• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nový bazár

15. augusta 2011 
Nedalo by sa v bazári zmeniť, že hodnotenie môže písať len ten, kto niečo kúpi/predá? Momentálne môžem komukoľvek napísať hodnotenie aj keď som od neho nič nekúpila/nepredala. To mi nepríde v poriadku.
15. nov 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je s bazarom? nahodila som dnes 3 nove inzeraty a nevidim ich :confused: a vypisuje mi, ze 0 videni, a to pochybujem, ze by si to nik nepozrel... minimalne ja ako neregistrovana som si to pozrela... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pekne, ziadna odpoved, ale hned 3 pozastavene.... akoze fakt uz neviem, co si mam mysliet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciferova ahoj, asi nikto nepostrehol tvoju otazku, problem s bazarom bol, uz by to malo byt v poriadku, vid http://www.modrykonik.sk/forum/tema/otazky-pre-adminov/?page=last&post=last&lastref=il
co sa tyka stopnutych inzeratov - neboli v sulade s pravidlami, preto boli stopnute
23. mar 2011 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem pridat do bazaru inzerat na preseed co mi ostal ale ani za svet neviem najist vhodnu kategoriu prosim o radu @janocka @emjee
15. apr 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chtěla jsem se zeptat, mám v oblíbených inzerátech uložený inzerát, který je už smazaný. Jak si ho vymažu ze svých oblíbených? Děkuji za radu.
11. jún 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@figice inzerát uložený v oblíbených vymažeš - odebereš kliknutím na žlutou hvězdičku u daného inzerátu :slight_smile:
11. jún 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy bude sprístupnené textové vyhladávanie v bazári? :confused: :unamused: vcera som si vsimla ze nefunguje... ani teraz
6. júl 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...@rabiva malo by to ist vo stvrtok.
6. júl 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je zaujímavé že zablokovať inzerát vedia admini velmi rýchlo ale oč sa týka odblokovania tak to trvá deň , dva ako upozorňujú... :confounded:
16. júl 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirip lebo zablkouje prvy admin, ktory ho zbada, no ked poziadas o odblokovanie, tak ziadost pride tomu adminovi, ktory blokoval a ten tu nesedi a24 h denne, aby cakal kym ho niekto poziada o odblokovanie
16. júl 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee to je fajn no aj teraz tu admin ten čo odblokováva všetko som opravila a dva odblokoval a ostatné mi stále nechal stopnuté, snád do večera...
16. júl 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirip mas 2 deti, tak asi vies, ze chvilu si pri pc a vzapati uz nie si, lebo ...
16. júl 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee ja viem je to o hubu :grinning: :grinning:
16. júl 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas je mozne v bazari nieco darovat?nenasla som tam taku kategoriu..
8. aug 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka0007 ahoj ked budes pridavat inzerat tak namiesto cenu daj 0 a automaticky ti da darujem :wink:
8. aug 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelleuk Aha,ok tak dik.. :slight_smile:
8. aug 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som sa rada spýtala, prečo nie je možné na bazári predávať knihy? Často si kupujem nové knihy a hlavne romány po prečítaní mi len "zavadzajú" v knižnici. Možno by iné mamičky mali záujem kúpiť si ich lacnejšie ako v obchode. Ďakujem
11. aug 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
neviete mi poradit, preco mi nejde poslat inzerat? :confused: Dala som do predaja zimny overal, v mojom obchodiku svieti ako aktivny, ale v celkovej databaze nie je... :confused: vyplnila som ho v sulade s pravidlami, takze to nechapem...vdaka
12. aug 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monulicka ja ho vidim

@aksniteb lebo to nie je vec, ktora priamo suvisi s detmi, tehotenstvom, rodicovstvom; sme uzko specializovana stranka, preto aj bazar je specializovany
13. aug 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee Ďakujem za odpoveď :slight_smile:
13. aug 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podobne ako monulicka, pridala som inzerat na jedalensku stolicku, v mojom bazariku je ale v kategorii stoliciek nie... na streche sa mi inzerat pridal pod kategoriu hned. Tak neviem, ci je to nejaka chyba a inzerat sa v kategorii ukaze s oneskorenim.. :confused:
15. aug 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přidavala jsem dnes nove inzeraty a vubec se nezobrazují, zaroven jsem aktualizovala stare a ty se zobrazují, jak je to možne? :confused:
15. aug 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq stolicka BERTONY...je tam
15. aug 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous kolko tam mas inzeratov? Ja vidim 42
15. aug 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka souhlasí :sweat_smile: , ale když si dam do vyhledavače třeba botky co jsem tam davala, tak se v bazaru neukažou :confused:
15. aug 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadous ziadny strach su tam ..tebe sa to mozno ukaze o niekolko hodin
15. aug 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ok díky :slight_smile:
15. aug 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka jej dakujem... sranda, lebo ja ju tam stale nevidim :slight_smile: asi sa to zadavatelovi naozaj ukaze neskor :confused:
15. aug 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok