Nový bazár

bob
24. nov 2006

Ahojte!
Dnes som dorobil novy bazar. Je v podstate presne taky isty ako bazar na mojasvadba.sk alebo beremese.cz, takze vacsina z vas ho uz bude poznat.

Platia rovnake pravidla:
- kazdy uzivatel moze mat max. 3 inzeraty
- kazdy inzerat sa automaticky maze po 28dnoch

Ak by nahodou nieco nefungovalo, dajte vediet.

bob

expertka8
3. dec 2006

...milí admini...
...bude v budúcnosti pri zadávaní možností.."PREDÁM...KÚPIM"...aj možnosť "DARUJEM"???
...pri akejkoľvek zmene inzerátu..sa inzerát "zámerne???"..neaktualizuje aj na titulnej strane MK???..

...ďakujem 🙂

emjee
3. dec 2006

exp ano je to zamerne, lebo v opacnom pripade by to bolo zneuzitelne na "predbiehanie sa" 😀

expertka8
3. dec 2006

...myslela som si 😉 ...pýtala som sa v súvislosti o ktorej som Ti písala v IP...ďakujem..

nezabudka84
15. dec 2006

Ahoj Bob, mam ta teba jednu otazocku.Mam taky problem, ze neviem, ze ci je inzerat aktualny.Uz stvrty den otravujem jednu pani s autosedackuo, ona mi neodpisuje a neviem, ze ci je este aktualny.Je v ponuke.Mozno je len pani taka neslusne leniva 😀 .Ako viem, ze je inzerat pozastaveny, ci ako sa to povie...Dakujem 😉

emjee
15. dec 2006

nezabudka, ak je inzerat pozastaveny, tak by sa nemal zobrazovat, cize vsetky co sa zobrazuju by mali byt viac-menej aktualne (ak ich samozrejme ten kto ich vytvoril aspon updejtuje)
jedno mozne vysvetlenie, preco sa ti ta pani ci slecna neozyva je, ze podala inzerat a odvtedy nebola na stranke prihlasena 😉 alebo je neslusne leniva 😀

nezabudka84
15. dec 2006

Dakujem za objasnenie 🙂 .Asi to bude to "Bé" 😀 .No co, nech sa hambi ona.Pekny vecer 🙂

nezabudka84
17. dec 2006

Pre vsetky inzerujuce, ktore nevedia odpisat zaujemkyni:

NACO SI DAVATE INZERATY, KED NEVIETE ODPISAT!!!!!!

Dakujem

lodia
17. dec 2006

nezabudka,
no verim, je to dost nekorektne, mne sa stalo, ze som poslala a mila dama si zasielku neprebrala..a ani mi to neoznamila..tiez zaujimava skusenost (och!), doteraz nemam ani poslanu vec naspat..a to je uz fakt vrchol! dufam, ze sa mi vrati v poriadku, tiez si na take spravanie davajte pozor..investovala som do balenia a postovneho peniaze i svoj cas..dost ma to mrzi

sue
17. dec 2006

Nezabudka, 4 dni nie sú až tak strašne veľa 😉 nemajú všetci každodenný prístup na internet...

nezabudka84
17. dec 2006

Ked si da niekto inzerat na internet a nema zaujem o to, aby ju cim skor predal, tak neviem...Teraz pred vianocami a netreba im peniaze 😕 Divne, no...

lodia
17. dec 2006

ano, vela baba nema doma internet, daju si inzerat a potom nereaguju..mozno by pomohlo, keby napisali, ze nemozu pozerat postu pravidelne, ze byvaju na nate len sporadicky..urcite to by pomohlo mnohym nedorozumeniem a nepochopeniu.. 🤐

madeleine
17. dec 2006

co ak ochorela ona, alebo dietatko? ma asi ine starosti... 😒
ak sedacku chces pod stromcek, najdi si radsej nahradne riesenie pre istotu... 😅 a dufam, ze maminke nic nieje.. 😕

melory
17. dec 2006

nezabudka takato nastvana??? 😲
podla mna fakt nema internet len tak na kuknutie ako ty.

nezabudka84
18. dec 2006

Ale ja nic nepredavam...No nic, som si dnes objednala novu za dobru cenu.Kto zavaha neze.. 🙂 .Bez urazky...

krissy1
18. dec 2006

nezabudka, davam za pravdu inym,ale tiez viem ,ako to vie nastvat.Ja tak cakam ohladom kocika.
Mozno by viac pomohlo,keby tam nechavali tel.kontakt. 😉

peha
20. dec 2006

Bob, prosim ta, neda sa predsa len spravit nieco take aktualnejsie, aby bolo napriklad vidno - "predane" . pretoze tiez nieco zhanam a stale tam vidim stare inzeraty....

ps dnes som poslala upozornenenie, je mi to luto, ale mam pocit, ze niekto si v bazare spravil sukromny biznis. ja si nedovolim svoj sukromny biznis ponukat bez dohodnutej reklamy... dufam, zesom sa tym nikoho nedotkla.

peha
20. dec 2006

ps - pripadne aj vyhladavanie v inzeratoch (to bezne nestaci), aby clovek nemusel prechadzat vsetky inzeraty... casom ich tam predsa bude kopec... dakujem 😉

bob
autor
28. dec 2006

Ahojte, dnes som nahodil mensiu zmenu:

Inzeratov moze mat kazdy uzivatel naraz 6 a same sa mazu po 14 dnoch. Momentalne este stale pracujem na kategoriach, aby to tu bolo prehladnejsie, potom bude inzeratov na osobu este o nieco viac.

majka07
28. dec 2006

Bob super, děkujeme 😉

bob
autor
1. jan 2007

Peha:
- Predane: No kazda uzivatelka moze svoj inzerat pozastavit, takze sa prestane zobrazovat. Zatial neviem ako donutit uzivatelky aby pozstavovali svoje neaktualne inzeraty. mozno to tlacitko premenujem na "predane", asi to iba nie je dost jasne.
- Biznis v bazare: zatial ziadne pravidla bazaru nie su tak to napisem sem. Ak mate biznis t.j. predavate viac veci, tak kludne mozete bazar vyuzivat. nesmiete vsak uvadzat kontakt na vas shop (t.j. ak je to onlineshop alebo kamenny obchod), email a telefon je ok - proste aby sa to nelisilo nijak od beznych inzeratov. Neskor planujeme pre firmy zaviest plateny balik v ktorom bude viac inzeratov + dalsie vyhody. Ale ak niekomu staci bezny pocet inzeratov a bezne zobrazovanie moze sa zobrazovat zadarmo.
- Hladanie v bazare: ano do buducna sa urcite zide. Zatial prvy krok bude kategorizacia, aby to tu vsetko nebolo na jednej hromade. Na tom uz pracujem

barbulka
6. jan 2007

ahojky, nikde to tu nevidim, ale bolo by dobre urobit tam vyhladavanie, lebo inzeratov zacina pribudat a tazsie sa v nich orientuje, dakujem 🙂

peha
6. jan 2007

bob super dakujeme

titkovamiriam
10. jan 2007

Diky za tuto stranku!Uz som vsetko predala a dufam ze vecicky spravia radost dalsej maminke.Urcite sluzbu inzeratov po zime vyuzijem.

melory
1. feb 2007

chcem len podotknut, ze ked si nieco kupujete na dobierku, treba si k cene priratat minimalne 70,-sk

cize teplaciky za 70,- vas vyjdu 140,- 😀

majka07
1. feb 2007

Melory dobrá poznámka:o)))) nehledě na to, že tady když bys měla poslat penízky první na účet a pak čekat na balíček, tak nemáš představu, že to dojde, páč to poštovné u poslání penízků na účet je o hodně nižší, proto chodím raději na MMB, kde jsou ceny super ale taky je tam hodnocení těch uživatelů, u toho koho člověk zná je to pohoda, ale uuživatelek, které nemají fotky, alba apod., tak to bych neriskovala, ale každého věc:o)

cecetka
2. feb 2007

Holky, na dobírku jsem právě tento týden posílala. A v Čr je nejnižší počtovné + dobírkovné 58,-Kč za lehký balíček. Tak jen pro představu.

melory
3. feb 2007

kupovala som skejt za kocik a to sa pri 1000,-sk strati, ale pri niecom malom ani nie, a fakt je risk poslat penieze na ucet a cakat na obalku. 😕

viamka
3. feb 2007

no ja som dnes poslala 5 balickov, ale predtym pokusne jedny topanocky a maminka bola spokojna, tak ma to povzbudilo...

vecicky som dala do albumov a vobec som si neuvedomila, ze albumy uz maju tematicke obmedzenie... touto cestou sa chcem ospravedlnit! 😅

anielik
6. feb 2007

Ahoj Bob,

chcela som sa spytat, ci by sa nedalo dorobit vyhladavanie v bazare tak, ako je to v diskusii...
ak som si to nevsimla tak sa ospravedlnujem....

dakujem 🙂

emjee
12. feb 2007

mile snazilky, tehulky, mamicky, mili snazilkovia, tehulkovia, oteckovia

iste ste si vsimli, ze tato stranka je o tehotenstve a rodicovstve a preto aj inzeraty v bazare by tomu mali zodpovedat - nezadavajte prosim inzeraty typu - predam auto, nabytok, mobil, oblecenie (ine ako pre deti a tehulky) ... sme specializovana stranka a bazar ma sluzit na predaj (tehu, baby)veciciek, ktore vam uz posluzili, no este niekomu padnu vhod

dakujem
emjee