Nový bazár

bob
24. nov 2006

Ahojte!
Dnes som dorobil novy bazar. Je v podstate presne taky isty ako bazar na mojasvadba.sk alebo beremese.cz, takze vacsina z vas ho uz bude poznat.

Platia rovnake pravidla:
- kazdy uzivatel moze mat max. 3 inzeraty
- kazdy inzerat sa automaticky maze po 28dnoch

Ak by nahodou nieco nefungovalo, dajte vediet.

bob

katrin
7. sep 2007

Ešte otázka k bazáru... Neviem, či to vidím len ja tak, ale niektoré užívateľky točia každý deň tie isté inzeráty. Každý deň vidím ten istý inzerát od tej istej užívateľky aj dvakrát na prvej strane. Nedalo by sa to obmedziť, že by sa neopakovali stále tie isté inzeráty? 😕

kailla
20. sep 2007

ja by som sa tiez chcela spytat, ci sa neda zriadit v bazare nieco take ako "cierna listina", resp. hodnotenia. Nie prvy raz sa mi stalo, ze som vecicky pre nejaku maminu rezervovala, kazdy den kontrolovala, ci platba nenabehla nahodou na ucet a nic 😠 ...aspon by ostatne maminy vedeli, komu predat, resp. od koho kupit..

emjee
20. sep 2007

kailla - dobry napad, posuvam bobovi

kailla
21. sep 2007

super! 🙂

melory
24. sep 2007

prosila by som mamicky {samozrejme v dobrom} aby si predane veci z bazaru vymazali.
dakujem

emjee
24. sep 2007

melory suhlasim

melory
25. sep 2007

mne sa napad cierna listina nepaci ako napad...bola by to negativna cast tejto stranky...predsa sa stane, ze mamicka nemoze v ten dany den poslat peniaze a nie kazda ma internet banking.

pride mi to negativne.

a co ked daka osobka si navymysla na niektoru z nas....?

bihan
25. sep 2007

Melory, súhlasím s tebou, niečo som predávala ešte na MS a akosi peniažky stále nechodili a nechodili a nakoniec som zistila, že chlapík odomňa maily odomňa nedostávala.. tak som mu to poslala z inej schránky a nebol s tým už žiadny problém 😉

ene
25. sep 2007

Ja tu mam treba negativni zkusenost s tim, ze se ozvu na inzerat jako prvni, dostanu prislib, ze mi zbozi bude prodane a druhy den prijde zprava, ze zbozi prodava nekomu jinemu 😒
Melory, v takovem pripade bych omezila komentare k uzivatelce jedine v tom pripade, ze dojde k prodeji - pak si mohou vymenit navzajem komentare. Neprijde mi logicke, ze by nekdo od tebe koupil treba kocarek, jenom aby ti mohl napsat spatny komentar..

melory
25. sep 2007

mapriklad som kupovala kocik od holky so zlym komentarom na minibazare, a mne vysla v ustrety, bolo to o.k. a keby som sa mala riadit tym co niekdo v afekte nastvany napise, tak neviem, neviem.

a preco vas to aj napadlo? 'CIERNA LISTINA" tak co tak "biela listina"

melory
25. sep 2007

dalej...kupujem bundu...uz je na ceste. napisala som holke ze jej peniaze poslem rano...nepustilo ma do internet banking-u, a tak sli az vecer a co keby rychlo napisala, tak ona mi peniaze neposlala..... 😒

ene
25. sep 2007

Samozrejme by to chtelo komentare obojiho druhu - rozhodne koupim zbozi radeji od holky, ktera ma nekolik komentaru, ze vecicky jsou opravdu v takovem stavu jaky uvadi - proste tak jak to funguje vsude jinde...

kajule
25. sep 2007

Melory, taky jsem na MMB kupovala věcičky od holky se špatným komentářem a bylo to úplně v pohodě a i rychlý. Nikdy nevíš, co se dělo a proč to tam ta dotyčná osoba třeba to špatný hodnocení napsala.

melory
25. sep 2007

o to mi slo....ze ked niekdo napise nieco negativne je to zvacsa v afekte, neda sa to zmazat ani prepisat a ociernovalo by to tu baby.

kailla
30. sep 2007

Melory, ako vies, ze by si to neg. hodnotenie nemohla zmazat, resp. upravit na pozitivne? Mne na MMB napisala baba negativne hodnotenie a ked sme si to vydiskutovali, opravila ho na pozitivne...A jasne, beriem, ze stat sa moze cokolvek a nikdy by som (myslim, ze ani ziadna z vas) nepisala neg. hodnotenie len tak, pre nic za nic, ze mi niekto neodpoveda na maily...ale ked mi niekto 2 tyzdne slubuje, ze zaplati a nakoniec mi napise, ze to vlastne nechce, tak to dokaze cloveka "trosku" vytocit!

melory
23. okt 2007

to dokaze vytocit, tomu verim, ale je to tvoje vytocenie, nikdy nevies co ten clovek mal za problem, alebo co sa stalo. aj ked tento svet je plny nezodpovednych ludi, tomu verim.
ale neviem ci prezijem tolko chvali na moju osobu 😅

kailla
27. okt 2007

Melory, vidíš, má to aj pozitívnu stránku 🙂 Budeš sa musieť s tou chválou nejako vyrovnať 😉

zgurkaa
15. nov 2007

Ja som za "bielu listinu" 😉 Mile, spokojne, spolahlive nakupujuce a predavajuce.

leva
5. dec 2007

Ahoj bob,ako si posuniem inzerat na predaj zasa na prvu stranu,bez toho aby som ho musela pisat znovu?Dakujem.

zuz11
5. dec 2007

leva inzerat sa neda presuvat 😉

ena
5. dec 2007

a nedalo by sa nieco take, ze ak by mala baba na MK inzerat, tak by mala ikonku pri nicku, teda vedla ikonky fotaku, sipky a vykricnika.. a keby sa tam kliklo, tak sa ukazu vsetky jej inzeraty.. akoze kvoli prehladnosti..ale to uz je nieco na styl MMB..

zuz11
5. dec 2007

ale toto je hlavne o kecani nie o bazare 😉 ale ak sa bude bob velmi nudit 😵
ved zasa na mmb nemaju taketo pokeci 😉 😀

cicushka
22. dec 2007

ja by som sa zas potesila, keby sa dala v bazare vyhladavat podla hesla..lebo ked hladam povedzme iba choditka...tak musim ist rad za radom po celom bazare..a kolko krat mi takto aj nieco unikne. A tie kategorie mi moc nepomahaju ked je toho tak vela.. 😢

emjee
5. feb 2008

baby
prosim vas, nepridavajte do bazaru ponuky na antikoncepciu - antikoncepcia je liek na predpis a preto ma byt predavana vylucne v lekarni a nie v bazari; ak vam zostali nespotrebovane lieky, vratte ich do lekarne!
inzeraty ponukajuce lieky mazem
vdaka za pochopenie
emjee

lucenek
8. feb 2008

ahoj emjee, mám dotaz ohledně mého inzerátu.Nevím proč mi byl stopnut?čekala bych aspoň vyjádření do IP.Dík

emjee
8. feb 2008

lucenek - asi porusoval jedno z nasich bazarovych pravidiel - vid https://www.modrykonik.cz/bazar/bazar_rules.php - neviem ti teraz presne povedat ktore, a prepac, neposielam uz ohladne tohoto ip, lebo takychto inzeratov mazem denne 20-30

lucenek
8. feb 2008

no dlouho jsem emjee tápala, co by asi tak mohl porušovat a jediné snad, že jsem značku napsala velkými písmeny, což se tak opstatně píše.... 😉

emjee
12. feb 2008

lucenek, znacky sa daju napisat aj nie velkym pismom - Next, Maderna, Adidas, Nike, Chicco, Fisher Price, Baby Nova, Medela, Cortina, Tesco, Ikea, Kika ...

urcite to posobi lepsie ako NEXT, MADERNA, ADIDAS, NIKE, CHICCO, FISHER PRICE, BABY NOVA, MEDELA, CORTINA, TESCO, IKEA, KIKA ...

melory
12. feb 2008

idem prepisovat 😵

krista
18. feb 2008

Nějak nefunguje popis v albumu 😅