Nový bazár

bob
24. nov 2006

Ahojte!
Dnes som dorobil novy bazar. Je v podstate presne taky isty ako bazar na mojasvadba.sk alebo beremese.cz, takze vacsina z vas ho uz bude poznat.

Platia rovnake pravidla:
- kazdy uzivatel moze mat max. 3 inzeraty
- kazdy inzerat sa automaticky maze po 28dnoch

Ak by nahodou nieco nefungovalo, dajte vediet.

bob

martina46
11. dec 2008

nie, mala som ich uz starsie, prechadzala som spod.pradlo plienky a vsimla som si, ze tam moj inzerat nie je, tak som na to prisla.

kili
11. dec 2008

inzeráty sa tuším zobrazujú len určitú dobu, tak ak je starší, tak sa nezobrazí. skús porovnať dátom tvojho inzerátu s posledným.

martina46
11. dec 2008

ja ma najnovsi 5. decembra a bezne su zobrazene aj starsie. no idem ich asi premazat a znovu pekne vsetky 😒

zuz11
11. dec 2008

inzeraty sa zobrazuju iba mesiac 😉

martina46
11. dec 2008

ja som mala najnovsi z 5. decembra.

danulik
1. jan 2009

namal by mat uz aj bazar euro ceny? 🙂 😉

sassi
1. jan 2009

ja som kukala na MMB aj babybazar a tiež su stale ceny po starom

danulik
1. jan 2009

mne je to jedno, len ma to tak teraz napadlo, lebo som pozerala nejaky internetovy obchod a tam uz mali euro ceny 😉

ikke
1. jan 2009

mali by byt, pokial viem, pracuje sa na tom... 😉
este je tu potom dalsia moznost, po vzore niektorych slovenskych obchodnikov - do 17. januara zavriet kram 😀
/just kidding / 😉

ladybird1l
9. jan 2009

tiez by som sa rada spytala: preco treba zadavat ceny v celych Eurach, preco sa nemozu zadavat aj centy?

dadka212
9. jan 2009

ladybird myslím, že to tu už niekto spomínal a aby sa to písalo s bodkou nie s čiarkou, tak by to vraj malo ísť
napr. 2.56 nie 2,56

ladybird1l
9. jan 2009

aha, dadka, dakujem za info, sedi vec 🙂

emjee
23. jan 2009

baby, ak si kazda bude updateovat inzerat kazdu hodinu, tak tu zachvilu nemame bazar, ale chlievik - prosim krotte sa, nie sme na pretekoch, kto chce, vas inzerat si najde ci bude na prvej alebo desiatej strane, updateovanim kazdu hodinu dosiahnete maximalne to, ze polovicka uzivateliek bude na vas nasr..a a v zivote si od vas nic nekupi
vdaka za pochopenie

ikke
24. jan 2009

damy,
pravidla bazaru hned v prvom bode davaju celkom dobre odporucanie:

Inzerát zadávej do kategorie, do které patří.

Nie je tam pre srandu, a aj ked vam kvoli tomu zrejme nikto nepozastavi inzerat, odporucam ho (pre vase dobro - lepsi biznis 😉 ) dodrziavat... asi tazko totiz niekto bude hladat oblecenie pre deti v Kojeneckych potrebach alebo odsavacku mlieka v kategorii Ostatne nedetske ... 😉

eps
28. jan 2009

Jej, tak na to jsem chtěla upozornit, celkem jsem byla naštvaná, že v kategorii Kojenecké potřeby a Ostatní dětské je spousta hader! Takže děvčata, zařazujte to správně! Pokud někdo hledá dle kategorie, stejně vaši věc nenajde! Já hledala chůvičku a musela jsem koukat na několik desítek inzerátů! 😒

titkovamiriam
4. feb 2009

super bazar,kupila som vsetko co som chcela-aj smyklavku a overalov mi doslo tolko ponuk ze som musela vyberat a nakoniec som dostala radu kde ich aj kupim super 😀 😀

janocka
8. apr 2009

Na hlavnej stanke v bazare sa uz nezobrazuju inzeraty z kategorii: sluzby nefiremne a ostatne nedetske. Takze ak budete chciet najst inzerat patriaci do tej kategorie, uz ho nenajdete vo vypise na hlavnej stranke, ale musite si rozkliknut konkretnu temu.

macka23
19. máj 2009

Ja sa chcem spytat, chcela som pridat inzerat, ale nic sa mi tam nezobrazuje. Skusila som to na cz a tam mi to ide, nedalo by sa to nejak prehodit aby mi to islo na sk a nie na cz? dakujem 😉

nikeee20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skuli
1. júl 2009

Jak dlouho trvá než se mi inzerát objeví?Dala jsem inzerát do daruji,když kliknu na své inzeráty,tak ho tam mám,v sekci daruji je 7 inzerátů,ale zobrazují se mi jen 4.Proč? 😅

ikke
1. júl 2009

skuli, pretoze tvoje DVD nie su pre deti a teda patria do kategorie Ostatne nedetske, ktora sa nezobrazuje medzi ostatnymi inzeratmi na hlavnej stranke. musis kliknut na Ostatne nedetske a potom na Darujem 😉

z.k
6. júl 2009

Chcem sa spýtať inzerát sa zobrazuje mesiac,potom už nie.Musím ho napísať znova,keď chem aby tam bol ďalej alebo ako mám postupovať?Ďakujem

ikke
6. júl 2009

ano, musis ho napisat znova

chell
26. aug 2009

nevím jeslti jsem slepá ale v bazaru mi zcela chybí kategorie bundy a kombinézy myslím že by to mohlo být extra, jestli to tam je tak se omlouvam ale koukam do toho seznamu pet minut a nevidim 🙂

miroslava89
26. aug 2009

chell je to tam...
ale bunda je vlastne ci nie??.. tak potom mas kategoriu miniky,svetry,vesty
a kombinezy- myslis overaly?- je tam kategoria dupačky,overaly

teda ak myslis na to na co ja 😅

miroslava89
26. aug 2009

samy preklep malo tam byt bunda je vlastne vesta ci nie??.

chell
26. aug 2009

ne bunda je bunda proste to co nosis v zime pres svetr 🙂 a kombinezu myslim zimni kombinezu treba nalyze jakoze bundu a kalhoty v jednom 🙂
jako da se to pri trose dobre vule zaradit tak jak si psala ale myslim ze samostatne kor ted pred zimou by to nebylo od veci 🙂

miroslava89
27. aug 2009

chell tak to sa uz musis obratit na adminky😉

janocka
27. aug 2009

v novom bazare bude aj kategoria bundy a vela dalsich kategorii.... v tomto bazare sa to uz menit nebude

ikke
29. sep 2009

vsimavejsi uz snad zaregistrovali, ze nam v bazari pribudli nove kategorie, tak nam uz prosim podprsenky nevkladajte do kategorie Spodne pradlo a plienky a pod. 😉 😅