Nový bazár

bob
24. nov 2006

Ahojte!
Dnes som dorobil novy bazar. Je v podstate presne taky isty ako bazar na mojasvadba.sk alebo beremese.cz, takze vacsina z vas ho uz bude poznat.

Platia rovnake pravidla:
- kazdy uzivatel moze mat max. 3 inzeraty
- kazdy inzerat sa automaticky maze po 28dnoch

Ak by nahodou nieco nefungovalo, dajte vediet.

bob

emjee
12. mar 2007

zlate moje k veci 😉 lebo vam strhnem kazdej po jednom inzerate 😀

melory
12. mar 2007

emjee to nie, my chceme novy bazar...a hlavne nove myslienky a ked nie sup kvetinac do hlavy nam mozes hodit

erika153
12. mar 2007

emjee mne mozes stiahnut inzerat 😉 a mel aby som ta fajne nasr...a tak mne sa tie kvetinace pacia 😀 😀

melory
12. mar 2007

erika su nadherne ale moja taska ktoru zhanam na kocik je krasneho vzoru...anglickeho 😵

olinel
13. mar 2007

Ja som osobne proti tým kvetináčom nemala nič.Brala som to ako jej šikovnosť a dobrý nápad ako si pomôcť.Ved ked si niekto predá obnosenú vec atd., tak prečo nie kvetináč?Ved si tým pomáha a je to do detskej izby.Ja na to nemám čas a ani niektoré maminky a ak sa im to páči, nech si to kúpia.

zuz11
30. mar 2007

mam jednu otazku...
dala som si do bazaru na predaj klietku ktoru mam doma navyse a bola adminom zrusena a ako tak do bazaru pozeram tak vela bab tam robi podnikatelsku cinnost ale to sa mi nezda ako bazar ale online predajna zadarmo 🤐

emjee
1. apr 2007

zuz ak sa to tyka veci pre babatko resp. tehotnu mamicku, tak tu zatial smu byt, aj ked "vo velkom"

zuz11
2. apr 2007

nespravodlive voci mne a ostatnym maminkam a tehulkam co fakt predavaju nieco co maju doma navyse a kupila by to maminka pre dieta 🤐 napr. ta moja klietka.... 🤐

katrin
27. apr 2007

inak, mám dojem, že tie inzeráty už ani nikto nečíta... 🤐 ak vidím denne inzerát na kvetináče, tak ma to aj prestane baviť niečo hľadať a čítať.. aj keď by som rada občas niečo kúpila a o tom, čo by som rada predala ani nehovorím... Mám dojem, že ak pridám inzerát, okamžite sa ocitne minimálne na druhej strane bazáru a na hlavnej stránke je možno tak 2 minúty... 😒

ramzesa
27. apr 2007

Ahoj katrin, uz ti prislo to cislo, uz asi trikrat som ho posielala, naozaj netusim, co sa s tym robi 😒 .

newyorkgirl
27. apr 2007

babule, ja len svojou troskou k teme, tiez inzerujem dost casto a vecicky su nove, ale ja kvoli tomu, ze ked som mala tehu albumik, tak mi vseetci pisali, kde som vzala take krasne .... a ja im chcem len pomoct, aby aj oni mohli mat take krasne 😀 a myslim, ze to neva, ked obrazky aj rychlo odplavaju, ved teraz sa da pekne listovat a hladat v kategoriach, kto chce si klikne 🙂

emjee
14. máj 2007

baby, prosim vas, tie kategorie v bazare sa tykaju najma detskych veci, vsetko netehu a nedetske patri do kategorie INE 😉

* Kojenecké potreby - detske
* Hračky - detske
* Mikiny, svetre, vesty - detske
* Nohavice, kraťasy - detske
* Tričká, tielka, košele - detske
* Komplety, súpravy - detske
* Obuv, ponožky, punčochy - detske (ina obuv prosim do kategorie INE)
* Body, dupačky, overaly - detske
* Pyžamá - detske
* Spodné prádlo, plienky - detske
* Sukničky, šaťičky - detske
* Čiapky, rukavice, šály - detske
* Športové veci - detske
* Autosedačky, klokanky - detske
* DVD, CD, knihy - detske alebo tehu
* Kočíky - detske
* Nábytok - detsky (cize postielky, prebalovacie pultiky atd; ostatne ako sedacky, manz. postele ... do kategorie INE)
* Oblečenie pre tehulky - tehu
* Iné - vsetko ostatne

dakujem
emjee

emjee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
22. máj 2007

dufam, ze si to aj niekto precital, lebo zatial to tak nevyzera 😝

marfusaklimca
22. máj 2007

ja čítam 🙂 , vďaka za info

emjee
23. máj 2007

dakujem za precitanie 🙂

ena
23. máj 2007

Emjee: asi to citaju tie, ktore neinzeruju a tie co sa ich to tyka, sem ani nenakuknu 🙂)

marfusaklimca
24. máj 2007

emjee, ak chcem pridať inzerát, kúpim rôzne detské oblečenie, do akej kategórie to mám zaradiť??? ďakujem

emjee
24. máj 2007

marfusaklimca to je v podstate jedno, do jednej s oblecenim 😉

emjee
5. jún 2007

len aby sa nezabudlo

vsetko netehu a nedetske patri do kategorie INE 😉

kamilecka
20. júl 2007

Mam otzku na bazar, su s pravidlami inzeraty predam maciatka,steniatka ...atd alebo kupim kuchynsku linku

emjee
20. júl 2007

kami zatial to tolerujeme (v kategorii INE), snad nam to neprerastie cez hlavu 😝

kamilecka
20. júl 2007

Emjee takze teoreticky si tam mozem ponukat co chcem? A co tak tam dat Ine(suvisiace s tehu a rodicovstvom)

hanka274
20. júl 2007

mne sa tiez zda lepsie ponukat linky, domacich maznacikov, elektroniku, topanky pre dospelych nikde inde ako tu, napriklad svadobne na MS...
malo by to byt nieco s tehotenstvom a detmi, podla mna... 🙂

elliana
20. júl 2007

mne to tam vobec nevadi, nikdy som sa nezamyslala nad tym, ze to tam nepatri, ked nieco chcem, tak si to najdem v konkretnych kategoriach

emjee
20. júl 2007

prerokujem s bobom 😉

kamilecka
20. júl 2007

Emjee skoda ze tu nieje smile palec hore tak aspon toto 😉 😀

domeenika
25. júl 2007

no nic v zlom.. baby ale auta? ja chcem predat draheho motorku a ani by ma nenapadlo dat to na stranku modrykonik 😖

expertka8
7. sep 2007

...pre adminov...STOP
...postreh od inzerujucej maminy....STOP
...urcite na zamyslenie...STOP
...pri vkladani inzeratu som vypisala "vsetky" povinne kolonky...STOP
..dala poctivo fotky...STOP
..popisky k nim...STOP
...a pri odklepnuti "vlozit"..som bola upozornena..ze som nezadala okres....STOP
...samozrejme..ze vsetky fotky s popiskami mi tym padom vymazalo...STOP
...a kolotoc sa musel zacat odznova...STOP

... 😒

...prosim...neda sa sa s tym "nieco" spravit...aby sa pri roznom upozorneni fotky automaticky nevymazavali???

...dakujem 😉

emjee
7. sep 2007

exp STOP
asi da STOP
posuvam poziadavku bobovi STOP