Nový bazár

bob
24. nov 2006

Ahojte!
Dnes som dorobil novy bazar. Je v podstate presne taky isty ako bazar na mojasvadba.sk alebo beremese.cz, takze vacsina z vas ho uz bude poznat.

Platia rovnake pravidla:
- kazdy uzivatel moze mat max. 3 inzeraty
- kazdy inzerat sa automaticky maze po 28dnoch

Ak by nahodou nieco nefungovalo, dajte vediet.

bob

krista
18. feb 2008

Oprava - v bazárku, ne v albumu 😀 😉

saandra
18. feb 2008

Ani mne nefunguje nahlad na inzerat v bazare. ☹

emjee
18. feb 2008

😠 nejde to nikomu, problem zaregistrovany 😉 vdaka za upozornenie

emjee
18. feb 2008

uz to funguje 🙂

katrin
27. feb 2008

Baby, prosím Vás, ak si niektorá dáte nejaký inzerát, že niečo kúpite, na to Vám niekto odpovie, že predá a vy o to nemáte záujem, tak aspoň napíšte do IP, že ďakujem, neprosím si , alebo kúpila som niečo iné, od niekoho iného 😔 (už sa mi to stalo x-krát, ja s tým mám robotu navyše a potom nedostanem ani odpoveď 😠 ) veď o nič nejde, len o pár písmenok navyše... Ďakujem za pochopenie 😎

katrin
27. feb 2008

Admini, ešte jedna vec, aj to som tu písala, ale zatiaľ sa nič nedeje. Prosím, nešlo by zverejniť pri bazáre celý pas (nie je tam vidieť dátum prihlásenia, počet príspevkov, ani nič) - bolo by dobré vidieť, či sem inzerent vôbec chodí, alebo len dáva inzeráty 😔

zuz11
27. feb 2008

katrin, poslala som Tvoju pripomienku dalej 😉

franziska
22. mar 2008

Ahojte,

tak ked to nerobia admini tak vas chcem upozornit ja.

Vsetky mamicky, ktore ste vcera urcite "zamerne" porusili pravidla bazaru, lebo ste napisali napr. AVENT a nie Avent a pod. si urcite opravte inzeraty, skor ako sa zobudia admini, lebo vam to jednoducho zmazu a mozete sa s tym kaslat este raz. Tak ako ja, ale ja uz to nepridam este raz, su aj ine moznosti.

prajem pekny den

junovka
5. apr 2008

mozte mi niekto povedat, preco sa mi na titul.stranke nezobrazilo foto, toho co predavam?Inzerat sa mi zobrazil, ale nie foto.Preco?Vcom robim chybu?Vdaka za odpoved.

kili
6. apr 2008

junovka, a nezobrazil sa ti jeden alebo oba? lebo ak len jeden, tak je to tak nastavené, že ak dáš dva inzeráty za sebou, tak ukáže fotku len toho druhého.

ena
7. apr 2008

franziska: tak to hadam nie 🙂)))) Ved aj na flasi je farebne napisane AVENT 😉

sue
7. apr 2008

Ena, ale hej... stanovili si tu pravidlá, že sa nesmie písať AVENT, NUK, NEXT a podobne ale len s malými písmenami... inak fotky a inzeráty takto popísané mažú 😉

ikke
7. apr 2008

ano, max. 3-pismenove skratky velkymi pismenami (zaciatocne pismeno moze byt velke), prosim 😉

a inzeraty nemazeme, iba pozastavujeme, kym ich opravite, takze vobec sa s tym nemusite kaslat este raz, staci, ked si v zozname vasich inzeratov (Moje inzeraty) kliknete na konci riadku inzeratu na Zmen a problematicke slova prepisete.

ena
7. apr 2008

ikke: akoze AVEnt ?🙂 to co ste za pravidla vymysleli, mate toho malo ? tak si hladate robotu?

ikke
7. apr 2008

ena, mas pocit, ze Avent je trojpismenkova skratka? 😕 😅

barborenka
15. apr 2008

Mozem sa ja spytat?Omylom som napisala cely svoj inzerat velkymi pismenami a uz som to aj opravila a stale ho mam bloknuty.Dokedy alebo co ine by som mala spravit.Dakujem

zuz11
15. apr 2008

barborenka, posli mi nan link cey IP odstopnem Ti ho

lenkamt
17. apr 2008

ja nechápem prečo aspoň slovíčko DARUJEM nemôže byť veľkými písmenami 🙄
ak ste si na 100% istí že aj toto je neprípustné, tak treba vytvoriť priestor aj pre takéto inzeráty 😉

zirafka105
17. apr 2008

Lenko, co takhle dat do inzeratu s vecmi na "darujem" cenu 0 Kc? 😉 🙂

lindulak
6. máj 2008

A kedy uz bude funkcne to vyhladavanie v inzeratoch? Cakam a cakam a nic 😒

lilu18
7. máj 2008

Tiež by som prijala lepsie vyhladavanie v inz.,lebo kym najdem čo potrebujem sa nahladaaaaam 😀 a času malo... 😀

perada
17. máj 2008

Chtěla jsem se zeptat, jaký kód mám napsat do inzerátu, abych tam měla odstavce....věnuju kupony a když to píšu..mám to hezky pod sebou..dám odeslat a bum...vše je spláclý dohromady, tudíž nepřehledný a mě by to teda nebavilo jako kupující pročítat 🙄 🙄 Co s tím? Vložila jsem si pro přehlednost do odstavců hvězdičky a byl to problém, musela jsem se smazat....když se se ptala jak to oddělit, amin nevěděl 🙄. Jestli víte, poraďte ostatní, díky.

perada
17. máj 2008

Žirafko taky daruju, napsala jsem tam 0 a objevilo se dohodou 🙄 ha, co teď?

emjee
17. máj 2008

perada myslim, ze je to nastavene tak, ze ked das 0Kc automaticky hodi dohodou - ale to snad nevadi
bohuzial s tym inzeratom ti teraz neporadim, skusala som pouzit v inzerate html tagy ale nejde to

petaba
5. júl 2008

Ahojte nedalo by sa pridat k inzeratom aktualizovat? 🙂

gabrielad
8. júl 2008

Ahoj, nejde mi vložit inzerát do bazaru. Ať klikám kam chce tak nikde se mi nenabídne možnost vložit inzerát. Nějaké inzeráty jsem už měla před časem uveřejněné, ale ty budou určitě už smazané. Můžete mi prosím poradit? Díky

zuz11
8. júl 2008

gabriela, a co ti to ukaze konkretne?

gabrielad
8. júl 2008

Zuz11 - když kliknu na moje inzeráty tak se zobrazuje jak funguje přidávání inzerátů a vpravo pravidla bazaru. Přihlášená jsem, pravidla jsem taky četla, opravdu nikde nevidím možnost přidat inzerát ☹

zuz11
8. júl 2008

robis to asi na cy servri, skus na sk co ti to ukaze 😉

emjee
8. júl 2008

gabrielad - nenachadzas sa nahodou na stranke na ktorej si nebola registrovana? ak si sa registrovala na ceskom konikovi a chces pridat inzerat na slovenskeho nepojde to, a naopak ak si sa registrovala na slovenskom a chces pridat do ceskeho ani to nepojde