Nový bazár

bob
24. nov 2006

Ahojte!
Dnes som dorobil novy bazar. Je v podstate presne taky isty ako bazar na mojasvadba.sk alebo beremese.cz, takze vacsina z vas ho uz bude poznat.

Platia rovnake pravidla:
- kazdy uzivatel moze mat max. 3 inzeraty
- kazdy inzerat sa automaticky maze po 28dnoch

Ak by nahodou nieco nefungovalo, dajte vediet.

bob

janocka
20. apr 2010

jindri - ako uz bolo viackrat pisane, onedlho bude vyhladavanie podla velkosti, aj podla ceny, aj podla znacky

jindri
9. máj 2010

janocka: díky 🙂

lara1705
24. máj 2010

konečne dobry napad-vyhľadavanie podľa veľkosti. Lebo niekedy presedim aj par hodin kym dačo najdem vo veľkosti čo potrebujem. super napad, to malo byť už davno.

katka157
24. jún 2010

ja by so, sa chcela len spytat , kedy sa bude dat vzhladavat veci podla velkosti ..atd. , uz bolo niekolko krat o tom pisane , ale este stale nic , vedel by k tomu niekto nieco povedat ? 😕

janocka
25. jún 2010

@katka157 tazko povedat presny termin..... programatori na tom pracuju, takze onedlho to bude spustene.... ale ci to bude o tyzden, o dva alebo o mesiac, to sa este nevie

tilly
14. júl 2010

komu este lezu na nervy predajkyne, hlavne kocikov, ktore maju xy inzeratov na kociky, nikdy kociky nevideli, vozia ich bohvie odkial, popisy v inzeratoch evidentne prelozene cez nejaky prekladac...???

ilijanka
14. júl 2010

tilly- mne 😠

janocka
15. júl 2010

@tilly tento problem sa onedlho vyriesi - bude katalog firiem - ako je na svadbe a na streche, cize bazar na komercne ucely nebude pristupny a zmiznu aj tieto "google translator" predajkyne kociarov 😉

tilly
15. júl 2010

takze som si to nevsimla len ja 😀

luciferova
31. aug 2010

proim vas, chcem zadat inzerat, kde chcem KUPIT (nie predat), ako na to?

danu
31. aug 2010

@luciferova sekcia Kupim bola zrusena

luciferova
31. aug 2010

a co teraz? ja chcem vazne nieco kupit 😀 😀

emjee
31. aug 2010

@luciferova tak pohladaj medzi PREDAM 😉 mozno tam najdes nieco vhodne

luciferova
31. aug 2010

@emjee stalo sa. niet toho 🙂 dakujem za radu 🙂 hodila som sa uz na inu stranku. a planuje sa tato sekcia?

emjee
1. sep 2010

@luciferova podla mojich info neplanuje

schnek
1. sep 2010

nešlo by v bazaru zavést, že na inzerát mohou odpovědět pouze registrovaní? třeba nějaký zaškrtávací okýnko, jestli chci i od neregistrovaných nebo jenom od registrovaných. Už několikrát mi neregistrovaní odpověděli na inzerát a tím veškerá komunikace zhasla 😠

ivush
1. sep 2010

Napadlo mi, že možno by bolo celkom fajn zaviesť pri každom inzeráte tlačítko ako "navrhni cenu" teda ak niekto ma o vec zaujem, len sa mu zda draha, tak by oficialne poslal inzerentovi svoju ponuku. Ten by ju mal moznost "prijat" alebo zamietnut.............

kathynka
11. sep 2010

kam zmizla v bazare tema "opatrovanie?"

danu
11. sep 2010

@ivush na to sluzi odpovedanie na inzerat, kde sa moze zaujemca opytat prdavajuceho ci by danu vec nepredal lacnejsie. Ak nebudes mat zaujem dat vec lacnejsie, jednoducho kliknes na odstran zaujemcu.

@kathynka ponuka na opatrovanie bola zrusena, kedze sa jedna o sluzby, ak ponukas opatrovanie, mozes si inzerat zadat do katalogu firiem, kde mozu aj bezni uzivatelia, nielen firmy ponukat svoje sluzby

ivush
12. sep 2010

@danu rozumiem, ale osobne si myslím, že mnohých nenapadne resp. sa neodvážia navrhnúť formou odpovede na inzerát inú cenu....odpovedať v tomto prípade vyznieva skôr ako prejaviť záujem a nie priamo jednať o cene...

labutka
16. sep 2010

navrhujem, aby sa fotografie pri zadavani inzeratu tiez dali otacat, tak ako v albume.

kacenqa
21. sep 2010

prosim, dalo by sa zaviest v bazari to, aby clovek videl, kto mu inzerat zablokoval, nielen dovod, aby som po uprave mohla poziadat toho isteho admina o odblokovanie.

pripadne nemohlo by byt dole v tirazi nejak zvyraznene, ktory admin je momentalne online, aby som svoju ziadost adresovala cloveku, ktory ju dokaze najrychlejsie spracovat, kedze je online?

janocka
21. sep 2010

@kacenqa komunikacia stopnutie/odstopnutie inzeratov bude v blizkej buducnosti sprehladnena.... zatial bude najlepsie ked napises vsetkym adminom naraz Ip s tym, ze si si inzerat upravila a kto prvy si tvoju spravu precita tak inzerat skontroluje a opat aktivuje ak to bude ok

janocka
23. sep 2010

@labutka v blizkej buducnosti sa to neplanuje

janocka
23. sep 2010

@kacenqa pri stopovani inzeratov uz vidno, ktory admin inzerat stopoval a ked si inzerat upravis, pride adminovi automaticka Ip s tym, ze inzerat je upraveny 😉

zuzanocka
23. sep 2010

môžem cez bazár ponúknuť orechy (vlašské)? 😅
ešte by som sa chcela spýtať, či sa neplánuje do bazáru pridať taká záložka, alebo čosi, čo už je vybavené, predané... nie je to ani pozastavené, ani aktuálne... proste je to vybavené.. ide totiž o to, že mám strach vymazať správy od mamičiek, že im veci priśli..aby sa náhodou nestalo, že po čase si niektorá "rozmyslí" a bude tvrdiť, že ona peniaze poslala a balík jej neprišiel (nie vždy si nechajú poslať doporučene, resp. poistené...) keď už raz napíše, že to dostala, hádam to "napísané" nezaprie 😝

janocka
23. sep 2010

@zuzanocka nie, to sa urcite neplanuje.... ved ked vec predas, inzerat si pozastav.... a ked budes mat od uzivatelky potvrdene, ze jej to prislo, tak ho vymaz.... a aj ked je inzerat vymazany, bude v "kosi" a tam budes mat ten inzerat aktivovany spolu aj s komunikaciou.... a uzivatelka, ktora na ten inzerat reagovala ho stale uvidi aj ked bude pozastaveny, aj vymazany....

a orechy predat nemozes, pretoze nie je na to zaidna kategoria.... pred casom tu bola kategoria potravinove doplnky, ale bola zrusena - bola malo vyuzivana a chceme aby bol bazar specifikovany na detske potreby + oblecenie pre dospelych 😉

zuzanocka
24. sep 2010

@janocka dakujem za odpoved. nevedela som, ze funguje aj "kos"

ladida.l
24. sep 2010

Mohu se zeptat na drobný problém s bazarem? Dala jsem si do oblíbených několik inzerátů, ale jejich tvůrci je už vymazali a já nevím, jak je mohu vymazat ze svého seznamu oblíbených. Děkuji

traktor
24. sep 2010

@ladida.l pri kazdom mene mas zltu hviezdicku..klikni na nu auz sa ti nebudu zobrazovat 😉