Nový bazár

bob
24. nov 2006

Ahojte!
Dnes som dorobil novy bazar. Je v podstate presne taky isty ako bazar na mojasvadba.sk alebo beremese.cz, takze vacsina z vas ho uz bude poznat.

Platia rovnake pravidla:
- kazdy uzivatel moze mat max. 3 inzeraty
- kazdy inzerat sa automaticky maze po 28dnoch

Ak by nahodou nieco nefungovalo, dajte vediet.

bob

bihan
15. nov 2010

Nedalo by sa v bazári zmeniť, že hodnotenie môže písať len ten, kto niečo kúpi/predá? Momentálne môžem komukoľvek napísať hodnotenie aj keď som od neho nič nekúpila/nepredala. To mi nepríde v poriadku.

luciferova
21. mar 2011

co je s bazarom? nahodila som dnes 3 nove inzeraty a nevidim ich 😕 a vypisuje mi, ze 0 videni, a to pochybujem, ze by si to nik nepozrel... minimalne ja ako neregistrovana som si to pozrela... 😝

luciferova
22. mar 2011

dakujem pekne, ziadna odpoved, ale hned 3 pozastavene.... akoze fakt uz neviem, co si mam mysliet... 😝 😝

emjee
23. mar 2011

@luciferova ahoj, asi nikto nepostrehol tvoju otazku, problem s bazarom bol, uz by to malo byt v poriadku, vid https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/otazky-na-asmira-team-2/
co sa tyka stopnutych inzeratov - neboli v sulade s pravidlami, preto boli stopnute

anaxamon
15. apr 2011

chcem pridat do bazaru inzerat na preseed co mi ostal ale ani za svet neviem najist vhodnu kategoriu prosim o radu @janocka @emjee

figice
11. jún 2011

Chtěla jsem se zeptat, mám v oblíbených inzerátech uložený inzerát, který je už smazaný. Jak si ho vymažu ze svých oblíbených? Děkuji za radu.

simi.w
11. jún 2011

@figice inzerát uložený v oblíbených vymažeš - odebereš kliknutím na žlutou hvězdičku u daného inzerátu 🙂

rabiva
6. júl 2011

kedy bude sprístupnené textové vyhladávanie v bazári? 😕 😒 vcera som si vsimla ze nefunguje... ani teraz

janulap
6. júl 2011

...@rabiva malo by to ist vo stvrtok.

mirip
16. júl 2011

je zaujímavé že zablokovať inzerát vedia admini velmi rýchlo ale oč sa týka odblokovania tak to trvá deň , dva ako upozorňujú... 😖

emjee
16. júl 2011

@mirip lebo zablkouje prvy admin, ktory ho zbada, no ked poziadas o odblokovanie, tak ziadost pride tomu adminovi, ktory blokoval a ten tu nesedi a24 h denne, aby cakal kym ho niekto poziada o odblokovanie

mirip
16. júl 2011

@emjee to je fajn no aj teraz tu admin ten čo odblokováva všetko som opravila a dva odblokoval a ostatné mi stále nechal stopnuté, snád do večera...

emjee
16. júl 2011

@mirip mas 2 deti, tak asi vies, ze chvilu si pri pc a vzapati uz nie si, lebo ...

mirip
16. júl 2011

@emjee ja viem je to o hubu 😀 😀

janka0007
8. aug 2011

prosim vas je mozne v bazari nieco darovat?nenasla som tam taku kategoriu..

michelleuk
8. aug 2011

@janka0007 ahoj ked budes pridavat inzerat tak namiesto cenu daj 0 a automaticky ti da darujem 😉

janka0007
8. aug 2011

@michelleuk Aha,ok tak dik.. 🙂

aksniteb
11. aug 2011

Ja by som sa rada spýtala, prečo nie je možné na bazári predávať knihy? Často si kupujem nové knihy a hlavne romány po prečítaní mi len "zavadzajú" v knižnici. Možno by iné mamičky mali záujem kúpiť si ich lacnejšie ako v obchode. Ďakujem

monulicka
12. aug 2011

cafte
neviete mi poradit, preco mi nejde poslat inzerat? 😕 Dala som do predaja zimny overal, v mojom obchodiku svieti ako aktivny, ale v celkovej databaze nie je... 😕 vyplnila som ho v sulade s pravidlami, takze to nechapem...vdaka

emjee
13. aug 2011

@monulicka ja ho vidim

@aksniteb lebo to nie je vec, ktora priamo suvisi s detmi, tehotenstvom, rodicovstvom; sme uzko specializovana stranka, preto aj bazar je specializovany

aksniteb
13. aug 2011

@emjee Ďakujem za odpoveď 🙂

zuziq
15. aug 2011

podobne ako monulicka, pridala som inzerat na jedalensku stolicku, v mojom bazariku je ale v kategorii stoliciek nie... na streche sa mi inzerat pridal pod kategoriu hned. Tak neviem, ci je to nejaka chyba a inzerat sa v kategorii ukaze s oneskorenim.. 😕

dadous
15. aug 2011

přidavala jsem dnes nove inzeraty a vubec se nezobrazují, zaroven jsem aktualizovala stare a ty se zobrazují, jak je to možne? 😕

vejinka
15. aug 2011

@zuziq stolicka BERTONY...je tam

vejinka
15. aug 2011

@dadous kolko tam mas inzeratov? Ja vidim 42

dadous
15. aug 2011

@vejinka souhlasí 😅 , ale když si dam do vyhledavače třeba botky co jsem tam davala, tak se v bazaru neukažou 😕

vejinka
15. aug 2011

@dadous ziadny strach su tam ..tebe sa to mozno ukaze o niekolko hodin

dadous
15. aug 2011

@vejinka ok díky 🙂

zuziq
15. aug 2011

@vejinka jej dakujem... sranda, lebo ja ju tam stale nevidim 🙂 asi sa to zadavatelovi naozaj ukaze neskor 😕