Nový bazár

bob
24. nov 2006

Ahojte!
Dnes som dorobil novy bazar. Je v podstate presne taky isty ako bazar na mojasvadba.sk alebo beremese.cz, takze vacsina z vas ho uz bude poznat.

Platia rovnake pravidla:
- kazdy uzivatel moze mat max. 3 inzeraty
- kazdy inzerat sa automaticky maze po 28dnoch

Ak by nahodou nieco nefungovalo, dajte vediet.

bob

melory
12. feb 2007

jeeej konecne sa ozval niekdo kompetentny 😉 a este by bolo dobre keby slo o baby co chodia na stranky a nie o take co zaregistruju kvoli bazaru, aby nieco predali.

katrin
14. feb 2007

ahojte admini,

chcem vas poprosit, ci by sa v bazare mohlo pri inzerentovi objavovať aj jeho/jej pas s údajmi, koľko má príspevkov, príp. od kedy je dotyčný/á prihlásený. Už sa mi viackrát stalo, že som odpovedala na inzerát cez IP a dotyčný/á sa mi ani len neunúval odpísať... 😒

jj2202
14. feb 2007

sorry, to je asi o mne. uz budem dobra 😅

jj2202
14. feb 2007

inak emjee perfisne foto 😉

emjee
14. feb 2007

katrin dobry napad
jj dakujem

katrin
8. mar 2007

myslím, že práve tento inzerát nespĺňa podmienky: 😔

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

melory
8. mar 2007

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

tento je tu zas 24hodin denne 😕

lodia
8. mar 2007

tie kvetinace su tu naozaj dost otravne, tomu sa hovori podnikanie po slovensky, ci skor obtazovanie na nespravnom mieste...

peha
8. mar 2007

suhlasim, fakt kazdy den, otravne.

rebeka
12. mar 2007

bob: len sa chcem spytat.
kedy asi pribudnu v bazare tie spominane kategorie. Takto je to dost neprehladne a dlho sa hladaju konkretne veci.
Dakujem 🙂

kacenka78
12. mar 2007

prepacte, ze Vas otravuju moje kvetinaciky, nemusite si predsa pozerat tie foto...povazujem to za bazar, teda miesto, kde si mozem dat inzeraty...mate s tym naozaj taky problem??? nemam pravo si podat inzerat, hoci aj kazdy den?? no ja neviem...

mimi109
12. mar 2007

nahodou su tie kvetinace pekne komu sa nelubia nech na ne nekuka nic v zlom 😅

kacenka78
12. mar 2007

dakujem mimi.. 🙂

danii
12. mar 2007

melory, dobry postreh. ten inzerat mi dennodenne pije krv..... 😠

danii
12. mar 2007

tie podkategorie by boli fajn, koli prehladnosti... 😉 a rychlejsiemu vyhladavaniu 🙂

majka35
12. mar 2007

tiež nechápem, prečo vám ten inzerát pije krv ... mne sa osobne tie kvetináče nepáčia, ale sú s detským motívom, tak prečo by sem nepatrili ... fakt si ich nevšímajte, ako ja ... nie je to také ťažké ... 😉

lasenka
12. mar 2007

emjee, trosku od veci, ale o trickach Modry konik nevies nic? 😉

melory
12. mar 2007

baby a to je spravodlive, ze moj inzerat za pol dna odplava a mam 6inzeratov na stranku a ona tu inzertuje v kuse a stale je na cele? ano vadi mi to, akonapisala jedna pisatelka, slovenske podnikanie kacenka...toto nieje reklamno predajny bazar, ale ak si dokladne precitas pravidla, tak je to bazar, veci co maminky uz nepotrebuju a podobne.

emjee
12. mar 2007

tiez si myslim, ze bazar = najma veci co maminky uz nepotrebuju resp. chcu zohnat lacnejsie a preto im nevadi aj nieco vynosene, pouzite ...
lasenka - eeeeee neviem 😅 ale neboj, budeee 😉

melory
12. mar 2007

emjee ale nech teda poradi ako si to tam vzdy da....? 😀

sue
12. mar 2007

Pripájam sa k ostatným kočkám, pripadá mi to nefér voči ostatným predávajúcim a kupujúcim, že si tam každý deň nahodí to isté 😔
Kacenka78, nehnevaj sa...

emjee
12. mar 2007

mel neviem, ked ma k dispozicii 6 inzeratov, asi ich toci dokola 😀 😠 hodim pokec s bobom, uvidime 😉

melory
12. mar 2007

aj keby ich tocila dookola tak by jej to nevychadzalo, ale dik, ze s tym spravis poriadky

erika153
12. mar 2007

mel nezufaj, mozes si dat par inzeratov aj na moj nick 😀 ja aj tak nic nepredavam 😉

melory
12. mar 2007

erika chces na drzku, takto verejne si zo mna strielat, ja sa tu tvarim tak vazne 😅

emjee
12. mar 2007

mel udrzuj krb ... 😉

melory
12. mar 2007

🙂

erika153
12. mar 2007

😀 ale ved ty si taka zlata a z teba sa da strielat 😉 a zo mna si moze kazdy... 😀 len do toho 😀

melory
12. mar 2007

zlata som lebo som zlatnicka... 😉

erika153
12. mar 2007

ano ja viem... 😉