Nový bazár

bob
24. nov 2006

Ahojte!
Dnes som dorobil novy bazar. Je v podstate presne taky isty ako bazar na mojasvadba.sk alebo beremese.cz, takze vacsina z vas ho uz bude poznat.

Platia rovnake pravidla:
- kazdy uzivatel moze mat max. 3 inzeraty
- kazdy inzerat sa automaticky maze po 28dnoch

Ak by nahodou nieco nefungovalo, dajte vediet.

bob

gabrielad
8. júl 2008

Díky, opravdu to tak bylo 🙂 . Už mi to funguje. No jo to je tím, že žiji mimo ČR a tak se občas koukám tam i tam.

zuz11
8. júl 2008

ak to potrebujes prehodit tak napis aj to sa da 😉

petaba
17. júl 2008

halooo uz aj mne niekto odpovie na predoslej strane som sa pytala ci sa nedalo dat k inzeratom aktualizovat

zuz11
17. júl 2008

registrujeme a dali sme to programatorom na prehodnotenie 😉

emjee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
3. aug 2008

baby, prosim vas nedavajte do bazaru inzeraty na antikoncepciu ani ine lieky na predpis - lieky na predpis su preto na predpis, aby ich predpisoval lekar, nie aby sa dali zohnat hocikde - ak vam taketo lieky zostali, potom ich vratte do lekarne
dakujem za pochopenie

jankando
6. aug 2008

Baby, neviemm, ci pisem do spravnej temy, ale chcem sa spytat, ci v bazere niekto inzeruje aj z anglicka, nie len zo slovenska?

zuz11
6. aug 2008

jankando, nie je problem abz si inyerovala aj s anglicka, len to musis potom neako dopravit na sk ( teda ak kupca najdes tu) 😉

jankando
7. aug 2008

ved to som sa chcela opytat, vies, ci uz nikto takto inzeruje..mozno ze hej...nie...ze vies, ze by sme mozno mohli len po anglicku..a nechce sa mi hladat kazdy jeden inzos ci nenetrafim na anglicko

zuz11
7. aug 2008

dala som si tu namahu a zbezne som prebehla bazar ale nasla som tam iba SK a obcas CZ, ale to neznamena ze tu zaahranicie nebolo kedze v bazari su inzeraty iba za posledny mesiac a ak aj nebol, budes prva, za skusku nic nedas 😉

jankando
8. aug 2008

nojasne..tak diky..len ja este nemam co ponuknut...to som skor, ze by som nakupila..ale o nedlho budem mat i ja co ponukat.... 😉 tak sa urcite pripojim a budem mozno prva.. 😉

miskinadamko
17. aug 2008

mne sa nepaci na bazare MK, ze sa neda zadat konkretny nazov , napr. ked chcem kupit kocik nejakej znacky, nemam si to kam zadat aby mi to vyhladalo, a cely bazar s kocikmi ma pozerat nebavi, alebo ze by sa to dalo? 😅 😕

emjee
18. aug 2008

miskinadamko nie neda sa to - bazar funguje sposobom inzertnych novin, tam si tiez nevies vyhladavat podla konkretneho obsahu inzeratov, ano bola by to super funkcionalita, myslim, ze podobny navrh uz tu bol, ale realizaciu ti neviem prislubit

emjee
2. sep 2008

baby prosim nepridavajte jeden a ten isty inzerat viackrat, ani do roznych tem

madcap
10. sep 2008

zdravim, mam dotaz - neda sa vytvorit v bazari kategoria "bundy?" Resp. pod co sa to ma zaradit? 😒

emjee
10. sep 2008

tak zalezi od toho aka bunda to je - detsku mozes dat do mikiny / svetriky / vesty alebo do sportovych veci pripadne do ostatnych detskych, tehotenske do tehotenskeho oblecenia a netehotenske a panske do ostatnych nedetskych

momentalne sa kategorie rozsirovat nebudu

madcap
10. sep 2008

myslela som detsku zimnu bundicku, to sa mi velmi nehodi medzi mikiny a svetre, ani komplety supravy, mozno by stacilo len do nazvu kategorie doplnit "bundy", ale aj tak vdaka za odpoved 😉

katrin
11. okt 2008

Admini, prosim Vas, zakazdym si kliknem na konika, vidim tu rovnake inzeraty od tych istych predavajucich... Asi kocky nemaju co robit a tak denne zoparkrat obmienaju inzeraty, len aby boli "prve", nedalo by sa to nejak obmedzit? 😕

nevesta
11. okt 2008

Suhlasim s Katrin, je to dost otravne 😝

emjee
11. okt 2008

momentalne nie 😔

majka35
11. okt 2008

no toto by ma naozaj neotravovalo, veď to je naozaj vec predávajúcich, či si nájdu čas na obnovenie fotiek, alebo nie ... otravné mi to nepríde ... 😕 😕

georgine
11. okt 2008

me to taky otravne neprijde, protoze zde neni regulerni moznost zviditelneni inzerce jako na inzertních portálech předplacením nabídky, takže proc bychom si nemohli aktualizovat(nebo znovu zadat)inzerci. Chtělo by to spise vylepsit hledání v inzerátech, dle typů a značek, druhu.. Snad časem i tak jsem diky bazaru ledasco prodala - díky Vám 😀

nevesta
5. dec 2008

Hellou, chcem pochvalit tie fotky v bazariku 🙂 parada 😎

danuska24
5. dec 2008

fotky v bazare ocenujem aj ja, a suhlas s katrin aj nevestou, aj podla mna je to otravne 😝

kili
5. dec 2008

fotky super 😵 , fakt mi to tam chýbalo

kili
5. dec 2008

a ja som si ani nevšimla, že by sa fotky opakovali 😕 , teda sem tam sa stane, ale nejak často na to nenarážam

emjee
6. dec 2008

kili oni nemyslia samotne fotky v inzeratoch ale inzeraty, ktore sa neustale opakuju, lebo ich uzivatelka vzdy zmaze a nanovo prida, len aby bola "hore"

kili
6. dec 2008

emjee, ja som to pochopila 🙂 , len som si to akosi nevšimla, že by to bolo až tak často

martina46
11. dec 2008

preco sa mi nezobrazuju inzeraty? normalne ich mam v mojich inzeratoch, ale v bazari nie su! 😒

zuz11
11. dec 2008

a vkladas ich prave teraz? 🤐 normalne ich vypises ulozis a? aj nieco vypise? napis viac, dik