Nový bazár

bob
24. nov 2006

Ahojte!
Dnes som dorobil novy bazar. Je v podstate presne taky isty ako bazar na mojasvadba.sk alebo beremese.cz, takze vacsina z vas ho uz bude poznat.

Platia rovnake pravidla:
- kazdy uzivatel moze mat max. 3 inzeraty
- kazdy inzerat sa automaticky maze po 28dnoch

Ak by nahodou nieco nefungovalo, dajte vediet.

bob

kamilecka
24. nov 2006

Bob supeeeeeeeeeeeeer uz sme sa ho nevedeli dockat 🙂 a ked mam niejaky inzert v starom bazare mam ho prepisat do noveho?

kamilecka
24. nov 2006

A zabudla som dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀

aktak
24. nov 2006

dakujeme si zlaty 😉

bob
autor
24. nov 2006

kamilecka: aha to som zabudol. Inzeraty zo stareho bazaru si prepiste do noveho (ak su este aktualne), lebo stary bazar bude casom (tak po tyzdni) zmazany.

sisa2
24. nov 2006

ahoj bob, skusala som novy bazar, ale neberie mi to fotky, aj ked maju len cca. 50 kb, neviem, ci niekde robim chybu. dakujem.
a super, ze sa tu o to tak starate 😉

bob
autor
24. nov 2006

dik sisa za upozornenie. Uz som to opravil 🙂

madeleine
24. nov 2006

bob, ja len taku malickost, nemohla by si uzivatelka sama inzerat zmazat? Tak ako sa daju zmazat albumy... 😅

bob
autor
24. nov 2006

madeleine: ono je to tak naschval. Keby si uzivatelka vedela inzerat mazat, tak by kazdy den mohla Xkrat inzerat obnovovat a bol by stale hore v zozname - proste by ho nakonci dna zmazala a zadala novy.

Ak inzerat uz nie je aktualny a nechce aby sa zobrazoval, tak ho moze pozastavit - vtedy sa prestane zobrazovat.

madeleine
24. nov 2006

ach so, to mi nenapadlo... 😉 dakujem.

kili
24. nov 2006

tak takto som to pochopila. Akurát čakám, kým konečne budem môcť pridať inzerát a zrušia sa mi tie staré

alexandra
24. nov 2006

bob dakujeme krasne 🙂

lodia
24. nov 2006

ahoj bob,
fajn ak si nemoze zmazat,ale preco si aspon nemoze editovat, doplnat, pripadne akualizovat cenu? napriklad teraz som si dala inzerat, ale nemam fotky, budu az zajtra, preco ich do inzeratu nemozem vlozit neskor?hm, to ma velmi nepotesilo, vyzera to tak, ze si budem musiet znova podat inzerat na tu istu vec..to nie je stastne riesenie, ze?

kamilecka
24. nov 2006

Lodia ved si mozem zmenit inzerat a aj dodatocne pridat fotky. Otvoris svoj inzerat a v pravo hore nad inzeratom mas zmen inzerat 😉 😀

kamilecka
24. nov 2006

Ja mam len taku malu chybicku bazaru ze ked dam zobrazit vsetky inzeraty tak vyhodi len 4 a ostatne sa stratia,teda ked dam spolu aj pradam aj kupim.

snilko7
24. nov 2006

kamilecka treba dat strana 2, tusim tu len dava 4 inzeraty na stranu. Mne to tiez chvilu trvalo, kym som na to prisla

kamilecka
24. nov 2006

Dik 😀 uz som na to prisla 🙂 len mi je to cudne ze len 4 inzeraty na stranu 😀 no Bob to bude musiet zmenit,lebo bazar bude mat 200stran 😀

lodia
24. nov 2006

ups..ups..sorry.. 😅 😅 😅 prave som si vsimla,dakujem za upozornenie... 😅

danii
24. nov 2006

bob, super vec! 😉

bob
autor
24. nov 2006

lodia: hej, inzerat mozes hocikedy menit - aj cenu, aj fotky pridavat, uberat, otocit, pridat alebo zmenit k nim popis atd, staci v pravo hore dat "Zmen inzerat" pri danom inzerate

kamilecka: tie 4 inzeraty na stranu bola chyba, ktoru som tam zabudol. Uz je to nastavene na 40 (neskor ak bude treba tak to este viac rozsirim)

julka.n
24. nov 2006

bob ty si šikulaaak

protea
25. nov 2006

Děkujeme,
je to takhle krásně přehledné🙂

hana033
28. nov 2006

ahoj, prečo môžem zadať "až" 4 fotky do jedného inzerátu? Je to dosť málo. Alebo je tu nejaká možnosť, ktorú nevidím?

aktak
28. nov 2006

hani asi ma server obmedzenu kapacitu, ak chces ak skus dat do jedne fotky dve a hned mas 8 😉

hana033
28. nov 2006

a prečo sú stále na obraze tie uzamknuté témy?

aktak
28. nov 2006

asi aby si sme si ich mohli precitat, ale uz neprispievat, neviem 😵

hana033
28. nov 2006

aha, no je to možné. Musím, ten môj drobček sa už zobudil

veronika13
29. nov 2006

bob, nový bazar je super, ďakujeme 🙂 a najbližšie aké zmeny a vylepšenia chystáš? 😀

bob
autor
29. nov 2006

hana033: no 4 fotky k jednej veci je myslim vcelku dost. Pravdou zase je, ze inzeraty sa casto vyuzivaju na hromadne predavanie a vtedy by sa zislo viac. Povodne to bolo myslene tak, ze v jednom inzerate bude iba jedna vec, pripadne zopar velmi podobnych veci. Este pouvazujem co s tym, asi to budem riesit tak ze zvysim pocet moznych inzeratov z 3 na nejake vyssie cislo.

veronika13: no coskoro pribudnu do bazaru kategorie, nech to tu nie je cele len tak na kope a zaroven s tym sa urcite zvysi pocet moznych inzeratov - tiez asi znizim cyklus mazania z 28 dni na menej. Celkovo v blizkej buducnosti by som rad "dotiahol" poriadne bazar a potom sa budem venovat dalsim veciam.

hana033
29. nov 2006

ale jasné bob, ja len pripomienkujem a tak, veď nás baby poznáš 😎
Aj tak je to lepšie, ako bolo.

aktak
29. nov 2006

tusim nas rozmaznavas, aj my by sme sa mali nejak pricinit tak ak mas nejake zelanie tak sem s nim 😀 😉 dakujeme, je to super uz aj tak ako to je