Podobné nicky. Nedá sa to dáko riešiť?

tilly
9. júl 2008

našla som tu pár kočiek s podobnými nickami, napr. zuzka1111, zuzka111111111111111 a takýchto je tu viac, teraz tu je jedna kočka, čo má podobný nick ako ja a ja chcem byť originál, takže ako sa dá riešiť toto?

zuz11
9. júl 2008

bohuzial tilly asi niako, jedine ze ti tento blokneme a si vymyslis nieco originalnejsie 😀 😀 😀
tiezx som chcela nick zuz a bol obsadeny 🤐

zuzanocka
9. júl 2008

mna by skor zaujimalo, ci sa nejakym sposobom likviduju nicky, ktore sa napr. len zaregistrovali, ale uz sem viac nepachli aj dva roky.. tym by sa mozno zopar uvolnilo 😉

sue
9. júl 2008

Mne to skôr vadí kvôli tomu, že si to potom užívateľky pletú a prisudzujú názory a podobne osobe s podobným nickom 😝

zuz11
9. júl 2008

nie pokial prispievali by s tym bol problem, takze ziadne nicky sa nemazu, jedine koli poruseniu pravidiel sa blokuju 😉

tilly
autor
9. júl 2008

sue, presne o to mi ide, lebo je tu napr. aj sue13, čo mi trošku vadí, lebo keď niekde vidím sue, tak si automaticky myslím, že si to ty...

zuzanocka
9. júl 2008

sueeeeee, pisala som ti ipeeeeeee 🙂

zuz11,
no ved mala som na mysli tak, ze ked by neboli napr. rok cinne, tak by sa zmazali, resp. blokli. ale ked su bloknute, uz sa tak nikto nezaregistruje, ze?

zuzanocka
9. júl 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...... fakt som nevedela o teme "dlouho necinni uzivatele" 😅

zuz11
9. júl 2008

ak niekde prispievali tak co s tymi prispevkami? nie je to jednoduche a bohuzial na kazdom servri su podobne nicky a nic sa s tym neda 🤐 jedine zmierit 🤐
potom napr ja by som si musela zmenit nick bo je tu aj uzivatelka zuz 🤐

k.a.t.k.a.
9. júl 2008

toto sa mi stalo že som našla taký istý nick ako moj len mal o jednu bodku menej tak som dotyčnú slušne poprosila cez IP či by si ho nemohla zmeniť 😉

irenkat
9. júl 2008

a zmenila si ho?

k.a.t.k.a.
9. júl 2008

už som ho tu viac nevidela, tak asi ano

dea
10. júl 2008

baby nehnevajte sa, ale podla mna kazda si vybera nick taky aky sa jej paci........ved urcite si ho nebudu menit len preto, ze niekto tam ma o jednu 1 menej, alebo o jednu bodku viac.........ved mnoho mamiciek sa tu vola zuzka, katka, martina, ada,peta,hanka....... no proste je to podla mna trosku sebecke. 😒 ......... 😅 😅
len ma neukamenujte...........tot moj nazor 😅 😅 😅

monkula
10. júl 2008

ja osobne si furt pletiem sue a sue 13. potom pozerám ako puk, kde má sue napísaného Martinka 😵

sue
10. júl 2008

Dea, áno... ale je veľmi veľa obmien jedného mena, nemusí sa to robiť cez bodky, číslice a podobne, aby to bolo mätúce 😖

malaskoricka
10. júl 2008

mne sa stalo vcera a ani mooc podobne nicky nemame v jednej teme sme sa zisli ja (malaskoricka) a malalady...a par holiek si to skratilo na mala..🙂
to mi trvalo kym som to docitala...

ale mne take motanice nevadia🙂...

malaskoricka
10. júl 2008

sue a aka je obmena sue?🙂

majka35
10. júl 2008

normálne žasnem, čo sa tu už rieši ... 😀 😀 😀 😀 to si mám pozrieť 10000 nickov a týždeň hútať, aby sa ten môj ani náhodou nepodobal na ten, čo už tu je ... ??? 😀 😀 😀 ja som majka35 a všimla som si, že je tu aj majka25 a vôôôbec mi to nevadí, aj keby tu bola majka od 1 do 100000 ... 😀 😀 😀

majka35
10. júl 2008

malaskoricka ... napríklad suellin džejárová ... 😀 😀

sue
10. júl 2008

Malaskoricka, Sue je Zuzana origoš 😉 a odtiaľ je obmien naozaj veľmi veľa 😉 mne je fakt šumafuk aký má kto nick, len to zamieňanie je des 🙄

malaskoricka
10. júl 2008

😀 a je tu aj majka😀😀

majka a toto dokedy sa napise tak skapnem.-D:-D

tilly
autor
10. júl 2008

monkula, presne o tom píšem 😉

malaskoricka
10. júl 2008

sue lenze ked sa niekomu paci mat sue???...a od sue sa neda utvorit normalna zdrobnenika...

to sa netreba myliit to treba citat nicky az do konca🙂

monkula
10. júl 2008

a je tu aj zlatá majka22

majka35
10. júl 2008

ja sa priznám, že privoľbe môjho nicku ma moja fantázia obišla široko ďaleko ... 😀 😀 😀 😀

malaskoricka
10. júl 2008

majky na fore😀

majka_kozka
majkabudka227
maja22
majka35

sue-inky na fore:
sue
sue13

eviem koho je viac🙂a to som nehladlaa vsetko

majka35
10. júl 2008

malaskoricka ... eeeeeeeeeešte pridaj ...
majky, ale nás tu je požehnane ... 😀 😀 😀

malaskoricka
10. júl 2008

majka na tvoje zelanie😀

mery.maja
maaja

uz viac neviem vygooglit😝

majka35
10. júl 2008

šak si daj všetky lbumy a klikni na "m" a tam sa dostaneš ku všetkým majkám kalamajkám ... 😀 😀 😀 😀

malaskoricka
10. júl 2008

maji😀 rak som nenasla ani tolko 😝
a keby som si ja dala nick podla mena:
mirka
mirka8429
mirka414
mirka007
mirka2710
mirka20
mirica
mirip
mirkakopky
mirkal
mirkali
mirkam
mirka.pp
mirka_r
mirka21
mirka4
mirka5
mirrinka
miruliacik
mirusa
mirusd
mirushica
mirusch
miruschka
miruskab
miruska21
miruska32
miruss
miruus

tak tomu sa hovoria podobne nicky 😝 😀

fyalynka
10. júl 2008

😕 😕 😀 tak to je sila 😀
ja som zrovna pred par minutami objavila jeden nick, rovnaky ako ja, len namiesto "Y"-ov tam
ma dotycna " i " 😝 😠