• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poradne odborníkov na koníkovy. Neplánujete ich?

28. augusta 2008 
Chcela som sa vas opytat, ci neuvazujete niekdy v blizkej buducnosti zaviest na Modrom konikovi, poradne odbornikov, ako napr. pediater, psycholog, poradna dojcenia atd.,...tak ako to je vacsinou na ostatnych web strankach/mama a ja, babetko..../.Vdaka :wink:
17. aug 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna urcite v blizkej dobe nie :zipper_mouth:
18. aug 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz sme tu zavesili vyzvu pre odbornicky a odbornikov, ci by nam nenapisali clanky (podobne ako je to na mojasvadba), zatial sa nikto neozval

inak sem chodi vela odbornicok z roznych oblasti, ktore vedia fundovane poradit
18. aug 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a tie odbornicky by sa mohli nejako oznacit,ako napr.vy ste oznacene "admin"aby som neuverila dakej koze co mi napise,ze je detska pediatra a na otazku ako najlepsie uspat novorodenca mi povie,ze najlepsie a naosvedcenejsie pocas jej praxe bolo uvarit odvar z makovic a podavat v malom mnozstve tri krat za den :grinning: :grinning:
18. aug 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
vsetky nepoznam ani ja, a neviem si predstavit, ako by sme si ich overovali :slight_smile:
18. aug 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono by to bylo možné, např. tak, že by to bylo dobrovolné s tím, že pokud by chtěl zde být takto označen, aby vám poslal na email např. scan diplomu apod.
18. aug 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scan diplomu moze poslat hocikto hociaky :unamused:

myslim, ze tu je dost vela tem z roznych oblasti, prebera sa tu ozaj vsetko a ked tu nejake (utajene) "odbornice" su, iste prispeju, resp. sa vymenia skusenosti s maminami, ktore uz ten-ktory konkretny problem zazili ci prezili :wink:
18. aug 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako pisem, na vyzvu, aby napisali nejky odborny clanok sa este nikto neprihlasil (aspon ja o tom neviem)

priznam sa, byt na mieste nejakej odbornicky by som tiez nechcela, lebo potom t bude otravovat x ludi :grinning: aj s otazkami, ktore si mozu vyhladat na webe
18. aug 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde visia tie vyzvy? :wink:
18. aug 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v niektorej modrokonikovskej teme, skusim najst
18. aug 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. aug 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bylo asi nereálný
18. aug 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpoved od Boba na junovkynu otazku:
uvazujeme, ked budu blogy budu do nich pisat aj odbornici

ale ako som uz vravela urcite to nebude hned a ani v najblizsom case :zipper_mouth:
18. aug 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Clanky su realizovatelne, pokial sa najde ochotny odbornik.... co sa tyka samotneho poradenstva: je naozaj problem zdvihnut telefon a zavolat svojmu lekarovi, pediatrovi, laktacnej poradkyni? :wink: Co si myslim, ze je ovela vhodnejsie riesenie, nakolko pocas rozhovoru mozem odbornikovi na zaklade jeho otazok poskytnut dalsie informacie, navyse pozna svojich pacientov a ich stav....
18. aug 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja volavm ked tak do online bezplatnej poradne ku kochovy k pediatrovi, tam su 24 hodin denne a zatial mi stale poradili :wink:
19. aug 2008 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra laktacna poradkyna tu je annag :slight_smile:
28. aug 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok