• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
zdravým vás... (našla jsem nový pozdrav :grinning: :confused: )
20. jún 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bydleli jsme v Nys (to asi má být Nice), vzkušenosti :confused: :grinning:
22. jún 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zahviezdila z neznameho dovodu "vysackou" :grinning: :astonished:
22. jún 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubelko to je tak premnožené na internete že už aj mne sa podarilo napísať do inzerátu - ale našťastie som si to uvedomila skôr ako som ho dala zverejniť. Ľudia to už ani inak nenapíšu :frowning2:
22. jún 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinifera > ja nie, som to odklikla a ani som si to neuvedomila. no co uz...
22. jún 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fascinuje ma vyraz "kojenecka podprsenka" :grinning:
3. júl 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee
No když jsem byla v těhotenství zblblá hormonama tak jsem při nákupu taky o takovou poprosila. Ale hned jsem se opravila a paní prodavačka ani nechápala proč se jako opravuju :grinning: . Dokonce se tak jmenovalo jedno téma tady na MK
3. júl 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojenecká podprsenka je dobrá, jsem musela chvíli přemýšlet, co je na tom :D hold vykojený mozek :sweat_smile:
7. júl 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa da prosim opravit nazov temy?
4. aug 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka napisat adminovi :wink:
4. aug 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee to bola otázka na adminov ? a ja blbá si lámem hlavu s pravopisom :grinning:
4. aug 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spravym na požiadanie...to bola na bazare ponuka... :grinning:
6. aug 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milujem ak niekto napise: opítať, mislieť a ti (ty) ... a este je ich viac :sunglasses:
6. aug 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"vyber perliciek" z jedneho prispevku uzivatelky: nechitim, predctavit, niakom, odctavit, niako - najprv som myslela, ze je to sranda ale nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam co visivat kto my poradi???

:wink: :wink: možná by stálo za to vyšívat pravidla pravopisu:slight_smile:
9. aug 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinahradza
cezden my spaval
bol schopni
vipituje
viskusala
citanie knych

tak tento vyber som nasla v jednom prispevku o detoch, ktore nechcu v noci spat :wink:
neviem, ale tolko hrubok na kope som este v ziadnom prispevku nenasla :astonished:
9. aug 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubelko - předběhla jsi mě :grinning: :grinning: Právě jsem na ten příspěvek nevěřícně zírala.
No, mě kdyby někdo četl z knych, tak taky nespím :sweat_smile:
9. aug 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"nerobsa dolezita" - takto reagovala ona dáma na kritiku svého pravopisu (viz příspěvek od bubelko). Tož, komu není shůry dáno ..... :grinning:
10. aug 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....."ja tiež ešte nie som vidatá a nemám problém ani tak so snúbensovou ex "
23. aug 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neverili by ste kolko "perliciek" som nasla v jednom jedinom vydani dennika "sme",.... od slov ako "setrenie" namiesto vysetrovanie... (no viete si predstavit, zeby nas lekari setrili namiesto vysetrovania :grinning: )... rozdelenie slov.. za vsetky si spomeniem na slovo spomienka, ktore bolo rozdelene na spomi-enka :confused: ... alebo veta dajte "typ" na knihu...
kedysi boli noviny povazovane za zdroj, kde mozeme najst gramaticky spravne napisane slova, dnes to, zial neplati... takze ako mozeme chciet, aby druhi pisali gramaticky spravne, ked uz v tlacenych mediach sa pise nespravne? :wink:

berte moj prispevok len na odlahcenie :slight_smile:
23. aug 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"dobri večer ja bi som potrebovala tie veci čo ponukate som z malcic boli sme zaplaveni mam 6 ročneho sina a teras ide do školi velmi bi ste mi pomohli dakujem vopret kontakt namna"

:confused: :astonished:
24. aug 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. aug 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, teraz som to našla v téme povodne :unamused:
24. aug 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimava tema :grinning: ,ja si na pravopis potrpim,ale obcas napisem hluposti aj ja :grinning:
24. aug 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palcullienka aj mne sa tato tema paci :grinning: celkom "vtipna" :sunglasses: a to si takisto radsej necham prerazit bok, ako napisat nejaku blbost, tvrdku, ci zle sklonovanie :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 vidis,aj sklonovanie mi obcas robi problem,ach :angry: :grinning: ,ale s tym ma vela ludi problemy,ako ich tak pocuvam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palcullienka no hlavne "dva a dve" je tema sama o sebe :wink: :wink: :grinning:
ale zas sa priznam ze moj problem su psy a psi :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslim,ze este je aj taka slovna hracka,ze - zveri a zvery :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..myslim,ze "ti" psi su makki a "tie" psy zasa tvrde,ale vyuzitie v praxi-nulove :grinning:
24. aug 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palcullienka presne tak,,,psov sme zvladli, ale tie zvery... :grinning: :wink:
ale to uz je vysoka skola...oproti fakt niektorym vyrokom tuto: apsolutne, bi, mylujem a pod . :wink:
24. aug 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náhodou som túto tému objavila, ale musím povedať že to sú teda perly
ked čítam nejaké príspevky tak mám až zimomriavky z tej slovenčiny krásnej ľubozvučnej :grinning:
24. aug 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok