• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
som na inej www nasla ze

vypocytavame priemerny vek

takze od dnes uz mame aj vybrane slova po Č
21. sep 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a takto už niekto u vás nakupoval? " jabisom malazaujem otje botaski poslete ich postovne " doslova, do písmena, do medzery presne :grinning:
21. sep 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benne to je síla a co prodalas :grinning: :grinning: :grinning: .
21. sep 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasmia posúd sama :wink: " aket poslem avimi neposlete zomnov tak zrobili us poslete aja poslem vam aketne tak si ich nechajte "
21. sep 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benne asi jsem hloupá, ale absolutně to nedokážu přelouskat :grinning: :grinning: :grinning: .
21. sep 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasmia asi takto:"a keď vám pošlem a vy mi nepošlete? So mnou tak zrobili už! Pošlite a ja pošlem vám. A keď nie, tak si ich nechajte!" - botasky za 2 eurá :grinning: :grinning: :grinning:
ale tiež som sa natrápila pri prvom čítaní ;)
21. sep 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benne :fearful: :fearful: mozno daka vietnam city...ci??? :grinning: :grinning:
21. sep 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benne děkuji za překlad :grinning: :grinning: , tomuto individuu bych nedala nic ani zadarmo :grinning: .
21. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 podľa dediny z ktorej dotyčný/á písal to bude inej farby city :wink: čo by mi teda vôbec nevadilo, ale zistila som, že dotyčný/á už je na čiernej listine tu na mk - príznačné :sunglasses:
21. sep 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benne vazne??? cierna listina? ach jaj.dobre ze si ju objavila uz teraz :slight_smile:
21. sep 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazov temy: Chcem sa spítať či rovnaká krvná skupina rodičou môže neako ohroziť zdravie nenarodeného bábätka? prepac snehulienka, ale to sa nedalo nepridat.
22. sep 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna sa lekar, vysokoskolsky vzdelany clovek, spytal: "a kde ste pracovalA predtym?" Ach no hroza. Myslim, v cestine sa tak vyka a starsia generacia to ma nejako v sebe este zakorenene :frowning2:
23. sep 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@summer8 já v tom nic špatného nevidím ... možná je to tím, že jsem Češka ... jak by to tedy mělo být? :confused:
23. sep 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neumisa Má to byť: "Kde ste pracovali", používa sa vždy tretia osoba množného čísla.
Ale veľa ľudí na Slovensku tak vyká. Je aj taká básnička, aby sa to dalo zapamätať.
NEVYKAJTE: PANE, KDE STE BOL
KTO TAK VYKÁ, TEN JE VôL
KTO JE ZO SLOVENSKEJ ŠKOLY
VYKÁ: PANE, KDE STE BOLI.
Veď práve preto v tom nevidíš nič zlé, lebo v češtine sa tak vyká :slight_smile: Ale mne uši trhá, keď to počujem, a hlavne od človeka, ktorý by to teda mohol vedieť. Ale radšej tíško mlčím :unamused:

23. sep 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@summer8 presne, aj mne to veľmi vadí... Ja vykám presne tak, ako si napísala, tretia osoba množného čísla.

a teraz môj príspevok, relácia Bez servítky, Markíza, popis jednej účinkujúcej: Hamblivá ... :astonished:
23. sep 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@summer8 děkuji, teď už je mi to jasné ... díky moc za vysvětlení, zase jsem o něco chytřejší. A ta básnička je skvělá :grinning:
23. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@summer8 super basnicka... :wink: :wink: :grinning: :grinning: som uuuca a to ju nepoznam :wink: :wink: :wink:
23. sep 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana1985 ty si ucitelka? :slight_smile: tak na to neviem co by povedala ta e... :grinning: pamatas? :grinning:
23. sep 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weiya :grinning: :grinning: viem :grinning: A ano prosim, som :wink: :wink:
23. sep 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miom v těhotenství........................
dnes jsem našla :astonished:
23. sep 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@summer8 ja som na to tiez alergicka....myslim to vykanie :angry:
23. sep 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"tym najvadsim pokladom" :astonished: toto som pred chvílou čítala a nedalo mi to nepridať
24. sep 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...možeš podat vinimku... :sweat_smile: to i sa tam viníma.... :grinning:
24. sep 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..... vidrzat ale je to na nervi ......
24. sep 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Názov témy:
Cista na vajecniku...
25. sep 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@didiana333 cista alebo čistá? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neumisa myslím,že to malo byť : Cysta na vaječníku..... :grinning:
25. sep 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z jednoho fotoblogu:
Dneska to počasí vipadá jako bi mělo sněžit, vilezla stolička, ,už bi mohlo bít pěkně, Porod trval se všim všudy 2hodiny a bila na světě.
Nejdřív jsem myslela, že nefunguje klávesa y, ale pak jsem ho párkrát našla :grinning: .
25. sep 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež pridám text z fotoblogu Výtání občánků nepoznám teda český pravopis, ale takto to byť asi nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok