• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
nie, ale na gympli sme boli dve na celej škole :grinning: zbytok som bola sama.... :wink:
11. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň si Tvoje meno každý zapamätá... Ja len splyniem s ostatnými tvárami
11. okt 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, když jsme u jmen ... mé jméno a rodné příjmení mělo dohromady 19 písmen - víte, jak jsem v 1. třídě nenáviděla svou matku? :grinning:
11. okt 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula veď to, ja s davom nesplyniem ani keby som chcela :wink:

@neumisa :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoškina dcéra sa bude chúďatko tiež trápiť, kým sa naučí sa podpísať... meno+priezvisko dáva spolu až 20písmen!!!
12. okt 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si uvedomila, čo som spravila mojej dcére 1.meno+2.meno+priezvisko= 22 písmen :sweat_smile:
12. okt 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula z druhého mena môže písať iba iniciálu :wink:
12. okt 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka no, alebo, v tom prípade ju "oslobodím" o 7 písmen :grinning: :grinning:
12. okt 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predam Rifle na traky mikimauz :slight_smile:
12. okt 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnesny novy cas uverejnil:

Tanečnýk Peter Modrovský bol ONLINE: Čo chystá Adele k jej 30-ke? :grinning:
12. okt 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mixka to vážne? tanečnýk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne, takyto blud by som si nevymyslela :wink:
12. okt 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mixka to bola asi chyba, preklep, asi chceli napisat tanecny instruktor, alebo nieco take a zostalo im tam to y, asi si to neskontrolovali, to neverim, ze by niekto napisal umyselne :grinning:
12. okt 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hej, moze byt :grinning:
12. okt 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomoc... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tu sa neda potom nič pisat čo len o gramatike opisani mne je to fuk nikto nieje ani jeden čovek dokonaly to si zapametajtechcela som poradit ale vi o mojjom.pisme nie o probleme poradit ale o pisme dakujem pekne
12. okt 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tu dnes čítam na koníkovi a čo som sa tiež nedočítala...ale už sa mi to sem ani nechce kopírovať, lebo si pripadám ako nejaký inšpektor, ktorý číta príspevky len preto, aby v nich hľadal chyby...
inak taká perlička, tatino mojej dcéry je z Ostravy a keď malá nechcela jesť, tak babka spustila "mi, mi, mi...!" Ja som nechápala...že čo sa deje..že či myš, či čo? A to oni v OV používajú nesamostatnú formu zámena aj v situáciach, keď sa má použiť samostatná, takže to malo byť "mne, mne, mne (akože mne to daj mami spapať, ja to chcem)... no ale to je špecifikum regiónu :wink:
12. okt 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z fotoblogu jednej mamičky:
Ja amoje dcerki prekrasne ktorich miluje m
mam tri deti a manzela som nanich velmi pišna.......................................
dobry.den.....viete mi poradit..meškalo mi menstruacia.....celi mesiac.....a...urobila som si ...bejbi..test..a bol pozitivni ...ale malu ešte ...kojim......avždy mavam.........po ....každom..močeni...hnedaste...vitoki aobčas aj take.....ako krv ale len ........trochu....ešte sopm to nemala...tak.......pri dalšom ked...som....bola ..tehotna.....................................diki

vidím,že aj
@monkula to čítala.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som nasla slovo podstivo :wink:
12. okt 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedna Ing mala v inzeráte VYSAČKA :grinning: To nie je všetko :slight_smile: Píšem ďalšie "hlody".... čižmyčky, mynerálka, mobyl, dyktát, pižamo, mylý, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wnelia a to je všetko od tej p.Ing? to tá diplomovka musela vyzerať!!! :grinning:
12. okt 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, mozno ta Ing. nepoznala i, alebo je ako pubertacka co pouziva namiesto v -w, namiesto k- ch a tak
12. okt 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab může tě ubezpečit že já se svým jménem byla jediná nejen ve škole, ale na vesnici určitě a možná i v okrese, na ZŠ ani nevědeli jak moje jméno napsat, dnes je to vcelku profláklé, ale před 40 lety jsem byla za exota, a moja sestra se jmenuje Kamila, a to byla taky něco.
12. okt 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka Jáááj, niééé.... :grinning: od nej je len vysačka :grinning: tie ostatné som si prečítala pri rôznych inzerátoch :slight_smile: ale aj tak sila :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blanka.k ale určitě se vyslovuje si, sem, viděl sem, byl si, režisérka nás na to neustále upozorňuje a zuří
12. okt 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dcera má jméno +příjmení 17 písmen, ale na monkulu nemám, ta tvoje slečna ti jednou poděkuje, ještě navíc když ji budou některé ze jmen komolit
12. okt 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@didiana333 aj mna to najprv pobavilo, ale potom som si vsimla, ze to dievca je myslim z Ruska alebo pod. a preto nevie dobre slovensky
12. okt 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaya60 nie je z ruska, je košice-okolie, cana..a bude to cokoladka..ale to neva :grinning: :wink:
12. okt 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaya60 Ako si prišla na Rusko.... :confused: :confused: :confused:
12. okt 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok