• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

18. júna 2016 
@eaka možno aj ja sa z takejto slovenčiny dostanem na psychijatriu :grinning:
18. okt 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si čítala reklamu pred jednou tunajšou cestovnou agentúrou a skoro ma prevrátilo:
zima sa pomali blíži :astonished:
..zímné radovánky
18. okt 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neumisa proti tvrdemu nemam nic, ale ked je na spravnom mieste :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubelko napríklad tu? "chlapy ju maju len na sex" :grinning:
18. okt 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Ale na to by bylo třeba otevřít novou diskuzy"
18. okt 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka myslela som "y", neviem naco narazas :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. okt 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s orchydeami
skus je dobri
18. okt 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie z MK, ale tiez som sa pobavila :wink:
Ja akonahle dojde zima tak mam hned zapal mocovych ciest a to len vdaka tomu ze som bola uplne pytoma a ked mi matka povedala zakry si krize tak som sa len smiala..
18. okt 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab tak tomu skus je dobri ani nerozumiem, čo sa tým chcelo povedať :grinning:
18. okt 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to site mam tieš take problemi som tehotna tak asy 8tizdnou a som mavala take špinenie hnede apotom uz asi tak 4.dni tak mierne krvacam ami tieš oznamili potrat ......atake male zrazeninki mam .a..ešte okrem toho kojim malu .mala ma 8....mesiacou .amanzel pracuje cely den mama daleko biva aešte mam aj okrem malu dva dievčata chodia do skoli .......avelmi daleko tak mne neni kto pomoct prosim vas velmi pekne o radu ak verite boha pomozte mi som v zlej situacie neviem čo robit adonemocnici aj bisom isla ale nemozem ani kvoli malej ..........čo mam robit ket taki toproblem mam ...................nič len dobru radu ako človekovi ------------------------------v daka vam ----------------------------baby----------------čakam navase odpovede a za rady..................
18. okt 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor myslim, ze dotycna svojimi prispevkami este obstastni jazykove okienko na mk. akurat neviem, ci je to na zasmiatie alebo fakt na zaplakanie :confused:
18. okt 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blovitc120 žeby tam malo byť dobrÝ? :wink:
18. okt 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor od tej sme tu už nejaký príspevok mali, nie?? píše asi z Luníka... ja prispievam len takými maličkosťami..."Bola by som radcej," "a nech ich chlap živý",
19. okt 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka mali, ..mne to pride ako naschval, lebo ked si precitas slovo za slovom, pride mi, ze sa vyjadruje celkom fajn, len ten pravopis je az neskutočný, ci to nie je len sranda..
19. okt 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ... mne sa zdá, že obsah je zhruba na úrovni tej formy... ale v tejto forme asi fakt ťažko súdiť... :wink:
19. okt 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ženy, mm vypotil že: "... v evydencii..." :rolling_eyes:
19. okt 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
" na jypce"... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. okt 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne umieram!!! posledné dve nemajú chybu (teda majú) ale zlatá medaila tej jypce... mám dosť!!!
19. okt 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab až teraz som pochopila, že to nejde k tým orchideám, ale asi tým myslia skus ako zubov :grinning:?
19. okt 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebolo tam "skús, je dobrý"? pripájam z aktuality.sk, ale z diskusie, nie z článku "vaecsie ryby si posvietia na mna?"; "vzniknute škody jej zavynením";
19. okt 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"je to zasrierací manéver" - to je síce len preklep...ale hovadský! :wink:
19. okt 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka hej, asi tak to bolo pôvodne myslené ale ja som to doslovne odpísala ako to bolo :wink:
ten manéver sa podaril :grinning: :grinning:
Snehulienka a 7 trpazlíkov, Stľpy, šesťuhoľník, Kvapky na obalovanom drátiku, Retiazka s gorálkami - internetový obchod
zuby v jasnách
19. okt 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuby v jasnách? no tak to som ešte nepočula :grinning:. najskôr mi napadlo, že v Jasnej, ako pohárové protézy :grinning:
19. okt 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na FB jeden z mojich priateľov má video "Oblaciki pri zemy"
19. okt 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla..
tý teroristi asi spia :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek haha, ešte keby tam bolo tý teroristy bolo by to dokonalé
19. okt 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blovitc120 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to ano.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsie perly ja neviem ma dnes svoj den. :grinning:

povine naboženstvo povina angličtina

Ministerstvo vypísalo školské prázdniny na tri roky dopredu .........

odpoved citalky.. to je ale rozum, 3 roky čakať na dovolenku ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

toto nema nic spolocne s pravopisom ale rozum ludi niektorych ako chapu veci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok