• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
“moj syncek ma velmy hneva je velmy hiperaktyvny neviem co snim”
(Pred 4 dňami)
to hej aj ja sy mislim
ja si mislim ze ich tam len skusaju lebo oni su len chlapi skaredy a nemozu si najst zenu tak zato urobyli tuto reportaz..
12. nov 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadis Ja a moj sin - napísala tá istá ako v tvojom prvom riadku :wink:
12. nov 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab asi to bude chronicke...
12. nov 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pizamko
mozno bude mu spinkat lepsi aj ty bude kludna ze sa neprechladne

2roki a 6mesiacou
niektory neposudzuju inich
o mojich problemou
sa vikasli na vsetko
shruba
stoho
jeji rodicia su ties biely
oni hu chcu
ani rodicou
otec to pochopy

okrem prvých dvoch riadkov je všetko z jedného príspevku :rolling_eyes:
12. nov 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ty radim
Nemisli nato
ten ty moze pomoze

nejak mi zblbol predchádzajúci príspevok, malo to byť ešte tam (tá istá spoluobčianka)
12. nov 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...pýsala som....
12. nov 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moji ostatny gratulanti
cosi tim mislela
aj v zadu
12. nov 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja odpadnem....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsade na svete sa plombuje, len na MK sa blombuje :grinning:
neviem preco si to neodvodia, plumbum - plombovat.
alebo to iste , ked sa clovek hanbi a nie hambi, ved niekoho hanime, nie hamime...
13. nov 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa tak, tak, preto ja každému radšej vravím, že si idem dať urobiť výplň :wink:
13. nov 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa, obávám se, že lidí, kteří takhle píši, neví co je plumbum... a už vůbec nevidí souvislosti
13. nov 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gimnasium
vizeras
aka farba naramkou
kdo si
máťa niekdo rááát?
twojim snom je
a ti spadneš
co sa ty stane
do hlavi
Kďe
prezivky
Na kocho
13. nov 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím, radu:slight_smile:

česky: pár slov navíc....
slovensky: pár slov naviac - nebo pár slov navyše....nebo jak???
14. nov 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy vravy
14. nov 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
histerycky...hraje sy....jakmyle...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálni rýchli internet

@berenika39 povedala by som že oboje je správne :confused:
14. nov 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab díky....
14. nov 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechot
14. nov 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NACHILNA
CHCELA BIT LEN NA RUKACH
HISTERICKY PLAKALA
HISTERICKY PLAC
MAM DESAT MESACNU DCERU
15. nov 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje nejsou tak zajímavé, ale dnes mně dostal obchoďák:.... cenami nestíháme.... moc tomu nerozumím
15. nov 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás, aká je oteplená vestička? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja poznám len zateplenú a ani to mi k oblečeniu "neštimuje", ja by som použila skôr slovo podšitá :wink: :wink: :wink:
15. nov 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá z Čiech ak je to dobre opravte ma, ale mne to nejak nepasuje:
tak se svamy take podelym
tet v sobotu mněly
rozdělte sy to
rostrhla
Výtání

všetko písala tá istá :wink:
15. nov 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, viete co je zaujimave?? ze tu je takato tema pritom na modrej streche sa okrem ineho aj kvoli "grammar nazi", teda vysmievania z pravopisu blokluju uzivatelia.. napr. na jar Tadea, ja to nem chapem potom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2010 o 19:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 no len vieš pokiaľ som si všimla nikdy nie je napísané kto napísal ten blud ktorý sme tu spomenuli :wink: takže sa nevysmievame z daného človeka ale len prevraciame očami nad pravopisom, čo je myslím dosť veľký rozdiel :wink: :slight_smile:
15. nov 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prispivam poprve, ale tohle ted na me juklo z titulni stranky... :sweat_smile:

ahoj holky tak se svamy take podelym mam 2 neteře dvojčatka(3) a tet v sobotu mněly narozeniny
daly sme jim darky a ja tam slavnostně nakráčela s pětistovkou podala to Nikolce a řekla rozdělte sy to na pu a mužete hadat co udělala rostrhla ji napul druhou pulku dala segře a mně řekla ,,teto díky"
15. nov 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab no aj tak je to vysmech...
15. nov 2010 o 19:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab Koukam ze jsi byla rychlejsi :wink:

@katrin21 To si nemyslim, neni tu uveden nikdo konkretni a pokud se nahodou nekdo pozna, tak jedine dobre, treba si z toho vezme pro priste ponauceni... nevim jak ty, ja se neurazim, kdyz udelam chybu a nekdo me na ni upozorni, naopak jsem rada, ze se neco noveho dozvim a muzu se zlepsovat :wink:
15. nov 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majdula @dusanab to som tiez prave nasla a najprv som si myslela, ze je to pripevok do tejto temy, az potom som si vsimla, ze je to regulerny prispevok v inej teme :sweat_smile:

@katrin21 grammar nazi upozornuje na pravopis v diskusii o uplne inych temach. cize odbocuje od temy a vyvolava rozbroje. toto je specialna tema o gramatike a spol. a podla mnozstva prispevkov by sa mali niektori ludia dost co ucit. minimalne sem zavitat a nechat si poradit :wink:
15. nov 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiez kolu oci gramaticke chyby, o tom po tom, hoci sama robim pri pisani na stroji kvantum preklepov,ale skor inych ako I/Y , ale chybicka se vloudí, že jo... ale chcela som to napisat, lebo som sa stretla s tym nazorom, tak som to povedala...
15. nov 2010 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas preklepy sa tu neriesia, to je uplne o inom. ked niekto pise rychlo, na rukach mu vresti dieta, vari sa obed... preklep sa stane. ale aby niekto pisal vybrane slova s makkym i alebo podobne zalezistosti, tak to uz je trochu moc... myslim ze kazdy kto ma pocitac a pristup na internet ma urcite vzdelanie a kvalita pisaneho prejavu je rovnako dolezita ako napriklad vyzor. hlavne v anonymite internetu je prave pisomny prejav to, cez co clovek komunikuje a aky si asi utvorim obraz o cloveku, ktory pise "hraje sy" alebo "vizerat"?
15. nov 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok