Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

dusanab
26. nov 2010

zajtra mam ist do nemocnicy som pomali po termine
vicikala sa
problemi zo slinami
hoci kedy s toho

didiana333
27. nov 2010

No a toto som našla v novinách:
Nový model šiat od Adely: Dlhé nitky zpod pazušia!

didiana333
27. nov 2010

No a ked som to sem napísala,tak to opravili 😀 😀 😀 😀 Ktorá z vás donáša do Noveho Času?????? 😀 😀

berenika39
27. nov 2010

😝 rytuály 😝

sharlotta
28. nov 2010

vsetko od tej istej uzivatelky:
problemi
mi zeny
opysuje

ikke
28. nov 2010

"to je ako izba keď ste rodila ?"

(to prosim nie je z google translate... 😅 )

dusanab
28. nov 2010

@didiana333 tak keď sa nikto nepriznáva hoď to na mňa 😀 😀
krásne slová ste našli, írečito slovenské 😀 😀 😀 😀

murinka
28. nov 2010

baby,tak ja som tu nasla pred chvilou inzerat s nazvom ,,Ponožky na chodidlo" 😕 😅 😝 🙄

dusanab
28. nov 2010

@murinka zatiaľ som si ponožky nikam inam neobúvala 😀 😀 Lukáš si dá aj na ruky ale to je niečo iné 😉 😀 idem to pohľadať aj aj 😀 😀

No našla som, ona asi myslí že na 12 centimetrové chodidlo, hm?

eaka
29. nov 2010

pekná hystorka pre vnúčatá

monkula
29. nov 2010

@dusanab môj syn si ponožku natiahol už aj inam ,asi nemusím konkretizovať 😀 😀 😀 😀

dusanab
29. nov 2010

@monkula asi nie 😀 😀 😀 😀 to zas keď bude väčší.... 😀 😉

eaka
29. nov 2010

to zacalo vidavat divny zvuk; vatcinou; pri prvom som mala taketo neustavicne problemy 😉 ;

sharlotta
29. nov 2010

@eaka da sa vidiet zvuk? neustavicne problemy...to je dobreeee! 😀

Mne raz jeden ziak do pisomky zo zakladov psychologie ako charakteristiku imbecility napisal, ze "je bezorientovany a odkazany na druhych" Odvtedy to slovo velmi rada pouzivam. 😀

eaka
29. nov 2010

riadne úlovky, čo? 🙂 a bezorientovaný je rozkošné 😀

monkula
29. nov 2010

toto mi nedalo, z modrej strechy
Aká cena je záhrady okolí BA do 25 km?

blovitc120
29. nov 2010

@monkula 😀 to je po hotentotsky 😉

monkula
29. nov 2010

@blovitc120 Aj hotentót by sa zahanbil 😀 😀

dusanab
30. nov 2010

@monkula veru hej 😀 😀
skanzem
míľe

ikke
30. nov 2010

prave som sa v topshope na STV dozvedela, ze poricinou rozsirenych (metlickovych) ziliek na nohach moze byt okrem ineho aj

GRAVITACIA !
😀

tymto blahozelam tvorivym prekladatelom a odporucam im zakupenie kvalitnejsieho slovnika... 😝 🙄

sharlotta
30. nov 2010

@ikke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Super!

monkula
30. nov 2010

@ikke ja že som zle počula, lebo aj ja som to postrehla ,ale deti robili hluk, tak som si myslela, že som sa prepočula 😀 😀 😀 😀

ikke
30. nov 2010

@monkula bolo to tam aj velkym napisane, chvilu som si sice myslela, ze sa mi mari, ale som si na 98% ista, ze to tam naozaj povedali 😅 snad sa mi to este podari niekde overit...

monkula
30. nov 2010

@ikke ja som to len započula, bola som ukľudniť deti, telefonovala som, a prd som toho na druhej strane počula, ale chytila som menší reset, keď som to zbadala

dusanab
30. nov 2010

@ikke @monkula tak to by som si aj ja rada pozrela 😀 😀 😀 😀 tá gravitácia je asi poriadna potvora 😀 😀

eaka
30. nov 2010

zrelá na psychijatriu . bonbonjeru... no comment

eaka
30. nov 2010

su nacasovane po 15-stich minutach

didiana333
1. dec 2010

@ikke tak gravitácia teda vedie.....a že prečo to má tak vela žien? (metličky) no ved jasné,že kvôli gravitáci..... 😀 😀 😀

elixia
1. dec 2010

gde bi som sa mal obrati

ako bi som mal to viriesit abi som

to bol len jeden prispevok.. 🙂

sharlotta
1. dec 2010

@elixia 😨 fuuu, tak toto je sila...Ja by som takeho cloveka povazovala za negramotneho, sorry...