• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

18. júna 2016 
@sofinka18 ďakujem, budem ho potrebovať :wink:
27. mar 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nabonzujem teraz seba....napisala som v jednej odpovedi...tochto typu :sweat_smile: ..a nedalo sa to uz opravit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale mam aj nervy..lebo som nieco postlacala na klavesnici..a mam pismena uplne inde ako som zvyknuta :sweat_smile:
27. mar 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terrs Spišskonovovešťan, Spišskonovovešťanka.... ja som bola dlho Devínskonovovešťanka :slight_smile: a ak budeš mať ešte nejaké pochybnosti, pokojne sa tu v téme spýtaj, poradíme, pomôžeme :wink: a samo, že držíme aj palčeky!
27. mar 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsia super dobre napisana otazka na koniku;. :grinning:
POZNATE SYRUP PIKOVIT NA PODPORU CHUTI DO JEDLA ?
1. apr 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek veď ak je sYrup odvodený od slova syr, asi to bude potom ok, nie? :grinning:

ja som včera objavila nie len že vYsačku, ale vÝsačku... no ešte lepšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning:
1. apr 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanocka vies ze som si to tiez myslela. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto som dnes nasla...Ked uz niekto chce nieco hodit na web, aspon by to mohol po sebe precitat :confused:
http://www.postielky.com/luxusne-nositko-active-baby-neo-delux-cierne
2. apr 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sharlotta ...alebo aspon zapnut kontrolu pravopisu :rolling_eyes: fakt zleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:confused:
2. apr 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sharlotta strasneeee :unamused:
2. apr 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek Ale sYrup Pikovit je na chrípkové obdobie na posilnenie imunity :slight_smile: takže celé zle :grinning:
4. apr 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saxana123 budem Hnusna ale je n'a. Podporu do jedla tiez v tom jednom mala pravdu
5. apr 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek Hej? lebo nám ho doktorka predpísala na chrípkové obdobie ako podporu imunity :slight_smile: ale je pravda že malému jesť chutí :grinning: a aj chrípka nás obišla, tak asi je to na oboje :sweat_smile:
5. apr 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saxana123 vazne. Pozri n'a krabicku je to tam napisane ako aj podpora chuti
5. apr 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poznate ceske slovo roustnice? Pouziva sa to ako navnada na lov ryb , ale co to presne je?
11. apr 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. apr 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to rousnice, dazdovka
11. apr 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa velmi paci nazov temy:
Všetci tehotný a ja stále nič, dokedy?

reku...kto je to ten "Vsetci" a ako to, ze je tehotny, ked je chlap... :confused: :sweat_smile:
11. apr 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, pomozte mi s mojou zufalostou!
Dufam, ze nie som jedina na tomto fore ktoru irituje tehotensky a matersky plural a zdrobneliny/zdrobneniny na kazdom rohu, lebo si tak niekedy pripadam :grinning: !
A este jedna otazka.. Filozofia alebo fylozofia?
13. apr 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terrs jednoznačne filozofia, s mäkkým i
a materský/tehotenský plurál ma absolútne neirituje a bežne si "mykám" :wink: a to už má dcéra 5 a pol...
13. apr 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terrs matersky plural tu ma dokonca niekde samostatnu temu
ja mam obcas nutkanie na otazku: "kolko mate zubkov" odpovedat: 40
a pod. :wink: :sweat_smile:
13. apr 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možná by stálo za obnovu:slight_smile:. když se někdo ptá, kdy jsme začali chodit, od kdy poznáváme barvy :sunglasses:

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nepluralove-maminky/?lastref=il&post=last&page=1
13. apr 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tohle mi nedalo a musím se s vámi podělit, přišla mi odpověď na inzerát :fearful:

měli bi sme zajem ale sme z prahi. dalo bi se to nejak??
16. apr 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bu_bu to je ale uplne jasne, to bude syndrom nefungujucej klavesy "Y" :grinning:
16. apr 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj aj ja hovorím že už máme dva zuby a že sa už plazíme :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz budte mudri - co znamena tato veta:
"boli sme aj na rengene pluc- na plúcach má niaky nález"
:confused: :grinning:
4. máj 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikke jooj, ten výraz niaký ja zbožňujem, nie je to ani nejaký ani nijaký, ide ma poraziť, keď to čítam :angry:
4. máj 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke ten rengen je inak tiez dobry :grinning:

mna irituje, ked kazda druha tu chce nejake typy dajme tomu na oblecenie, ci recepty... mam chut ich poslat za nejakymi typkami :sweat_smile: a vo vseobecnosti ked ani moderatori v TV nevedia spravne vykat a povedia: "Mohla by ste nam vysvetlit..." vrrrrr :angry:
4. máj 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok