• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

18. júna 2016 
@romcovaklarka hlavne potom nevie clovek, ako to ma vobec citat: "tlak byl dobrý takže natekly nožičky je to normal"
ze by pri normalnom tlaku bezne opuchali nohy? :confused: :sweat_smile:
6. feb 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke No právě, pak už nevíš vůbec nic. Třeba se ptá, jestli je to normální, a otazník si musíš domyslet :sweat_smile: Prostě vypovídací hodnota nula nic...
6. feb 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcovaklarka případně nad nohama mává rukou..je to normal.... :wink:
6. feb 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dítě vyselo na matce
Asi na matce vyselo obili?
7. feb 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@alamo , no možno sa tým myslí "matka zem" , to vtedy môžeš vysievať a vysievať :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alamo Děkuju pěkně. Právě jsem si čajem poprskala počítač. :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Možná by malá jiskřička by byla a stála na demnou aby se povedla. - a tím chtěl básník říci co ?? :sweat_smile:
7. feb 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jijitka ty nikdy nestojis na demne? stoji se na ni, aby se povedla!
7. feb 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a máme tady pokračování : To je mylíto co tě potkalo :grinning: ( to je asi časování slovesa jálíto - tylíto, onlíto atd...)
7. feb 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@alamo ne ne já na ní vysím :grinning:
7. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadpis alba:

Pro naší budoucí holčičku Kristynku kterou určitě čekáme :slight_smile:aneb co by jsme si prali

Že by si prali všechny ty oblečky, to mě ještě tolik nepřekvapilo, ale že by vrzli do pračky i monitor dechu, to mě dostalo :grinning:
7. feb 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A pozor,

A uz je to potvrzene vzdy kdyz se Radecek se vzbudi tak jde na nocnik ted se vzbudil a zacal tahat nocnik tak jsem ho posadila a vycural se je to asi sikulka po mamce

Mamka se asi taky umí po ránu pěkně vyčůrat :sweat_smile:
7. feb 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@jijitka , a ešte si zabudla na špeciálny pomnožný tvar "jelito" :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@romcovaklarka myslím, že ten vkusný dudlíček by možná i pračku potřeboval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby,ja tu z vás umíííírááááámmmm...od smííííchu.... :grinning: :grinning: :grinning: Takéto "perly"ja nenájdem..... :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som: MAM ZAUJEM O SACTVO ..... :grinning:
8. feb 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
a ja som našla toto: O 13.30 sa uz do Lidla neoplatilo ani ist.kupila som akurad rifle a pancuzky.nic uz nemali
8. feb 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj holky, kdybyste některá měla zájem o hlídání dětí - výuka cizího jazyka je pravděpodobně v ceně. Akorát jsem ještě nezjistila, o jaký jazyk se jedná :grinning:

"Dobry den,rada pohlidam Vase deti v mneste Teplice v Cechach
Mam dceru 8 let,jsem poizdna
konakt 00420 722 616 574"
9. feb 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobry den,rada pohlidam Vase deti v mneste Teplice v Cechach
Mam dceru 8 let,jsem poizdna
konakt 00420 722 616 574
9. feb 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jéééé pozdě, druhá:slight_smile:
@romcovaklarka
9. feb 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@berenika39 , no vynechať v tom poslednom slove písmeno "o" a "n", to by vyznelo celkom zaujímavo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bodka70 kam chodíš na ty nápady?
Neěkomu takovému svěřit dítě musí být nerv:slight_smile:. Ale třeba je to cizinka, která tu žije, bych se k tomu i přikláněla, abychom jí třeba nekřivdili. Každopádně - není problém, když si nejsem jistá, si to nechat od někoho přečíst - pokud jde o inzerát:slight_smile:.
9. feb 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 , a vieš že ani neviem? Tak nejako samé sa mi "kotia" v hlave. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
"Ako nakŕmiť moju väčne neposednú dcérku?"

takto nejako by to povedala moja stara mama narodena pred takmer 100 rokmi :sweat_smile:
10. feb 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikke Som síce učiteľka slovenčiny, ale mám taký dojem, že materská mi neprospieva. Do tej témy som prispela a ani som sa nezamyslela nad tou chybou v názve... Osprostievaaaaam :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
11. feb 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ja bi som sa chcelaopitat ohladomtoho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@berenika39 Taktoužjemoc :grinning:
12. feb 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Maminki jak je to napriklad,ze konci mi materska ja som vidata ako z manzelom a ked mi skonci manzel pracuje tak ja nebudem dostavat ziadne korunki???dakujem

:grinning: :grinning: :grinning: do školy by si mala sť po materskej,moja.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. feb 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
:unamused: Já chodila na sociálku každej den a pokuď mi je nepřiznali potuď jsem bila otravní. :unamused:

(takhle se na to musí, aby člověk něco měl:slight_smile: )
14. feb 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@berenika39 Zajímalo by mě, co je přesně ta otraveň a jestli to moc bolí, když tě s ní někdo bije :grinning:
14. feb 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok