• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
Jo tak tohle mě dostalo :grinning: :grinning: :grinning:

"Holky když vašim prckům rostli zoubky byly hodně ukníkané? "
14. feb 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@romcovaklarka - áááále, to si úplne zle pochopila, otravné boli tie panie na sociálke, dotyčná ich bila a bila, dokiaľ jej nedali sociálne dávky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@romcovaklarka aaaano, zubky vo vseobecnosti su velmi hlucne, napr. skripu, cvakaju o seba... no a ked rastu, mozno aj "kníkajú"...ktovie?
14. feb 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
V názve témy.... stimuľujúce .... :grinning: veď je stimul a nie stimuľ.....nie????? :sweat_smile:
14. feb 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@didiana333 a kto to písal? nejaká "miľujúca" maminka? :sweat_smile:
14. feb 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelaida33 asi nie,,,je to názov témy tu na MK...reklama na Kids World....stimuľuju detičky ku kresleniu.... :grinning:
14. feb 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eliška začala při pasení zkoušet pérovast v kolýnkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, můžu dotaz? Nevím, zda to sem patří, ale já už prostě nevím, jak dál :grinning: Co to znamená, jak teď děcka pořád říkají "ten zabil"?!? Slyšela jsem to i v kontextu a stejně jsem si z toho nevybrala, co se tím chce říct :unamused: Díky moc :slight_smile:
15. feb 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcovaklarka znamena to, ze "sa mu to podarilo, trefne (vhodne, zabavne) to okomentoval/ urobil"
15. feb 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvojtanikova Ó díky :slight_smile: Někdy si připadám jako řádná vykopávky :confounded: :slight_smile:
15. feb 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcovaklarka , 30 rokov a vykopávka? :confused: :confused: :confused:, no ja už radšej so svojimi 41.rokmi nič nehovorím :stuck_out_tongue_closed_eyes:,
kým mne dorastie posledné dieťa do puberty, ja už budem pred dôchodkom :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. feb 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nová diskusná otázka: "Ako sa mám odstaviť od kojenia?"
No milá moja, nehanbíš sa? Dospelá žena a nevie sa odtrhnúť od maminho prsníka? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@bodka70 Pomoooc, volejte docenta Chocholouska a auto s houkackou :grinning: .
15. feb 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bodka70 toto mi nerob sestrička bodečka :grinning: :grinning: :grinning: však muž na m§a kuká ako na šialenú - som sa začala nahlas smiať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bodka70 nevidela si zaciatok filmu Velka zranica? Patdesiatnik, tusim sudca, cucal este stale mliecko z mamickinho prsnika :grinning:
15. feb 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stardust , no hej, videla som, "pamatám mama" :slight_smile: len v žensko-ženskom prevedení sa mi to zdá ešte viac, ako to povedať... bizardnejšie :wink: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
16. feb 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je nejaka stranka kde mi poradia s formulaciov staznosti? :sweat_smile:
16. feb 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@romcovaklarka , áno, príď do jazykového okienka na MK :wink: :wink: :wink:
16. feb 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@romcovaklarka Treba viac sledovať Rytmusa a jeho hlášky. :grinning:

Možno to tu už máte, ale zahliadla som v niektorej téme "pochidérne praktiky".
16. feb 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zakládám tuto diskusy ...

A není to překlep, je to tam 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. feb 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romcovaklarka a predstav si,že ja mám doma dvoch brutál pubišov... :grinning: :grinning: :grinning: takže ja takéto zabité hlášky doma stále počuvam....že OMG...(Oh,mein gott) Môj bože...ale minule som tiež nevedela,že čo u nich na facebooku znamená že "jj"...si predstav,že v preklade po našom je to "áno".... :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@didiana333 To aby se člověk učil jakožto další cizí jazyk :sweat_smile: No jo, koukám, že máš mezi dětmi pěkný rozestup, musíte mít doma veselo, od každého kousek :slight_smile:
17. feb 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Bylo me dnes řečeno že se malé zvýšily trombocity co to znamena? Na netu jsem to nenašla.

... no to se ani moc nedivím :grinning:
17. feb 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@romcovaklarka no spíš nehledala. našlo by to to i city i cyty....tohle mě dokáže naprosto regulerně vytočit, jeden pojem, jedno slovo, frekventované, a "na netu jsem to nenašla" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. feb 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ta nepoberem ziadne tabletky a ano mam sex nechraneni ale neurobi na domna..ta som bola u doktora a nepovedali mi nic len ze is mam pris po visletki o dva tizdne aj na ultrazvuku som bola dnes a nepovedali vobec nic len ze mozem odist

:slight_smile: to je už sila
17. feb 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@frick buď vliv alkoholu nebo nevím :wink:
17. feb 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 :grinning: som si čítala celú diskusiu ale toto ma dostalo :grinning:
17. feb 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
17. feb 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak my jsme pres den bez plyny uz do minulyho leta ted budeme ucit spat vecer bez plyny protoze v zari jde malej do skolky a ja to udelala tak ze malej behal v lete nahej jen v tricku po zahrade mame baracek a malej se naucil curat na travicku a pak na ten nocnik to slo uz samo

A já jsem pořád nechápala, o jakých plynech se tam mluví :_D
17. feb 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok