• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
@romcovaklarka :grinning: ja som to tiež najskor chápala,že im vypli plyn.... :grinning: a nekúria asi..... :grinning:
18. feb 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....Navarené, mm frézuje dvor a ja idem asi nachvilku kuňmu..... :sweat_smile: :grinning:

Ku koňovi??? k nemu???? nemchááápem..... :sweat_smile:
18. feb 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@didiana333 kuňmu :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je nejlepší slovo, co jsem za poslední dobu slyšela :slight_smile:
18. feb 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Nepejskari nadavaji na psi extrenenty :sweat_smile:
18. feb 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Super téma :confused: :grinning: Sem si prídem spraviť náladičku keď bude na bode mrazu :wink: :grinning: A taktiež rada prispejem ak niečo zaujímavé nájdem.:sweat_smile:

P.S. Hatala,Hurban,Hodža a Štúr sa v hrobe obracajú :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Akože dnes tu niektorým fakt ide karta..... :grinning:

.....Do ryti aj zo starou trubou..... :grinning: :grinning: :grinning:

na toto fakt ani nemááám slov,baby...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Kočky kuk :grinning: :grinning: :grinning:

"Moja osem mesačná dcerka ma na hlavicke take mszivo čo mam robyt aby jej to zmizlo?" :grinning: :grinning: :grinning:

robyt s tvrdým y..no ja mám dosť :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo co je to mszivo?
18. feb 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luccii asi myslela mazivo :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomaha namazat necim hodne masnym - Synderman z lekarny, olejicek, Bepanthen a nechat co nejdele na hlavicce (nekdo radi pres noc) - pak sundat treba plenou
18. feb 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, to byla reakce na pravopis :grinning:
18. feb 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Máme kuchyň,snad naše mněření bylo přesné a sedne a v březnu montovačka a dokoupit lednici"... :sweat_smile:
19. feb 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@didiana333
@romcovaklarka

náhodně jsem objevila zkratky.cz, tam je všechno, co mláďata píší na FB (Facebook - sociální síť :grinning: ) a my tomu nerozumíme.

třeba LOL - to tam vidím fuuuurt.
http://www.zkratky.cz/lol/13098
19. feb 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@didiana333 mozno chcela byt len slusna, nie je ryt ako rit... :sweat_smile:
19. feb 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelicefo k tvojmu PS....oni sa neobracaju, ale rotuju prinajmensom takou istou uhlovou rychlostou ako pevne disky nasich zapnutych pocitacov :slight_smile:
20. feb 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@berenika39 No tie skratky...joj. :grinning: Moja pubertiačka má keď mrkem na jej facebook len samé skratyky..leniá to dnešná mládež :grinning: :grinning:
20. feb 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stardust :grinning: :grinning: :grinning: tak teraz som sa riadne pobavila
20. feb 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pane Bože to čo som napísala. :grinning: myslela som skratky a lenivá to dnešná mládež :grinning: :grinning:
20. feb 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelicefo tím, že čtu i ten facebook, tak jsem si tvoje zkratky přeložila, v pohodě :wink:
20. feb 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@berenika39 :wink: to vieš po večeroch unavená chodiť na koníka...tak to aj vyzerá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
20. feb 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@romcovaklarka aké to plyny? Žeby sme malých uspávali pomocou plynu?

Niečo o predkožke: "Nestahovat ona sa stahuje pri mocený"

A včera vo vietnamskom obchode pri ponožkách veľký nadpis: DEDSKÉ :confounded:
21. feb 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@petkave Jejda, ja cetla: nieco o predlozce, a nedavalo mi to moc smysl :grinning: .
Ty ponozky - treba byly pro dedky :slight_smile: .
21. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
21. feb 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave
@alamo , jáááj, ono tie diskusie o predkožkách sú celkove také zaujímavé a inšpirujúce :wink: . Mňa vždy fascinovalo časté používanie "materinského plurálu" na MK, moja fantázia vtedy pracuje naplno, vždy si predstavím dotyčnú mamičku spolu s jej batoľaťom, ako spolu "papajú", "kakajú" či dokonca "grckajú". Keď niekto napíše "už máme 4 zúbky", to si vždy predstavím batoľa s 2 zubami a vedľa neho vetchú sivovlasú mamičku s dvoma poslednými zubami v ústach. :slight_smile:
No ale pri slovnom spojení "nejde NÁM stiahnuť predkožka" moja predstavivosť a fantázia zlyháva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
musím pridať perlu čo som včera videla na FB že kamošy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak ja tiež občas zaperlím ale čo je moc je moc
21. feb 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bodka70 Me vzdycky poplete, kdyz nekdo napise: blinkame a mame prujem. To si rikam - sakrys, tak cela rodina ma nejaky virus? Tam to musi vypadat. Nebo to je matersky plural?
21. feb 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka70 no jen počkej, jestli budeš mít chlapečka, uvidíš jak budete stahovat :grinning: :grinning: Ale taky se mi moc líbí výrazy jako třeba "jsme chlapeček / holčička" - tam se asi tím, že maminka čeká chlapečka taky stává chlapečkem?? A další hezký příklad mateřského pl. - máme vyrážku na pipince :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Máme 18měs. a jedno varlátko nám pořád nechce sestoupit.
:slight_smile:
21. feb 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@jijitka , no uvidíme, na budúci týždeň idem na poradňu, možno bude aj "ultra zvuk" :grinning: , ktovie, možno mi lekár povie, že "nám narástol penísek" :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@bodka70 Ale po dvoch dievčatách by si bola rada, keby vám narástol, nie? :dizzy_face:
22. feb 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok