• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

18. júna 2016 
@bodka70 no....teraz bude trochu čierneho humoru, ale čisto teoreticky by to mohol byť aj smiech cez slzy :grinning: teda plač od smiechu...či ako sa tomu hovorí... :sweat_smile: slzy šťastia? :sweat_smile:
3. apr 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@berenika39 :grinning: :grinning: :grinning: Takže Hjúlit? :grinning: :grinning: :grinning:

@eaka @ikarkulka @bodka70 No dievčatá, veď nebuďte z toho Lea v depresii, vonku je krásne slniečko. Šup von a žiadne slzičky :grinning:
3. apr 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petkave jasně, držím krok:slight_smile:
3. apr 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave júúj, no po dlhej dobe sedím v robote, takže slniečka dnes nebude... ale plakať by som plakala jedine nad úrovňou programu v TV :wink: ale je fakt, že kým neprší či nefučí, tak to môžem mať tiež na háku :grinning:
3. apr 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eaka presne tak, je to bieda :confounded:
3. apr 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave já vůbec netuším, kdo to ten leo je. ale když je teda o něm řeč, tak jsem si ho našla... no a že bych kvůli němu měla brečet... :sweat_smile:
3. apr 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka , ešte zvonky štestí tomu môžeme hovoriť :wink: :grinning: :grinning:
3. apr 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikarkulka ja som videla z HP tak 2x20 minút za celú dobu, čo sa to vysiela. Ale neviem, ktorý je Leo. A okrem toho, stále sa to tam mení a jediné, prečo by sme mali plakať, je fakt úroveň tejto relácie, spôsoby a správanie tých účinkujúcich a, nech mi odpustia, aj ich totálna hlúposť. :unamused:
3. apr 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@petkave zajímalo by mě, jaký mají pravopis :wink: :grinning:
3. apr 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikarkulka Mňa by skôr pri niektorých zaujímal posudok od psychiatra :grinning:
3. apr 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@petkave ten posudok ešte aj na osobu, ktorá tento "projekt" vymyslela... to isto nejaký úchylák.. :angry:
3. apr 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
právě zjišťuju, že vůbec netuším o jaký pořad se jedná (HP). Asi zas přicházím o něco velkolepého :cry:
3. apr 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jijitka Už to tu baby písali. Hotel Paradise... Ako to, že nie si v obraze? Veľká chyba :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jijitka no vidíš, ty jsi stejně nesečtělá jako já, mě už to tu vysvětlili, to je Hotel Paradise, reality show....kdo to nezná, jako by nebyl:slight_smile:
3. apr 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Pro me je HP jedine Harry Potter! :slight_smile:
3. apr 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alamo a pre mna zas hewlett packard :sweat_smile: :sweat_smile:
3. apr 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alamo a pre mna zas hewlett packard :sweat_smile: :sweat_smile:

a práve som si pozrela album, kde je v popisoch a komentároch viac vysačiek než visačiek a mám na dnes asi pozerania fotiek dosť :grinning:
3. apr 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petkave @berenika39 no, já budu asi za úplného kulturního nevzdělance, ale já netuším ani co je to ten Hotel Paradise :grinning: Sice jsem to viděla v programu, ale myslela jsem, že to je zas nějaký romantický film
3. apr 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jijitka za brakového nevzdelanca... ak netušíš, čo HP je, tak to je známka kvality diváka (to netušenie, nie skratka HP) a ak si doteraz nevedela, tak ani nezisťuj, o nič si neprišla (len možno o žalúdočný vred od rozčulovania nad kvalitou programu v TV)...
4. apr 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
"vsetky skodlivyni s tela idu prec"
4. apr 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jáj, ženy. Akože svadobné šatky v. 40-42 za 70 €? No nekúpte to... Ktovie, koľko šatiek by ste za tú sumu vlastne dostali?! :astonished:
4. apr 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave toľko, aby si sa s nimi celá obalila... :wink:
4. apr 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eaka Ahááá, tak načo sa ja trápim nad výberom svadobných šiat??? Pôjdem si k vietnamcovi nakúpiť "neaké" biele šatky a obalím sa. :grinning:
4. apr 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďalšia pani, ktorá ma neskutočne baví:

Uz fakt bryanko neska bol bez plienky a ukazal ze hce piskat hovorim tumas nocnik nene hadzal na zem hovorim hod na zahod ,,nie,nie a ukazal abisom dala plienky uz fakt ma 2roky a 4mesice

Hlavne to: HOD NA ZAHOD... To bude asi nejaká Maďarka...

A ešte ďalšia perlička tej istej autorky:

Kde mozem objednad naramok stastia?
4. apr 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petkave ked nema na klavesnici ch, tak ako co ma robit, hudatko? :wink:
4. apr 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@inkinka Jááááj. Ja zas nemám na klávesnici N, lebo mi ho malý vydrapil. Ale to je trohu iný prípad :grinning:
4. apr 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petkave tam je lahka pomoc:
4. apr 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
jedna autorka: mislela jsem, kuchin, mi je máme, jako když byčem mrská, nebude slišet, nádobý, líbylo....
4. apr 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inkinka Ježíííííš, len to nie... Ale budem na to pamätať,keď mi prco zase zlikviduje 90% klávesnice. Dávala som ju dokopy 3 hodiny, ale N a pravý CTRL sa mi nepodarilo zachrániť :frowning2:
4. apr 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 Ako vidím, aj ty si si našla svoju favoritku :grinning:
4. apr 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok