• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

18. júna 2016 
@eaka , tuším v jednom z filmov s Arnoldom Schwarzeneggerom boli také 3-prsnaté baby :wink: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka70 tak že by sa už dostali aj do reality?
:grinning:
4. máj 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, no mimo tému teraz budem, ale v Súdnej sieni na Jojke cigáni sa rozvádzajú a teraz došiel brat tej manželky a že Sandokan!!! Ja umrem! :grinning:
4. máj 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu recesie
4. máj 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@inkinka
V suoivsoltsi s vzýukemm na Cmabridge Uinervtisy vlšyo njaveo, že nzeáelží na pořdaí psíemn ve solvě. Jedniná dleůitžá věc je, aby blyy pnvrí a psoelndí pímesna na srpváénm mstíě. Zybetk mžůe být totánlí sěms a ty to přoád bez porlbméů peřčetš. Je to potro, že ldiksý mezok netče kdažé pensímo, ale svolo jkao cleek. Zjíamvaé, že??
4. máj 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
V souvislosti s výzkumem na Cambridge University vyšlo najevo, že nezáleží na pořadí písmen ve slově.Jediná duležitá věc je, aby byly první a poslední písmena na správném místě. Zbytek muže být totální směs a ty to pořád bez problému přečteš. Je to proto, že lidský mozek nečte každé písmeno, ale slovo jako celek. Zajímavé, že? .... Fakt je to pravda :slight_smile:
4. máj 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 fakt to funguje, prvé a posledné písmeno :wink: ten kto robil tú potlač, ten výskum poznal, to je zrejmé :slight_smile:
4. máj 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 , do fasra, a ja si tu rboím ssroitai s gmkoaartiu a ptorim sčtiaí len dve pnsímeá mať v pkiraodu :grinning:
4. máj 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bodka70 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: měla jsem co dělat s tvým komentářem, ale obsah se dal tušit, tak jsem si pomohla intuicí :grinning: :grinning: :grinning:
@inkinka nevím, jestli byl dřív potisk nebo výzkum, ale funguje to:slight_smile:

A vlastně tímhle výzkumem se dá omluvit jakákoliv, i ta nejhrubší chyba v příspěvcích na MK. První a poslední písmeno trefí skoro každý. Konec našeho okénka. Amen.
4. máj 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
MM je dyslektik, on mal s tým textom s výskumom v Cambridge veľký problém, keď som mu to dala prečítať... (ja som to mala na FB ale písmená boli prehádzané)

-to ja len tak na okraj

komentár @bodka70 ma tiež dostal :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bodka70
@berenika39
niekedy to dá zabrať :wink:
knotarrpokudnvíte
4. máj 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@berenika39 dobre, ak trafí prvé a posledné, tak sa to bude rátať že ok :grinning:
a čo budeme potom robiť? :confused: :grinning:
4. máj 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka70 nestras ma, ved ja tomu dietatu teraz takmer ani nemam co obliect :sweat_smile: zeby som zalozila otazku "ako obliect novorodenca, ked prenho nemam ziadne oblecenie?" :sweat_smile: spolieham, ze do jula dorazi leto aj sem :confused:
4. máj 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chorá zo slova "niaké" - čo to je, nijaké či nejaké? :confused: :confused:
4. máj 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke to udělej, téma založ, třeba se tu rozjede sbírka na podporu očekávaného ikkeaátka :grinning:
4. máj 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@benne ja mám pocit, že už ho bežne začnem používať, lebo keď ho vidím x-krát za deň, tak sa mi dostáva do podvedomia:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: Poradte mi niake nezvicajne pekne dievcenske meno prosim...nerozoberat neni som tehotne len som zvedava na mena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petkave ja sa zas so šokom v očiach zvyknem pristihnúť, že som napísala vysačka :astonished: :astonished: :astonished:

:grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@benne Ja občas tiež v rýchlosti píšem mi/my naopak, rýchlo to vymažem, opravím a pomyslím si, že už som asi dlho na MD a na koníku a bolo by načase vrátiť sa do práce :grinning:
4. máj 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@berenika39 joooj, ale to mam rychlejsie konecne zajst k svagrinej 60km a pretriedit satnik jej 3-mesacneho dietka :sweat_smile: :wink:
4. máj 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikke ,prinajhoršom ti čosi pošlem, mne už toľkí ľudia sľúbili dať veci pre dievčatko a už mám niektoré aj doma, že si zrejme budem môcť otvoriť sekáč zo šatstvom, aj trojčatá by som v pohode obliekla :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bodka70 oukej, budem si pamatat... :grinning:
4. máj 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: prosím vaz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Slovenčina NIE je najťahší jazyk na svete (Späť na článok)

najľahší alebo najťažší ? Vyberte si podľa vlastnej úvahy :D
5. máj 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
V článku to autor ďalej rozvádza:

Mnohí ľudia (ani ja sám) som tomuto výroku neveril celkom dlhú dobu, no preukázal sa pravý opak.

to verím, ťažko uveriť takému výroku :sweat_smile: a nad štylistikou radšej prižmúrme očko :wink:
5. máj 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Trochu na farmársku tému:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: No dievčatá, nechceli by ste maž Adamove starosti?????
Dnes o 22:13 • 1 komentár • Páči sa mi to • 2 •
zuzkalenka ja hej jeden tt jedna ženská druhý tt druhá čo treba viac ku šťastiu???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže Adam z farmy si počíta týždne tehotenstva?
5. máj 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@petkave to je podobný nezmysel ako tvoj MM :confused:
6. máj 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: bola rozvedena -40.jej dichala na krk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak keď mínus 40 dííícha na krk, to musí byť nepríjemný pocit :grinning:
6. máj 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
V tej istej téme:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: ked som si robyla test :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ešte stále tá istá téma.Mám chuť zobrať si do ruky červenú fixku a škrtať :D

:stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemusis obhajovat svoje ciny pred neznamimy z fora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petkave , podľa mňa tá baba vie kde je aké i/y, ale z nejakého dôvodu sa rozhodla že bude originálna a dá to presne naopak :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok