• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
:stuck_out_tongue_closed_eyes: litkokrec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já vím, podle kontextu, co to je :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 na prvy pohlad som myslela, ze je to nejaky novy druh skrecka (krecka) :sweat_smile:
ale uz viem, "litkokrec" ma(va)m aj ja, aj ked doma hlodavce nechovame... :grinning:
3. jún 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@berenika39 inak keď vás v noci chytí taký "litkokrec" :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bodka13 , také "lítkokreče" mávam teraz v tehotenstve dosť často :wink: :grinning:
3. jún 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bodka13 , to si vždy spomeniem na ten východniarsky vtip: "pan dochtor, mam kurče (kŕče)". "Ta nechajce ho pri dverjoch" :wink: :grinning:
3. jún 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@bodka70
@bodka13
@ikke
mě chytala křeč, když jsem to četla.... :zipper_mouth:
3. jún 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39 a bola to "lítkokřeč" :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka13 myslím, že spíš bránice???
3. jún 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
"vybracne lehatko"

asi ze vybrakuje penazenku...? :confused:
4. jún 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Kto ma mal podobny problem ako my..???????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len veľká "miseľ" toto prečíta? Ach...

:stuck_out_tongue_closed_eyes: Len vekľa miľes mežô toto čatiť
Je to vimľe zamaujive! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: bezpecnostne pasy na sportovej casty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave toto je rovnakeho razenia

"potrebujem poradyt mam krvavy vytok bolest brucha a kryzou "
:astonished:
6. jún 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke ypsilon zmäkčuje už aj v slovenčine? Ja som myslela,že to platí iba pre maďarčinu. :sweat_smile:
6. jún 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave ty si to nevedela :confused: :grinning: ...tu je ďalší príklad zmäkčovania ypsilonom "to sa dalo čakať že sa to spoplatný veď v dnešnej dobe sa platí za všetko"
6. jún 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bodka13 mas tam chybu, spravne ma byt: "v dnešnej dobe sa platý za všetko"
:sweat_smile:
7. jún 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ženy, pomooooc, tomuto plurálu sa ako hovorí?

:stuck_out_tongue_closed_eyes: „Rodili sme vo štvrtok cisárskym rezom, máme šesť krásnych šteniatok,“ povedala pre Nový Čas Zora :stuck_out_tongue_closed_eyes: (pozn. Czoborová).
7. jún 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petkave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pomoc, ľudsko-zvierací plurál... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@limoncino Len si predstav, ako z Czoborovej brucha vyliezajú šteniatka jedno po druhom :sweat_smile:
7. jún 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave v tomto pripade by som povedala, ze preberala az prebrala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: hlavne ked sa necha takto uviest v clanku o rodiacich celebritach...
7. jún 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikke Po prečítaní nadpisu som si na okamih myslela, že je v tom, ale fotky ma vyviedli z omylu raz-dva. :grinning:
7. jún 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
asi budem plakať :cry: :cry: :grinning: :grinning: : "ako robys tu kremovu cesnakovu?"
7. jún 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka13 Aj mne je do plaču. Toto slovíčko som tu už niekde videla. Tak neviem, či to je tá istá osoba, alebo je to nákazlivé?

:stuck_out_tongue_closed_eyes: MAGIC BRA-korzet pre zvedsenie poprsia velkost L :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave tak to je snad jasné - poprsí zvedne, tak zvedšenie.....:slight_smile:))
7. jún 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@berenika39 tak horší prípad by už bol asi len vtedy, keby poprsie "zvädne" :grinning:
7. jún 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Na tú istú tému:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: Veľmi praktická podprsenka na leto. Je s vyberateľnými vypchávkami, takže ju ocenia dámy kyprejších tvarov ale aj dámi menej kyprejších tvarov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To mi pripomína ten vtip: "Ako sa delia dámy?" - "Na dá mi. A nedá mi." :sweat_smile:
7. jún 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ako pre vás, @bodka13 a @bodka70:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak toto uz je važne sila prejavila som zaujem o podlozku do kocika a pisala som doticnej ci mi posle rozmery a ona na to ze sa jej to nechce merat a botka . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Maminky za zdržanie balíčkou a nevyriešné zavesky sa Vam ospravedlnujem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: mynuli rok sme bolo v hoteli Gardenia nikdy viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petkave No to teda fakt nikdy viac :grinning:
8. jún 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok