Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

bodka13
8. jún 2012

@petkave akú mega úrodu si dnes pozbierala 😀 😀 😀

petkave
9. jún 2012

Dôkaz toho, že neovládanie pravopisu spôsobuje problémy pri komunikácii. Teda aspoň mne, keďže som to prečítala narýchlo a vyšlo mi z toho, že pani vypila 4 l vody a coly 😀

😝 Som tu v tejto vydr.....nej nemocnici vypila som 4l odvcera vody koly zbieraniu mocu 😝

petkave
9. jún 2012

A pani perlí ďalej:

😝 vsak bude vyzita vecer tak poviem 😝

irriss
9. jún 2012

Pred chvili:
Francesca rika sve sestricce - dvojceti, ktere je vyskove mensi:

"Verunko, mas kratke nohy, LZES 😀 😀 😀"

ikke
9. jún 2012

@petkave skratka, kto sa vyziva v piti koly, skonci v nemocnici... 😉

petkave
9. jún 2012

@ikke Sranda, toto je asi nejaky syndrom, pretoze ja som sa v tehotenstve zblaznila do Kofoly, pritom predtym som ziadne kolove napoje neoblubovala. 😀 A mmch, tiez som bola pocas tehotenstva 2x hospitalizovana 😅

ikke
9. jún 2012

@petkave no ak si tam bola kvoli vysokemu tlaku alebo cukru, tak by na tom aj nieco mohlo byt... 😕
ja trpim ovocnym obzerstvom, na moje pocudovanie si to (klopklopklop), zda sa, neodnasaju ani moje zuby 😵

petkave
9. jún 2012

@ikke Veru nie, môj tlak je 90/60 a počas tehotenstva bol aj nižší. A sranda, že cukru mám na rozdávanie, no napriek tomu som ho mala počas tehotenstva ukážkový 😵 Mala som tiež problém s obličkami, takže som bola podobný prípad ako citovaná pani, ale kolu som nepila. Skôr urologický čaj 😝

petkave
9. jún 2012

😝 nemozem byt na nej taka zavistla a nikde ju nepustat 😝

ani3012
9. jún 2012

mňa dokáže "zahriať" slovíčko úžastne

ikke
9. jún 2012

klasika:
"Baby da sa nejako z domu dobyt kredit?"
😅

mozno kopijami? 😀

bodka13
10. jún 2012

@ikke aj lopatou 😉 😀 😀 😀

petkave
10. jún 2012

@ikke jééééj, to som včera videla aj ja. 😀

mataharyy
10. jún 2012

Toto není z MK, ale je to tak "úchvatné", že jsem to musela poslat dále 😀 : poleva je viborna mi deti to maj strasne radi musi to mit na kazdi buchte jak polevu s citonu tak kakaovou polemu diky

petkave
10. jún 2012

Nech žije spodobovanie:

😝 ked pozriem von oknom, a tam dášť a burka 😝

ikke
10. jún 2012

@petkave no esteze burky na slovensku nie su zakazane... 😅

petkave
10. jún 2012

@ikke vidíš, to ma ani nenapadlo 😀

erikasadek
11. jún 2012

mam 30rokov,2deti cis.rezom-podviazane vajecniky.chcela by som sa opitat ci by som mohla otehotniet umelim oplodnenim od manzela.ako to prebieha a kolko to stoji.

limoncino
11. jún 2012

inzerát:
predam plinovo elektricy sporak rok pouzivani nerezovi...horak je na plin a rura na elektriku dvovod predania stahovali sme sa do noveho bitu a tam je iba elektrika

😝 😝 😝 😝

eaka
11. jún 2012

😝 nigdy 😝

petkave
12. jún 2012

@eaka Nigdy nigdo nigde? 😅

eaka
12. jún 2012

@petkave a niako... 😉

petkave
12. jún 2012

Tak ja neviem, nepoprehadzoval tejto mamičke niekto klávesy?:

😝 ja som isla hned na 62 menise veci sme neoblikli respeknytne ledva 😝

bodka13
12. jún 2012

no ale keď už niekto nevie ani svoju adresu/bydlisko napísať 😲
z pasu tu na MK : "RUZINOU ,Bratislava"

bodka13
12. jún 2012

@petkave pochopila som to až na 2x 😀 😀 😀

petkave
12. jún 2012

@bodka13 Och 😕

bodka13
12. jún 2012

nová diskusia : "Novinka bez ktorej sa nezaobíjde žiadne dieťa" ...krásny novotvar 😀

inkinka
12. jún 2012

@petkave to bude priklad na ten jav, že mozog prečíta správne ak je prvé a posledné písmeno správne 😕

eaka
12. jún 2012

😝 sme len castom prirody 😝

ten časť... 😅

nanulik
13. jún 2012

😝 teplákový trištvrťák 😝 na bazáre jedna pani predáva (nie trištvrťové tepláky...)