• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
@nanulik a je pekný ten trištvrťák :confused: :grinning: by sa mi celkom hodili/hodili :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. jún 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opat novotvar:
"ako pomact babatku ked ma cikutku?"

nechcite vediet, co som si pod tym slovom ako prve predstavila... :confused: :zipper_mouth:
13. jún 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nedá mi to :sweat_smile:
"Já mám už za sebou tři porody prvního jsem se vubec nebála,porod jsem hned poznaly ale myslela jsem si jednu chvílu že je to jen planej poplach a bohužel nebyl.
Ten druhej jsem si myslela že mě odtekla plodová voda jely do porodnice ale bohužel planej poplach posla y nás domu.
Ale v noci jely na novo ale to už bylo 100% porod .
A poznaly jsme to hned bolesti šílené hned od začátku,třetí porod jsme taky poznaly nechali si mě totiž v porodnici kvuly vysokému tlaku a těhu cukrovce a v noci jsem odrodila u obou se mě zdálo těsně před porodem a počítala dny kdy se oba kluci vylodí na ten svět a bála se jak něco bylo to pro mě utrpení. .
Ale všechny porody zvládla.
prostě svládnout to musíme a budu držet palečky.
Kluci se všechny narodily o týden dříve.
Ten poslední prod byl ze všeho nejlepší t en p rostřední byl nejhorší šílené bolesti."
13. jún 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Baby nikera my neporadi preco mi uz skoro tyden nechodia maily?ked sa my niekto ozve na moje inzeraty?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petkave jáj tie :stuck_out_tongue_closed_eyes: závesky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ja rozmýšlam že asi nejaká zdrobnenina závesu :grinning: :grinning: :grinning:

mna fascinujú slová ako :stuck_out_tongue_closed_eyes: šiatky :stuck_out_tongue_closed_eyes: nieaký a podobné tvary :stuck_out_tongue_closed_eyes: užastné ale to už tu bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikke čo mám to dieťa niečím namočiť ked má štikútku?

jaj no pozrela som jednu stránku a idem do kolien
13. jún 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanulik hmm, vo mne skor "cikutka" vyvolala zmiesane pocity... :grinning:
13. jún 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanulik šiatky som ešte schopná tolerovať, ale šatky ako zdrobnenina od šiat jednoducho neviem predýchať :grinning:
13. jún 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave a ako je zdrobnenina od šiat? (mám české základy tak v niektorých veciach mám medzery :grinning: ) asi šatočky? ale to mi prídu na rozum lekvárové alebo orechové šatôčky z lístkového cesta...
13. jún 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nanulik noooo, dobrá otázka. Mali by to byť šatočky, alebo aj šatôčky. I keď to druhé je fakt používané asi hlavne v kulinárskej terminológii. :sweat_smile:
13. jún 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Krásny biely natielnik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teskam sa na fotocky
14. jún 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mateson môžem sa teškať s tebou :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petkave tak už jej volakerá poradila,prečo jej tie maily nechodia :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: mne sa urobili akoby "zrasty" a bola som to vyrezovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave to "papáčko" je horšie znejúce ako "ajojček" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. jún 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka13 myslíš, že to naozaj niekto používa? :astonished:
14. jún 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave dúfam,že nie :astonished: :grinning: sú to veľmi čudné výrazy ...kto vie odkiaľ ich pozbierali :confused:
14. jún 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka13 ale to snažilkovanie v tom zozname je za 100 bodov :grinning:
14. jún 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petkave to určite majú z Modrého koňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo však tu každá druhá snažilkuje a tehulkuje :grinning:
14. jún 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pre infotmaciu...:

"Dnes máme piatoček a čakajú nás riadne horúčavy"

tak neviem, my mame piatok a je u nas ledva 15 stupnov... :sweat_smile:
15. jún 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
"malý nevyniačik" :confused: :grinning: :grinning:
15. jún 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petkave , u mňa vedie "zdrobnelinka " z jedného nemenovaného (emimino :grinning: :grinning: :grinning:) českého serveru: postežováníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bodka70 :confused: kto to je :confused: ....akože neviniatko :confused: :grinning:
15. jún 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka13 , no také niečo by to malo byť, aspoň podľa foto, ku ktorej bol tento popis :wink:
15. jún 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: počkajte 2 tiždne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ten ventyl sa teplom rozpína
17. jún 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pridávam vlastnú hrubku, písala som v noci (na moje ospravedlnenie :wink: ), pre prípadné ďalšie osoby urazené našou formou zábavy :slight_smile:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: bol tu recept na prírodný odstrašovač kliešťov, tuším nejaký vývar z timiánu... do rozstrekovača a použiť ako repelent. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koho zaujal aj obsah nad formou, tak ten vývar je nakoniec z rozmarínu, zle som si pamätala.. :slight_smile:
18. jún 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok