• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
svatební: "Převyslá svatební kytice" a "Rádi bychom mněli oslavu jako zahradní party."
22. aug 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: a následky nesie väčne žena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a ešte posledné: :sweat_smile: malý ide mať za mesiac 2 roky :sweat_smile:
22. aug 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Odležaná hlavička u 3 mesačného bábätka " ...neviete ako dlho ju treba nechať odležať :wink: :confused:
22. aug 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Tomuto sa povie budúci čas:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: Baby budem darovat nejake vecicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@stzu27 krásne!

@vejula dá sa mi cikať sa používa aj u nás :astonished:

@bodka13 výnimočný úlovok :grinning:
22. aug 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja01k chystáš svadbu, keď blúdiš po beremku?
22. aug 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkave Zatím nic konkrétního, ještě nemáme ani datum. Ale přítel mi řekl, že když tu svatbu tak chci, tak že budu všechno zařizovat. No mně to vyhovuje :grinning: Tak očumuju na beremku co a jak :slight_smile:
22. aug 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...sice bez chyby, forma ok, ale obsah...já to tam prostě nemohla nechat, jak něco takového někoho napadne :grinning: :grinning: :grinning:

:grinning: pak mi natekla jak kdybych tam měla narvanou blumu z kauflandu. :grinning:
22. aug 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Pani je zrejme cudzej národnosti, hoci meno má slovenské... Dôvod, pre ktorý by písala príspevky takéhoto typu, si inak vysvetliť neviem:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: My chyba nejdrahšie moje deti ,že dcera je chorvatsku 14dní a Syn je tabor Tatry 8dní,my musíme do roboty,je to v živote,hlavne deti šťastná prazdniny :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: mame 16 mesiace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
asi by sa zysla nejaka polepsovna pre svokry!!!!!
viprdni sa na svorku...ked neni normalna......tak sa snad nehodlas cely zivot trapit a trpet jej vylevy...
:slight_smile:
22. aug 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
tu ani pes nezakopne ked nesiem v pyzamku mm do prace

gramatika ok, ale nerozumiem obsahu, preberam si vsetky alternativy skratky mm, ale ziadna mi nedava zmysel :pensive:
23. aug 2012 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inkinka no ja som to pochopila tak,že si ju nikto v tej pyžame nevšimol keď viezla manžela do práce a pisateľka sa sťažuje,lebo bola krásna a nikto ju neobdivoval :grinning: :grinning: :grinning: ...alebo možnosť č.2 -všetci spolubývajúci v paneláku a susedia na ulici sú úplne v pohode a každému je jedno,kto má čo oblečené :confused: :grinning:
23. aug 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bodka13 vdaka za vysvetlenie, som nedovtipna, ved ano, nesiem alebo veziem, to je uplne to iste :wink: pretoze inak by mal muz zenu nosit na rukach , nie opacne :wink:
23. aug 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petkave - to vypada ako doslovny preklad z aj;)
23. aug 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes ráno jsem našla v mailu nabídku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Škola smiku je tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Inaksie k tym regionalizmom ja som vzdy pouzivala zvrat - dva piva, dva pera a pod

A vzdy mi znelo strasne cudne od bab z prievidze "idem do doktora"
23. aug 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prasiatko30 "idem do baby"- idem k babke :grinning: :grinning:
23. aug 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"ak ju niekto pozna nak mi da vediet, alebo nak sa s nou skontaktuje a odkaze jej nak sa mi ozve...."

...som si doteraz myslela, ze nak-nak robi iba pingu... :sweat_smile:
23. aug 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@prasiatko30 dva piva a idem do doktora - to je tušim vychodnarske. Aj jedno, aj druhe.
23. aug 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vejula dva piva je velmi ale velmi liptacke a to idem do doktora to som fakt prvy krat pocula ked som bola na strednej od spoluziacok od prievidze sa mi vidi:slight_smile:
23. aug 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne zas nerozumeli spolužiaci, ked som prišla tesca a oznamila, že som si kupila presnidavku. Všetci na mna čumeli, že čooooooo???? No presnidavku. Až ked som im presnidavku ukazala pochopili, že hovorim o detskej vyžive.
23. aug 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prasiatko30 Mne sa zda, že takto rozpravali Michalovčania... Možno si už zle pamätám.
23. aug 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
"Zasrana mi odkusila list z orchidei" :confused: ...vie to niekto preložiť :grinning: :grinning: :grinning:
23. aug 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Naka mamina,ktera taky nikoho nema na prochajdy Praha Prosek a okoli.Asi mi,uz z maleho rupne hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

název diskuse:slight_smile:.
23. aug 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sme zacli s brokolickou a chutna mu a moc dneska dame mrkvicku s rizi tak uvidime... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@berenika39 :grinning: Tak i kdybych náhodou byla z Prahy, tak se radši ani neozvu :grinning:
23. aug 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pajenka představ si, že já bych byla vhodný kandidát :grinning: :grinning: , ale pššššt :grinning:
23. aug 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@berenika39 Tě prásknu :grinning:
23. aug 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok