Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

pajenka
31. aug 2012

😝 Závysláci na TV 😝 Název diskuze 😀

aemmi
31. aug 2012

"ve výře" od slova víra 😅

ikke
31. aug 2012

halo halo, mame tu niekoho z trnavy a okolia? rada by som sa nechala poucit o povode slova "kárička" v zmysle "sportovy kocik, buggy" 😕 😅
lebo mne toto slovo evokuje skor polorozpadnuty vozik na zemiaky alebo take po domacky vyrobene vozidlo pre vacsie decka na preteky dolu kopcom s hlavnou vyhrou-tyzdnovym pobytom na traumatologii 😨

petkave
31. aug 2012

😝 Vy ste podaktore strasne sikovne na nahlasovanie ved ked sa vam dana vec nepaci ze ju predavam alebo je vam luto ze my to mame a vy nie tak nemusite uz hned zaras nahlasovat ci co vam ide ???????????????????????????? 😝

petkave
31. aug 2012

@stzu27 kde ty na to chodíš??? 😀

stzu27
31. aug 2012

@bodka13 prosím ťa, keď už sem chceš silou-mocou prispievať, tak to aspoň napíš poriadne, píše sa predsa chrpád! 😀 😀 😀

stzu27
31. aug 2012

@petkave mám tu zopár favoritiek, sem-tam im prebehnem všetky príspevky, ale nikomu to nehovor! 😅

stzu27
31. aug 2012

@pajenka asi jej tam vypadlo r - pro štiku proti otěhotnení... 😎

pajenka
31. aug 2012

😝 Pomoc, holky strašně mi padají vlasi poté revizi.. Co mám dělat? 😝

iviatko
31. aug 2012

nebudete niektorá objednávať s directsporu??? ja som vybrala pár veci.. aj melému aj sebe... bola som dohodnutá s kamoškynou známov 😅

iviatko
31. aug 2012

Ich revírom je modrý koník...jejich tempo je vražebné....Ich protivníci sú úbohé maminky(tzv.zlé matky).. Dokonalé matky s modrého koníka pracujú vodne aj v noci! Ich ukolom je:chránit našu bezpečnost:D

ja nemozem toto :D

jarkalada
31. aug 2012

@iviatko 😀 😀
kdes to vzala? 😀

iviatko
31. aug 2012

Plazova vetsia kabela
Chlpatkovy kabatik
chcem najskor napisat,ze v nasej rodine sme vsetci nefajciary
nikdy neberiem spet!!!!
podrobne foto aj s mieramy
sa radšej pitajte
/vsetko jeden album 😀 /

iviatko
31. aug 2012

@jarkalada od jednej super mamicky, ktorej dieta cita knizky ako trojrocne, tak som jej poradila, aby citala aj ona, aby sa naucila pravopis a gramatiku 😀 😀 sa urazila, ale tak teda... 😀 😀 😀

iviatko
31. aug 2012

toto je uz moc... Nove slova krasne povje babka,,dedo,,mami hcem piskat manzel isjel do praci dal mu pusi ahoj ocinko

iviatko
31. aug 2012

Neska bryanko bol estra zli neviem daco nanho vimislat od 4 sme boli von do 8 neni unaveni a 1minut nevie sadnut ako turbo.
Co mislite ma zmisel davat na zadok capnut ???
Co si mislite zdravotne madrace su dolezita hcem kupit bryanovi postel hcem kupit mu drahsie zdravotni matrac abi dobre spinkal.
/tato je zlata 😀 😀 /

tvojezlatko
31. aug 2012

Neviem ci to sem patri ale tak je to zaujimave..." ako dat dole vysmazeny olej z kocika?"

tvojezlatko
31. aug 2012

Ospravedlnujem sa je tam " cim vytepovat vysmazeny olej"

katyxq
1. sep 2012

"Tak včera mi odjel Vojtíšek , pak jsme s taťkou si koupily dortíka a taťka mě překvapil dvakrát jsme se milovaly a pak se vykoupaly při svíčkách. Po dlouhý době krásný zbytek dne. Dneska jsme s Adámkem spaly do půl devatý"

jarkalada
1. sep 2012

@katyxq 😝 aspoň, že to má všude stejně 😀

petkave
1. sep 2012

@iviatko jj, Bryankova mamička je zlatá. Ona je maďarka a snaží sa učiť po slovensky.

stzu27
1. sep 2012

zopár kúskov na dnes:

🙂 vetsinou sa tieto dva druhy liekou vobec neovplivnuju 🙂

😠 vysipeme piesok s topanok a ponoziek,vytrasieme s vlasou 😠

😲 a hnet sme mali o com debatit 😲

☹ UZ DRUHY DEN MA BOLI OKOLO STOLICI A VRAZA MI TO HORE DO MATERNICI ☹ no to je veru hrozné, do ...

😅 neaky dobry rychli kolacik??? poradte 😝

iviatko
1. sep 2012

@petkave mne sa to strasne paci, take perlicky 🙂

stzu27
1. sep 2012

@iviatko vidím, že máme rovnaký zdroj, nevyčerpateľnú studnicu...

iviatko
1. sep 2012

@stzu27 som si myslela, ze ona je madarka, kedze nepouziva ch 🙂
mna skor zarazaju tie super matky 🙂)) a este ta zvozia pod ciernu zem, ked im chces zosadit tie ruzove okuliare...🙂)

stzu27
1. sep 2012

@iviatko asi myslím tú druhú - jejich tempo je vražebné..... 😎

iviatko
1. sep 2012

Jaj,to je ta super mama,pis ako pocujes 🙂 to je vrazba.

petkave
1. sep 2012

😝 mám jednu prozbu 😝

petkave
1. sep 2012

😝 Baby poradte co kupit kamoske na rozlucku zoo slobodou? moze byt aj nieco vecsie skladame sa viacere. diky moc 😝

petkave
1. sep 2012

Preklep v názve albumu?

😝 Fajin nápady pre mamičky... 😝