• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
@petkave tak na slovo ťahšie som alergická, ale spomínam si, že aj Bezdeda v Superstar ho používal :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

@syslica asi 10x som si to musela prečítať, kým som pochopila. To je teda sila
14. okt 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: z polytyckého motývu :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no mám dosť, niekto asi má pokazenú klávesnicu a chýba mu "i" :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Chcou zrušit aby s léčbou souhlasily oba rodiče a proti tomu zavíst aby si děti o léčbě rozhodovali sami :-/ :-/ já padám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
.... já taky
14. okt 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pajenka ..i já :grinning:
14. okt 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pajenka já taky (byla jsi rychlejší o uspání dítěte :wink:).
14. okt 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
... Tomášek stával asi po prdeli ...
14. okt 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Tobijkoi darecky 2. naozeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sem včéra koukala na nejlepší dorty na slovenské televizi a můžu vám říct, že mi málem vypadli oči.Dělali tam sedmi patrovej svatební dort z osumnáctýho století ve francouzkym stylu a fakt byl luxusní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Babulky, takéto som ja dnes objavila :slight_smile:.

.....som mala 4 folikuli a podame hnet ziadost ....

No keď tú žiadosť napíše takto, neviem, neviem,či ju bude niekto čítať :slight_smile:!
15. okt 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
"Malej sme vcera dali lyzatko /prosim, neodcudzujte ma...." ...ja iba to "lýzatko" odcudzím :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@bodka13
Fúúúha, to "lýzatko" je aj na mňa, veľmi tolerantnú osobu :slight_smile:, veľa! Odpustili by sme lízatko, však :slight_smile:! Ale keď je to ešte aj LÍZANKA!
15. okt 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
krásne vyznanie : "Modry konik je jeden z najlepsich forumov aky poznam"
15. okt 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@bodka13
Na "forumovi" som sa pobavila :slight_smile:!!! Hneď mi je v robote veselšie :slight_smile:!
15. okt 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ined77 Ešte stále chceš preklad? Ako "background information" treba vedieť, že ide o súťaž s nápojmi Kubík, kde treba posielať kódy a ktovie čo sa dá vyhrať. Príspevok, na ktorý reagovala naša pisateľka, vyzýval, žienky, nech poskytnú kódy, keď samy nesúťažia. Mňa popri príšernej gramatike zaujalo aj to, ako si pisateľka v krátkom príspevku odporuje. Najprv tvrdí, že sa "chce dostať do finála" (a teda predpokladám, že kód neposkytne) - a vzápätí ho verejne napíše. :sweat_smile:
15. okt 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@syslica ...děkuju :grinning: .Já jsem to pak asi po desátém přečtení alespoň z části pochopila :grinning: .
15. okt 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bodka13 to je sklonovanie ako u mojho 5r syna :slight_smile:
15. okt 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: jak tím miny otvorem tu plenu dostal ven. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pozoooor, bude výbuch, mina buuum :grinning:
15. okt 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Babulky, dnes znova takto pekne varíme :slight_smile:.

...Dnes struková kyslá polievka so zemiakmy a ako druhé-vyprážaný karfiol s pečenými zemiakmy...
16. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. okt 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženy, tak pripájam ďalšiu perlu bez ducha od svojich žiakov. Kolega - slovenčinár zadal tému referátu: Charles Dickens - David Copperfield. Žiačka učebného odboru kaderník, 2. ročník, ho začala slovami:

David Copperfield je známy americký mág a iluzionista.

Ďalej nebolo treba ani čítať. :sweat_smile:
16. okt 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
"v kolika tem tydnu začít chodit na před porodní kurzy"
16. okt 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vodni že by nějaký velmi opatrný ostravak? :grinning: /omluva ostravakum :sunglasses: /
16. okt 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak se odrágovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@petkave možná to měl být originální vtip, s tím kouzelníkem, pokud ne, tak je někde chyba :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarkalada :grinning: nejdřív to vypadalo na překlep, ale po dočtení bylo jasné, že prefixy a sufixy asi nebudou úplně zvládnuté :grinning:
16. okt 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.. fusák s beránkem ?? nebo fusák Emitex ??
16. okt 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berenika39
No, keď ten odrágovať :slight_smile:, už som da zľakla, že odkrágľovať :slight_smile:!
16. okt 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
... snědla pár lžyček kaše ...
16. okt 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@berenika39
Boooože, už je asi veľa hodín, veď už robím preklepy aj ja :slight_smile:! Ako maku :slight_smile:!
16. okt 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: potulit aspoň s mimišenečkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kam až ty zdrobněliny zajdou, to mi někdo povězte.... :angry: :angry: :angry:
16. okt 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok