• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Anička od roku a víš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: menstrulace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@berenika39 Já vím... děsný.
17. dec 2012 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iviatko Ty jedna škaredá hnusoba, tu máš bác bác a už aj vypadni! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt to pomáha. Keď syslíka šľahol do čela hojdací koník, lebo starkí nedávali pozor, starkí normálne zbili toho koňa, že čo si to dovoľuje takto ubližovať ich dieťatku. :grinning:
17. dec 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja mam rok a pol staru dcerku ale bojim sa az mi ho nezhody...:D

heh a ja citam, citam a rozmyslam, ze ake nezhody ma??? s kym??? kto??? ach :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@haley7897
No gdo by už len mal takú nálepku :grinning: ???
17. dec 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pajenka
Pokladík, kde Ty tieto perličky nachádzaš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ??? Neuveriteľné "šialenosti"!
17. dec 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@odrik snad sa niegdo najde :wink:
17. dec 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babulky moje, keď som v robotke a už mám celého sveta dosť, otvorím si na chvíľočku Vami nájdené perličky :slight_smile:! To mi úplne stačí, aby som frčala ďalej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Neviem, či sa mám smiať alebo plakať, v každom prípade ma to naštartuje :slight_smile: !
17. dec 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@odrik Po dlouhé době jsem si četla fotoblogy na beremese :sweat_smile: zdá se, že je to tam s pravopisem horší, než na Koníkovi :confused: ale jsou to perly :slight_smile:
17. dec 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
"No toto budú zaujímavé vianoce, môj muž má ruku v dlahe, no mám dosť s neho, práve ma presviedčal o tom ako on bude ozdobovať stromček, tak že mi bude rozprávať kde mám dať gule, no to dopadne, moje nervy, nehovorím o tom, že už má aj plán ako mi bude pomáhať pri pečený, tak to sa ozaj pobavím...."

... no a mozno je tu niekto naozaj pripečený :grinning:
17. dec 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zapka21 no jo, bude pomahat ako pripeceny :grinning: :grinning: :grinning: no co, tak tam dala nechtiac medzeru... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: no a lékarnice my natvrdo řekla že my prostě nic neprodá a nabídla my Septisan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Cerstvy status: "Vjete co budem vas riesit s adminom co mi napisu k gramatike daco ok?" :grinning: :grinning:
17. dec 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
" postavili sme stromik, chcem upiect cukrovi ne ridke ani tuhe cesto"
17. dec 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
"Mile mamicki aj nemamicki"
17. dec 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: oběvili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
VSetky anielickovia uz davno snivkaju len ten moj anielik pozera ns jojke pestunku
17. dec 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
"S tytulom sproste svetice je to na hambu"
18. dec 2012 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
prečo su tam niaky kuchary???

heh? preklad prosim... :confused:
18. dec 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haley7897 taky jazyk este nikto nevie prekladat :grinning:
18. dec 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"ještě my něco schází"
18. dec 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Zajimalo by me jak to vipada ve skutecnosti"
18. dec 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: stýzkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Muži sú len taký silný ako im jejich ženy dovolia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: smrk stepilí :sweat_smile:
18. dec 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja sa nabonzujem sama :wink: , bola som v rodine povestna opravovanim vsetkych v gramatike ... teda pocas mojich studentskych cias ... a teraz po rokoch...najma na MD ... sa mi podarilo na otaku MM ako sa sklonuje nejake slovo odpovedat: ze podla mna je to podla VZORA ... BUK :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vzapati som sla hned do kolien, lebo teda taku obludnost sa mi este nikdy nepodarilo vypotit :slight_smile: momentalne je to historka, ktora vzdy na kazdej oslave moju rodinu zarucene pobavi :dizzy_face:
18. dec 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...ja len chcem prispiet lebo napisat slovo "asi" - v podobe - "asy" je uz vaaazne na zamyslenie :sweat_smile:
18. dec 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
/odpoved na otazku, kedy sa davaju darceky na Vianoce/ na sk sa dava po veceri
hned pod tym : už som asi unavená.... jasné že po večery...

:dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Mamicky pozrite sa na markiacki portali tvnoviny-sekcia-spravy-regiony- co lekar nam dokazal urobit zo zdravej dcerky ma 12 diagnoz a znalec vypracoval posudok ze je zdrava reportaz je pod nazvom kruty osud alicki kto sa na to pozrie urobi mi velku radost mamicky pozrite si to aky su hajzly lekari znalec kryl dotycneho lekara preto napisal ze je zdrava a ze za to nemoze nijaky lekar no hnus.
18. dec 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. dec 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok