Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

pajenka
2. jan 2013

😝 To už zase ubjehlo 3 týdny od minulé kontroly? 😝

pajenka
2. jan 2013

😝 uz mam 3 zajemkine 😝
😅 je za hubycku 😅
😕 jde samozrejmne odparat 😕

berenika39
2. jan 2013

😝 Boze nektere matmy jsou zde twzce neprijemne aby se clovek bal neco napsat. Nevilivejte si sve komplext na deuhych. Bud cvicte nebo si zajdete na plastiky 😝

tak, a máte to.... 😀

pajenka
2. jan 2013

@berenika39 Asi začnu cvičit 😀

bodka13
2. jan 2013

"sunkova mysa" 😲 ☹

berenika39
2. jan 2013

@bodka13 to je velká myš, ze které je pak šunka🙂

bodka13
2. jan 2013

@berenika39 😀 😀 😀 😀 😀

berenika39
2. jan 2013

@bodka13 mimo téma....mám kamaráda, který je z Itálie, ale žije tu už nějakou dobu. obdivoval krtince na louce, a nemohl se nějak vymáčknout, že je to od krtka, tak říkal: velká myš dělá dobrá hlína..... 😀 😀 😀 , jsem si na to hned vzpomněla. u nás doma se o krtkovi nemluví jinak, než jako o velké myši 😀

lenka3007
2. jan 2013

Nie je to z MK, ale som sa pobavila. Moja svokra si kupila stroj na cistenie pleti, tak som dnes studovala navod a tam
" Hlbkove cistenie plete" a "cistiace serumy" 😀

bodka13
3. jan 2013

"skus odvazit aspon priblyzne "

jaja01k
3. jan 2013

"přišla mi kabelčička co jsem si obědnala"

jaja01k
3. jan 2013

"Tak jsem teď viděšeně pelášila do lékárny"

ikarkulka
3. jan 2013

😝 Výtání občánků 😝

ivular
3. jan 2013

"byla jsem nezkutečně nadšená,měla jsem psychyku uplně v háji,pak jsem začla slýchávat o konezioložce,ja to pomáhá a td.. sama tam tět du po druhé tak uvidím..jediné co vím na určitě že mi neskutešně srovnala psychyku" 😉

mataharyy
3. jan 2013

@ivular Tak toto je horší jak křížovka... Co tím básník chtěl říct? 😕 😀

lenka3007
3. jan 2013

@ivular 😀 😀 😀 strasneeeee....

vodni
3. jan 2013

"od minulého čtvrtka teplotkuje a průjmikuje"

haley7897
4. jan 2013

Inak toto je ze uuuzasna stranka.Som tu skoro stale cez mobil.Dnes idem cez notebok a hned ze dva viruse?? Ako uz aby som si dala aj na mobil antivirus...

haley7897
4. jan 2013

Baby ako bi ste toto riesily?mam kocik nurse run a tam neni kos neviem ako budem s dvomi detmi chodit na nakup :(

helencek
4. jan 2013

Nečítala som celú diskusiu,len úvodný príspevok,ale mám syna piataka na Zš a asi mu tu pár príspevkov ukážem aby sa nebál že sa neožení ak nebude pravopis ovládať dokonale,no možno ho poteší u niektorých už má aj navrch 😀

bodka13
4. jan 2013

"...uz asi 5 den ma boli pod brusko a neviem ci su to vajcia alebo creva,alebo ja neviem ,lebo chvilku ma to boli pri vajecnikoch a chvilku mi vystreli bolest vyssie..."

zapka21
4. jan 2013

Malinka sa pekne hra sama v izbycke a maminka moze oddychovat...

adulikka
4. jan 2013

nieje to moja vyna

adulikka
4. jan 2013

ozornenia otom ze tam neake spravy chodia mi neprisli a neklamem a necitim sa byt vynna ja stale tvrdim ze mikinu som poslala a zatym si stojim.

adulikka
4. jan 2013

pockam a uvydim

adulikka
4. jan 2013

to co je za ludii take spiny z prepacenim ale ma to nahnevalo ci sa nehanby udret svoju zenu a pred ocamy dvojho sina fuj :( je mi to strasne luto drzkajte sa aj zo sincekom....

iviatko
4. jan 2013

baby, normlane som dostala seba samu... obuvnik chodi bosi/y? ja neviem :D:D:D asi vela hodin, ci co.

helencek
5. jan 2013

Sláva,konečne som toto forum prekukla 😀

garzonka
5. jan 2013

@iviatko obuvník chodí bosý

jaja01k
5. jan 2013

"Tak a prave jsme se osipaly"