• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

29. marca 2017 
ve své pubertě byx nikdy nepsala jak tatar :grinning: (nevěděla jsem, jak tam to x nacpat :grinning:) Ale jo, blbli jsme taky. :slight_smile:
2. sep 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja se v psanem projevu omezovala na knedlik misto tecky. At uz v interpunkci, nebo v diakritice. I carku jsem psala knedlikovite (knedlik s ocaskem :grinning:)
2. sep 2008 o 20:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predpokladam, ze ta maminka s weckowym albem ma jiz pubertu za sebou :sweat_smile:

jinat to x misto ch je snad nejhorsi, jak na to kdo prisel? Jako ze jedno pismenko je lepsi nez dve?
2. sep 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, v pubertě.....ale teď mi řekněte kolik může bejt na koňovi pubertálních matek??? :sweat_smile: :grinning:
2. sep 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yenn :grinning:
2. sep 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yenn, no asi jo, jinak vypadá to na nečekaně sofistikovanej původ - /x/ je totiž označení pro výslovnost našeho /ch/ v mezinárodní fonetické abecedě :slight_smile:
2. sep 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holky, klobouk dolu, takhle jsem se uz dlouho nepobavila, ze jsem sem nenakoukla uz davno, ja doted resila kdo vi co a tady takova debata :grinning: :grinning:

jdu docitat
2. sep 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yenn, predpokladam, ze to vzniko z reckyho pismenka chi - to se pise jako x
2. sep 2008 o 21:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haluško, ty jdeš přímo ke zdroji, tak se to nejspíš promítlo i do té fonetické abecedy
2. sep 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simply, no jasne :slight_smile:
2. sep 2008 o 21:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
btw, co je to emo styl? jsem nejak mimo....
2. sep 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem zas psával jen počáteční písmena ... a takový sešit dějepisu na střední (jenom sešit dějepisu ... ), to bylo asi takto : N.B.B.P.V.B.U.W.v.r.1815 - Napoleon Bonaparte byl poražen v bitvě u Waterloo v roce 1815

akorát se z toho nedalo učit no :grinning:
2. sep 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavni, ze si to pamatujes dodnes :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody :grinning: :grinning: to dělala jedna moje spolužačka, nepsala teda jen počáteční písmena, ale zkratky a taky se v tom už po týdnu neorientovala :grinning: . My jsme s kamarádkou zase měly tajnou mluvu, když jsme se bavily o klukách a někdo u toho byl, hlavně rodiče - byly to takový šifry :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
T.J.F.
:grinning:

no bylo to podobně..prostě takový styl ---- možná bych ten sešit někde našel --- tolik teček tam bylo :grinning:
2. sep 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja sifry na psani nikdy nepotrebovala, me stacilo a doted staci moje vlastni pismo, kolikrat mam problemy to po sobe precist :grinning:
2. sep 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tictac, viz studijní materiál na předchozí straně, děti na odkazech to vysvětlují celkem jasně :slight_smile:

wiki to vysvětluje takto: http://cs.wikipedia.org/wiki/Emo

v kostce: hudební, potažmo životní styl vyznačující se důrazem na emoce, emouš je většinou rozervaná rozháraná duše, značně nestabilní, vyhraňující se vůči všemu a všem
hlavní vnější znaky emouše: tmavá patka, černé oční linky/stíny (i u kluků), pořezaná zápěstí (řezné rány můžou být i "nasimulované"), piercing všude možně
2. sep 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tictac - no ona psala ty zkratky proto, že nestíhala jak profesorka diktovala :grinning: , ne aby to nikdo nepřečetl :grinning:
2. sep 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tictac :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber ... byl jsem u kámošky a má ségru ... minulý rok to bylo? -- nevím --- pubertačka no ..a valila tam: ohot chyb is alad :grinning: :grinning: tak jsetli je to taková šifra, tak všichni s tebou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody - to je průhledný....a navíc to dá moc práce, abys mohl plynule mluvit :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simply, neni to neco podobneho goth? Nebo jsem uplne mimo :grinning: za meho mladi to nebylo, tak se fakt neorientuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. sep 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prosim, zase jsem chystrejsi, xixi :grinning:
2. sep 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yenn - myslíš xytřejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. sep 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber ..no právě :confounded:
2. sep 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xybka se vloudila :sweat_smile:
2. sep 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejkrášnější qjetina je....??
:grinning:
2. sep 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý koment k jednému z videí: EMO - enormne mastná ofina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

chudáci, nič v zlom, ale prídu mi ako psychicky choré deti :frowning2:
2. sep 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tic tac: goth a emo su dve rozdielne skupinky ludi
2. sep 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody - néé, my to měly vymakaný.....inkriminovaný slova byly zaměněný za úplně jiný slova, ale tak, aby věta měla i přesto nějaký význam a ostatní nenapadlo, že řešíme něco úplně jinýho :grinning: :grinning: Měly jsme i speciální větu při telefonování a ta sdělovala, že 'nemůžu mluvit, někdo přišel' :grinning: Náhodou to byla sranda :grinning:
2. sep 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok