• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

18. júna 2016 
Dnes Tadeaska cely den obymam stiskam a pusinkujem.Nemam sidce peniaze na dary ale aspon takto slavim Valentina s jedinym chlapcom ktoreho budem lubit do konca zivota :*
14. feb 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Úžastná a krástna pieseň ...:D
14. feb 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@graceful9 krástny úlovok :wink:
14. feb 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@garzonka skoro som dostala záchvat keď som si to prečítala :grinning:
14. feb 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
" Maly ste uz peniasky " Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
15. feb 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jak kaká chlap? Jako matka a dítě. Nebo obráceně.... :wink:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejen že čůráme na velkým záchodě... a dokonce i druhý den úspěšně kakáme jako chlap :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
http://karickova.blog.sme.sk/c/320805/Sialene-virtualne-matky.html
"mobili" a dieta "prisiate"na prsniku, jaj boze! :frowning2:
15. feb 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klincek nevadi, podstatu vystihla. Super blog!
15. feb 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nice202 to ano, obsah je fajn. len tie vyrazy mi hrozne kolu oci. ked uz chce pisat blog, mohla by sa posnazit, aby to trosku aj vyzeralo..
15. feb 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@klincek ale ten článek je fajn, že zelená zebra:slight_smile:))))
15. feb 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Nedalo mi ..."meteorid"
15. feb 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@klincek vďaka za skvelý link, ten článok nemá chybu
16. feb 2013 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klincek heh,ten clanok je naozaj skvely,by si mohli precitat aj ostatne :slight_smile:)
16. feb 2013 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klincek Zelená zebra je jediný svetlý moment z toho článku. :sweat_smile: Na to, že autorka píše "o všetkom, čo ju napadne a bude to stáť za zamyslenie" som očakávala nejakú hlbokomyseľnejšiu úvahu - a rozhodne kvalitnejšie a spisovnejšie napísanú... Prisiate dieťa, mobili a "chvíľa intimity, ktorú by ste si mali dopriať vy dva medzi sebou" svedčia akurát o tom, že mamička sa má od svojej dcérky, úžasnej školáčky, ešte čo učiť.
16. feb 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@syslica a aj ten jediný svetlý moment toho článku asi nie je originálny nápad, toto bolo na blogu skôr: "Ona predsa tri dni študovala na internete, gúglila, prečítala všetky diskusie od Modrého koníka až po Zelenú ponožku " :wink:

Čítajte viac: http://figmikova.blog.sme.sk/c/320370/Niektore-matky-sa-zrejme-zblaznili.html#ixzz2L4chkD00
16. feb 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@inkinka Nuž čo, ale článoček má na MK už vlastnú tému. :wink:
16. feb 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z bazaru: Hračky pro notoriku :grinning:
@klincek Celkem úsměvný článek :wink: Na druhou stranu, pokud někoho těší životní styl "co není ve fotoblogu, jako by neexistovalo", proč mu to brát? :wink:
18. feb 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Existuje nejaky zakon pre tieto prypady? Áno, zavrieť na samotku a pustiť, až keď sa doučí slovenčinu. :sweat_smile:
18. feb 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
taketo chvyle si pametam

:frowning2: :frowning2:
18. feb 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
"som mama 2och atopikov"
och , och !
18. feb 2013 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
" najlebsia kamaratka"
19. feb 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: já ještě studuji a proto jsem hledala nějaký web,který mě zaujme a budu z něj zbýrat informace a vybrala jsem si tento emoticon :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marně:slight_smile:
20. feb 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Tak není to úplně do tohoto tématu, ale pro odlehčení a pobavení :wink:
20. feb 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Pol roka som si nefarbyla vlasy, že nech odrastu poriadne a dám nejaku zmenu...tak som si kupila farbu garnier 21 borufka, sedim tu s farbou na hlave a prichádzam na to, že asi to nebude velká zmena..ked mám čierne vlasy...to je asi čiernofialova nie?ta borufka

:grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Včera sme boli v škôlke na zápis, Deniskovi sa škôlka dnuka nepáči, no vonku áno, majú super preliezky, dopravné ihrisko.Takže od septembra máme aj mi škôlkára. Este sa naucit gramatiku a moze ist do skoly.
21. feb 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haley7897 No já s ní soucítím, taky netuším jak vypadá taková borufka... Není někde foto jak to dopadlo, s borufkou? :sunglasses:
22. feb 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mataharyy uf, vies co, neodvazila som sa uz viac tento status vyhladat..., ale tak...moooozem skusit :sweat_smile:
22. feb 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haley7897 Jen aby tě to nestálo duševní zdraví, to raději počkám až se někde nějaká borufka urodí :grinning:
22. feb 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
z jednej diskusie :
"Ja neviem,placnúť jedno po zadočku-po plienke keď sa dieťa zle správa a nepomáha ani dohováranie,si myslým že je vporiadku.My s bratom aj veľa našich rovesníkov sme boli bitý aj s varechou aj páskom až sme mali fialové modriny a nikto nieje psychicky vneporiadku... :wink: pri niektorých detiach si mylím že je to potreba"
- niektoré slová sú úúúúžasné :wink: :grinning:
22. feb 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
žienky potrebujem pomoc. hovorí sa že sa niekto "kúpe" alebo "kúpa" ako od slova kúpať sa, (čvachtať vo vani :grinning:) lebo fakt neviem. ked to beriem podla češtiny tam by som povedala že "se koupe". ale v slovenčine fakt neviem a nechcem učiť malého bludy
22. feb 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok