Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

zapka21
15. mar 2013

"dobry ja ho mam a som znim spokojna a hlavne v zime je prakticky len odporucam"

blovitc120
15. mar 2013

Dedko má dnes 60siat 😀 😀. Tak neviem, či 60 šiat alebo niečo iné 🙂

iviatko
15. mar 2013

teta ma poucuje... baby, ved nedavno vysla zo skoly, ako niekto moze takto pisat??
slabe mlieko je blost ale prene mlieko nie je riedke vodove a je na uhasenie smadu ak ho dieta pije a matka vystrieda prsnik vypije ho vela je zelena stolica,viac tukovy,vyživne mlieko je zadne a male deti velakrat nemaju sili ho vytiahnut vtedy stači nechať dopiť dieta jeden prsník alebo pred dojcením odsat trocha mlieka,ale kedže zakladatelka ma dieta na um pre nu nepodctatne iste je to z mlieka v UM je vatši obsah železa,pokial neplače,nema horučky malo bi to bit ok.

nice202
15. mar 2013

"hatka" a to ma byt hádka.

garzonka
15. mar 2013

" NEODPORUČAM VAM MAKUPOVAT LEBO TO JE BEZCHARETNI ČLOVEK ATAK RIHLO MA OCUDZOVAT BEZ OPITANIA"

...pisem to v povodnom zneni velkymi pismenami

garzonka
15. mar 2013

" Som rímo katolíčka a budem si brať grego katolíka "

maca_p
15. mar 2013

@garzonka pss, este dostanes hubovicu za nabozensku neznasanlivost 😀

berenika39
16. mar 2013

dítě se bude vzdělávat v systému 😝 Steb by steb 😝 , vím, že ne každý umí ty cizí termity, ale když někam dám dítko, notabene do alternativního programu, třeba si o tom něco čtu, pátrám, a pak když název toho programu sedmdesátkrát vidím, nemůžu napsat steb by steb.

zapka21
16. mar 2013

Tato skupina je o svagrinach na ktore mame svoj nazor a ktore nepotrebujemem mat vo svojej bliskost

iviatko
16. mar 2013

Nasa sikulka vie jazdit sama nabicykli bez pomocnych koliesok. Velmi sme na nu hrdy.
vsak teda ok 🙂 😀

tuliberka
17. mar 2013

"Tak to máš čas do středy ještě...Pak už bi bila beránek" 😅

tuliberka
17. mar 2013

jéé, ono to má pokračování ..... "Mi máme jak rybu tak beránka doma."

pajenka
17. mar 2013

😝 samozdřejmně 😝

dadli
18. mar 2013

"Manzel my odisiel do prace a jasne ze Dadko spustil plac a pytal sa hned na ruky :D bozinku aky on je na svojom tatikovi zavysli 🙂 "

jaja01k
18. mar 2013

název alba: "Inspirace aneb co se mi liby...."

iviatko
18. mar 2013

auto je dost velke .🙂 a u starsych budem riesit asi podsedakmi

garzonka
18. mar 2013

" ty wowwwwwwwwwww suepr supe rusper upser "

...mozno na piatykrat by sa to podarilo . S 😝 U 😝 P 😝 E 😝 R

kosodrevina
18. mar 2013

z konverzácie s kupujúcou: "ahoj peniazky sa mi vratili nedobre som viplnila sek a ze adresat neznami tak dneska znova som poslala ..." 🙂

zapka21
19. mar 2013

Niake pripravky na otehotnenie...

tak chce NEJAKE alebo NIJAKE???? 😨

bodka13
20. mar 2013

" Baby sa az za usamy olyzuju 🙂 "

nice202
20. mar 2013

@bodka13 uz som si myslela, ze ma tu nic neprekvapi 😀 😀 😀.

iviatko
20. mar 2013

Mamičky 28.3 mi končí rodičovský ,zrušý sa automaticky či treba to íst zrušit osobne?

iviatko
20. mar 2013

robert ya bi som moyemu synom bi som rad urobil vilet my ne mame penaze na vilet do new yorku nikdy ne buli na vilete a ne mame dom na slovensku dakuyem ze ste to citaly

berenika39
20. mar 2013

@iviatko hlavní je, že New York je správně 😀

pajenka
20. mar 2013

@iviatko au 😖

jaja01k
21. mar 2013

"Holky, barvy si někdo vlasy v těhotenství???"

iviatko
21. mar 2013

Vcera vecer klud a chlap mi zobral dialkove naschval zo srandy ze nejdem kazdu stredu kukat modre z neba :D usiel snim do kuchine .A nas Marko : mami ja idem na motorke /odrazadle/ zbit oca .Ludia on prisiel do kuchine kuka na Tonyho a mu vravi oco prisiel som ta bit a ruky v pest a oco mu vravi cooo a ty sa ma nebojis ? bojim.....nie nebojim ! Chlap prisiel zo smiechom do izby ze toto necakal takuto reakciu a ani ja ako si zrazu maminku brani aj ked to bolo myslene zo srandy stim dialkovim :D:D

berenika39
22. mar 2013

😝 naši oslavý 40 let manželstvý 😝
gratuluji, samozřejmě, ale ....

ikke
22. mar 2013

"no to je zadka"

kvizova otazka: o co ide? 😅

berenika39
22. mar 2013

@ikke hlenovou zátku😀