Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

blovitc120
22. mar 2013

@iviatko to zrušý mi pripomenulo ZŠ, keď spolužiačka v slohu napísala "mojy rodičia" 😀

haley7897
23. mar 2013

lepsie sa mi pise ked viem ako dotycna vyzera :D takto sa moze skivat hocykto za niekoho....

no, este aby sa tazsie pisalo. to by sme asi len tak lahko nerozchodili... 😀

stzu27
23. mar 2013

....mi sme sa asi vobedz nepochopili .....

no to je fakt 🙂

ikke
24. mar 2013

"opalovala som sa na Male Divách"
🙂

pajenka
24. mar 2013

😝 Výtězné šaty 😝

zapka21
24. mar 2013

AK NIEKTOEé BUDú CHCIEť ODUDYOVAť TAK ANI NECH SA RADšEJ NEVIJADRUJú

blovitc120
25. mar 2013

@ikke ešte že nie na Malých Divách 😀

blovitc120
25. mar 2013

@zapka21 co je to odudyovat? Asi mam nizke IQ, ale neviem 😀

luciferova
25. mar 2013

Predám nový športový kočík Peg Perego Sy červený. skoro uplne nový používaný asi 2 mesiace.

zapka21
25. mar 2013

@blovitc120 to asi malo byt odsudzovat, ale nie som si ista 😀

berenika39
25. mar 2013

😝 zvířádka 😝

zapka21
25. mar 2013

Takže máme sa načo tešit ked začnu drobci behat obydvaja 🙂

zapka21
25. mar 2013

Dnes kontrola u dr po 600 nedeli a vraj mozeme rodiiit ako hruska 😀

berenika39
25. mar 2013

😝 Kdy se oběvila 😝
😝 povídáte si s ostatnímy maminkamy 😝

otázky studentky - do nějaké práce....do školy... ☹

iviatko
25. mar 2013

podla mna su ako sekta a otravny ako osi v lete 😵

bubbles
25. mar 2013

nie z MK, ale musím sa o tento úlovok s niekým podeliť... schválne, prečítajte tú číslovku 🙂
"Ale 5127-tý prototyp fungoval a dnes je značka Dyson v Spojených štátoch najpredávanejšou medzi vysávačmi."

berenika39
26. mar 2013

😝 Vražebná kombinace vařit a být na koníkovi -není to už závyslost? 😝

zapka21
26. mar 2013

Prosim kde sa da kupit potravinarske farbyvo?????????ako mislim v papiernictve alebo kde to mam hladat v akom obchode,dikes

haley7897
26. mar 2013

Ach jaj ludca sprostost.

ze? 😀 😀 😀

haley7897
26. mar 2013

Zeleninove ryzoto so šampionmi:oprazit cibulku,pridat mrazenu zeleninku,dala som aj 1 bujon,a nakrajane sampiony,podlialala vodou,a trosku cervenej papriky,uvarila,pridala ryzu a a varila kym ryza nezmekla

😕 😕 😕

haley7897
26. mar 2013

takto ma vyzerat cesto na foccaciu po vykisnuty

😕 😕 😕

berenika39
27. mar 2013

😝 Nějaké nápady mají sami děti,ale samozřejmně se ode mně čeká,že.... 😝

ivular
27. mar 2013

"Pracuje z dvoumi mladými klukami v práci v pneuservisu mají stálé partnerky, ale dávají si vždy v týdnu jeden či dva dny volno a pak výkend..."
"podvedl mě, ale nespal s nimi jednou holčinou ze Sokolova to jsme jeli tenkrát za mojí rodinou na kávu a na pokec a on si tam prý jede dát auto do opravy...chtěla jsem umřít!!!! ale nějak jsem to skousla měl mě pořád rád je to cca 3 roky na spátek"
"Já se v dávala v 19ti jsem mladá moc zkušeností nemám a hodně mě to štve proč nejsem alespon o trochu starší abych tomu nějak rozumněla. Přemýšlím, že až bude malému rok tak si najdu nějakou brigádku půjdu makat at se vyluftuju někde ve společnosti malýho třeba nechám hlídat jen výkendy u rodičů a týden budu s ním a začnu asi odsznova"
"..jinak jsem se dozvěděla pár názorů a hned je ozkouším ...chápu že papíry trvají dlouho vyřizovat na rozvot"

Kdyby to celé nebylo k pláči, bylo by to k smíchu 😖

jaja01k
28. mar 2013

"a čemu se divý?"

haley7897
28. mar 2013

Dufam ze to dobre dopadne ale viem ze boch je snou:(

🙄 🙄 🙄

suezana
28. mar 2013

@haley7897 boch??? 😅 😅 😅

haley7897
28. mar 2013

@suezana jo! 😀 boch snou... 😒

suezana
28. mar 2013

@haley7897 tak snou by sa ešte dalo 😅 😅 ale boch??? 😅 😅 😅

haley7897
28. mar 2013

@suezana hm, tiez som si myslela, ze ma uz nic len tak lahko neprekvapi... a vidis...drb ho! BOCH...

suezana
28. mar 2013

jáááj mm našiel písomku - doplňovačku y/i mojej dcéry a zastavil sa pri slove šiška .... no to nech mi nikto nehovorí, že šiška je s mäkkým i 🙄 🙄 pozri! 😨

😀 😀 😀 no, čo mu na to povedať???? 😅 😅 😅 tak som vysvetlila, že teda kde je mäkčeň, tak nemôže byť za tým iné, len mäkké i - viete, čo mi povedal? Tak toto som ešte v živote nepočul 🙄 🙄 Asi chýbal vtedy v škole 😀 😀 😀