Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

iviatko
5. apr 2013

uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
.Len som chcela vedieť ake mate vy skusenosti z jednorazovimy plienkamy?My sme skušali aj najpradavanejšie Pam...... a zakaždim my ich maly prečural

pajenka
5. apr 2013

@iviatko První jsem se tomu chtěla 😀 , ale teď je to spíš k 😢

iviatko
5. apr 2013

@pajenka je to nacisto otras, nech sa nehneva... akoze neviem, ci nacisto chybala v skole, ale toto sa neda citat.

iviatko
5. apr 2013

Co by ste spravyli vy? 😀

ivular
6. apr 2013

Od nějaké mamčy 😅

haley7897
6. apr 2013

Chýbajú ešte makčeňe

nechybaju, ver mi, ze nechybaju... 😀

domak2
8. apr 2013

ma to svoje klady aj minusy

berenika39
8. apr 2013

😝 z klus 😝

Kdo uhádne? Já podle kontextu vím 😉 😉 😉

ined77
8. apr 2013

@berenika39 ..skluz?? 😅

libka1
8. apr 2013

co sa tu pohorsujete, mamicky na materskej maju narok na demenciu 😀 mna dnes dostalo toto: http://www.profesia.sk/praca/marius-pedersen/O1...
sice to nie je z konika, ale zas pani personalistka si zasluzi potlesk... 😅
mozete u nich riadit TYM 8 ludi 😀 no hroza...

bubbles
8. apr 2013

"palacinky s kakaukom" 🙂 ale to sa mi páči.. kakauko, piuko :D skúste si to vysloviť 🙂

berenika39
9. apr 2013

😝 dárky se libili 🙂 Téměř všechno přebyla sekačka 😝

bubbles
10. apr 2013

"Po dlhom boji a hladaný vdaka adminovi sme našli a dopátrali sa k dotyčnej pani."

ikke
10. apr 2013

prosim vas, kde je tu matematicke okienko?

"od ukonceneho4 mes.cize ked bude mat 5"

😅

mmmonika
11. apr 2013

Dnes som niekde videla " zeleninové ryzoto".

bubbles
11. apr 2013

"No maminky šup sem s radamy ako kúpiť malému 9 mesačnému synčekovy správnu veľkosť topánočiek alebo papučiek beháme už v pavúku tak asi bi bolo na čase sa obuť"
ina:
"Ja umrem nas pes co nezozerie doma ani salamu dlavi suchy rozok co malej spadol na zem chamtivec chamtiví"
a do tretice:
"rychlo radte hory mi pod ricou"

jaja01k
11. apr 2013

"intervali mezi kontrakcemi"

iviatko
11. apr 2013

.Huraaa dne sa mala zobudila s praznov plienockov...uz cera sa jej to podarilo a dnes zas...pomohlo dat pekne pred nocov cikat a do rana vydrzala zlata moc sa tesim..

haley7897
11. apr 2013

Kocky da sa v gynaexe platit kartou ci len kes?

fuuu, ale mi trvalo kym som prisla na to o co ide... 😅 😠

iviatko
11. apr 2013

dobri den predam kolfa 1,9dizel auto je dobrom stave gumi nove olei filter meneni auto štartuje dobre aj vzime auto predavam lebo odchazam do zahraničia emisna nova aj esteka.

sice z bazosu, ale umieram tu :D
http://auto.bazos.sk/inzerat/23663564/predam-ko...

iviatko
12. apr 2013

No tak sme slusili zemiak par lyžičiek spapala. tozpučila som pridala trošku vody a mliečka sa mi to zdalo nejake moc riedke ale plávaly tam kusky zemiaka tak neviem či bolo dobre

pajenka
12. apr 2013

@iviatko Kolf je bezkonkurenční 😀 😀 😀

daturka1
12. apr 2013

No ja sa priznam,ze okrem preklepov sa mi zmyli i/y....Na skole som z gramatiky bola vyborna,slohy bol moj konicek.Ale skoncila som skolu a nic som nenapisala,max moj podpis.Prisli mobilne telefony a smskovanie.Gramatika pokrivkavala,ale co je najhorsie pokazila som si aj stylistiku.Clovek sa snazil pisat heslovite,aby neposielal vela sms .....a tak som zabudla gramatiku,pisem heslovite ako morzeovku a este k tomu z rotrzitosti preklepujem...no zabite ma)))

daturka1
12. apr 2013

@iviatko.. syn ide v nedelu kupovat fabiu,spytam sa ho ci nechce kolfa...ked ju milujes,niet co riesit...kolfa:D

jaja01k
12. apr 2013

"Velké přípravy vrcholý"

zapka21
12. apr 2013

"Skutočný priatel je ten kdo ta nezradý."

to musi byt neskutocny priatel 😀

zapka21
12. apr 2013

"Baby nepredavate niektora velkeho plisaka mickey mouse????? "

taky Mickey vyzera asi ako plisovana sukna, dobre som to pochopila? 😀

berenika39
12. apr 2013

@iviatko super. kolf bez roku výroby a najetých km má ohromnou budoucnost!

nice202
14. apr 2013

"pyses" tak toto nikdy nepochopim, ako niekto moze napisat Y.

bubbles
14. apr 2013

"ešte pri tom aj fuňela ako naozaj 😀 Láska moja"
nedomýšľajte si prasačinky 🙂 je to práveže krásny príspevok 🙂