• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
preklady z cestiny do slovenciny su niekedy carovne...

"predny cesky terapeut"

:sweat_smile:
21. jún 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@iviatko toto ma pobavilo :grinning:
21. jún 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"po 4řech měsícich"
23. jún 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: pozityvní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
bolí to viac ako depylacia noh?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
24. jún 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě jedna pěkná číslovka: "za 5 min. 12náct"
24. jún 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska sme boly v bojniciach tak sa mala visantila a vitesila taku radost v jej ockach som za posledny rok nevidela . :- :stuck_out_tongue_closed_eyes:

toľko gramatických chýb pokope som tiež za posledný rok nevidela :grinning: :sunglasses:
24. jún 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
SOM S DOBRYM SRDIECKOM KAZDEMU,,,,LEN????NIGDY TO NEMAM OPETOVANE SPET
:grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haley7897 neeeeeeechcem do tej skupiny :D
25. jún 2013 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iviatko a to uz si opravili chyby v nadpise :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:confused: anooo, som sa tam vivadila ale aj tak tomu nepochopila ale neide mi o to ale xcem aby doma konečne fungovala wifyna... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

....vsetko, co potrebovala, odprezentovala v Orange jednou jednoduchou, zrozumitelnou a gramaticky pravnou vetou... :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
mozem ty to premeriat lebo monthercare ma niake divne cislovanie co sa tyka aj gaty
25. jún 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Kolik ztuhy bude potreba na ozdobeni aut? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:fearful: žaluzije :fearful:
25. jún 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dnes bola diskusia o hypotejke :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jún 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako pokud se ta matka vážně snaží a budí dětí na nočník tak to beru ale pokud má doma rozmazlenýho fagana,což má moje tchýně tak bych flágla oba dva ! Aby v 6 letech nosil plýnky a ona na to kašlala.A raději mu koupí a dá plýnky než aby ho v noci budila a odnaučovalaho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

neodolala jsem :pensive:
25. jún 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
"To svokrovanie tahalo"
26. jún 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Párkrát som tu zahliadla "moje dedská" :sweat_smile:

A dnes u nás na trhu nápisy "šery paradajki", "domáci timián" a "stevija domáce priesadki" :grinning: :grinning:. Všetko u tej istej trhovníčky :slight_smile:. Milé :dizzy_face:. Tak som si tie šery kúpila a fajné sú
26. jún 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Joj a ešte veľmi často čítam "včelý med". Prisahám, že snáď v 50% :astonished: a to nepíšem teraz o trhu, ale tu na mk, prípadne v rôznych článkoch
26. jún 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blovitc120 vsak ho robia VCELY, tak co sa cudujes.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@victory1 však áno, ale číta sa to podľa mňa mäkko včeĽí med, tak mi to pripadá úplne nepochopiteľné s tým tvrdým :sweat_smile:
26. jún 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blovitc120 nejde o "makke zakoncenie" (podla vzoru CUDZÍ) ale o sklonovanie podla vzoru PÁVÍ - spravidla pre zvierata .....(sklonovanie privlastnovacich pridavnych mien) :wink:
/som si dovolila taku malu vsuvku, no/
26. jún 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@garzonka toto som uz zabudla, ale teraz som si spomenula, ze sme sa to kedysi ucili, ale to nic nemeni na veci, ze sa to necita tvrdo :slight_smile:
26. jún 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrubky mi vadia, ale snazim sa ich tu na koniku ignorovat. no toto sa fakt nedalo:
Sportovy kocik *****,pouzivany v dobrom stave,pouzivanie vydno na kolieskach nic strasne. z mnozstvom funkciji.Nosnost kocika je 17,5 kg nie 15 kg ako u veciny kocikov ,patentovane nastavenie bespecnostnich pasov,vyskovo nastavitelna strieska ktora sa da zvecit zipsom o jeden diel tak ze nepotrebujete slnecnik ani clonu.Vrecko na zadnej strane striesky,moznost otvarania bocnich dielov lezmej polohe vyhodne vetranie v horucich dnoch ked ditetko spy.Nakupny kosik pod kocikom,spojena rucka ktora je vyskovo nastavitelna,madlo,drziak napoja ktory sa da umiestnit na roznich mietach(pre rodica alebo pre dieta).Zadne odpruzenie koliesok,predne kolieska otocne z moznostou zablokovania,priemer 17cm.polohovatelna opirka noh,chrbtova opierka je polophovatelna jednou rukou.Kocik je pekny nije vyblednuty.
26. jún 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@kkl82 cele dobre, ale "spy" ma dostalo
27. jún 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kkl82
@blovitc120 Presne! Spy je čerešnička na torte :wink: Veľmi mi pripomína jednu príhodu s Jergušíkom (druhák ZŠ), keď som ho hrešila, že kde videl 3 napísané TRY... a on, že na jednej tvojej knižke... a hneď mi ju aj doniesol ako dôkaz:
27. jún 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
nerozdichala
27. jún 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dajte niake tipy na niake dobre pesnicky ak sa da presny nazov ja uz v tom nemam niaky prehlad
a tak som sa opytala, co je to za slovo :niake:
boze neni to jedno pisala som to rychlo kazdy pochopi co je to, hej presne je to nejake ale kazdy to tak pise vadcsinou
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:
27. jún 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@kkl82 spyace ditetko nema chybu! :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok