• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

18. júna 2016 
au moje oci :rolling_eyes: "ginekolok" :dizzy_face:
15. jún 2015 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Baby porat te my ze ked cakam ms za 9dni môže tast ukazat slabeho ducha
17. aug 2015 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
PONDELKOVÁ SÚŤAŽ: Kto si prosí omaľovánku?

neviem, ci som tu posledny mohykan zo starej skoly (citaj: stara korytnacka), ale nas v skole ucili, ze je neslusne vyzadovat od dospelych ludi prosenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takze ziadne: Kto si prosi kladivkom po klavesnici?
Ale: Kto CHCE kladivkom po klavesnici?
:wink: :grinning:
14. sep 2015 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ikke Starú korytnačku zdraví ešte staršia korytnačka! :grinning: :grinning: :grinning: Máš pravdu, ale účel svätí prostriedky (aj jazykové), takže nechaj, nech len rozdávajú tie omaľovánky. :wink:

Ja tu dnes vymieňam nálepky a "zabilo" ma toto: Kto zbiera nálepky z BYLLY? :confused:
30. sep 2015 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ikke mne nepríde divná veta kto si prosí? mne to príde slušné ... ale napísať TIPI na OBET och moje oči :grinning: :sweat_smile:
22. okt 2015 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trdielko149 mne to pride tak na urovni skolky, ked sa deticky ucia poprosit a podakovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2015 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke keďže mám 6 ročnú dcéru doma my sa takto bežne bavíme medzi sebou u nás :grinning: asi preto mi to nepríde divné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
22. okt 2015 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
........ normalne my mraz beži po chrpte ..........

:grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2015 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
oznamy z Tesca a nový inzerát Starbucks

:astonished: :astonished: :astonished:
9. nov 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Jeeeej,aj taketo okienko tu je? :grinning: Mna bavia zeny,ktore ovladaju cudzi jazyk,ale svoj spisovny aaaaaabsolutne nie,co je velmi smutne.A moze mat aj neviem aku Vysoku skolu.A milujem slovo kvôli v tvare kôli.
11. nov 2015 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hamlet ja ho mylujem v tvare "kôly" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2015 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@worker_falcon jeeej,zabudla som,z tohto tvaru mam vypadane vsetky chlpy :grinning: :grinning: :grinning: a su aj dalsie,ako napr.neaka,tieš...
11. nov 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hamlet celkovo gramatika na modrom koníkovi, nad tým sa ani netreba pozastavovať. mám pocit, že 90% ľudí tu má ukončenú maximálne základnú školu, aj to na štvorkách.
11. nov 2015 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@worker_falcon Lenze to nie je len tu a poznam osobne zeny s VS,maju lukrativne zamestnanie a ak takto vypisuju nejake tlaciva,papiere,faktury,tak dovi dopo a zas naopak,poznam dost chlapov,co pisu bezchybne :sunglasses:
11. nov 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zade chcela by som sa opýtať, čo sa týka gramatiky, riešim momentálne otázku, čo je správne: byť u lekára alebo byť pri lekárovi? (ak som na vyšetrení). Na základke nám slovenčinárka hovorila, že správne je pri lekárovi, lebo keby sme boli u lekára, tak by sme boli v jeho tele, ale voľakde som nedávno našla, že u lekára je správne. Ako to teda je? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
11. nov 2015 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hamlet minule som našla v jednej skupine na FB, či poradí niekto NIJAKÉ dobré topánky na túru a tam jej ľudia odpísali, že najlepšie sú nijaké a ona akosi nevedela pochopiť, čo tým myslia a len im odpisovala, nech si z nej nerobia srandu, že fakt potrebuje poradiť nijaké dobré topánky a oni jej stále odpísali, že nijaké. :grinning:
11. nov 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@worker_falcon A ty si ukončil ZŠ s akými známkami, keď nevieš, že začiatok vety sa píše s veľkým začiatočným písmenom?.....Ale hlavne že kritizuješ iných :grinning:
11. nov 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@17alexis toto je vtip, alebo vazna otazka ?
11. nov 2015 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nyusika Ak máš na mysli to s lekárom, tak vážne otázka...či tá slovenčinárka mala pravdu alebo nie. Našla som "až" na jednej stránke, že by to malo byť "u", ale učiteľka je učiteľka...
11. nov 2015 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@17alexis ucitelka by mala ist radsej krcmarku robit :slight_smile:
jasne, ze si U lekara. Pri lekarovi moze stat sestricka, ked si na vysetreni u lekara.
11. nov 2015 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikawero12 A ty si skončila ZŠ s akými známkami, keď nevieš, že veta sa ukončuje príslušným znamienkom (smajlík sa nepočíta:slight_smile:) A že za otáznikom, bodkou, čiarkou sa dáva medzerník, to učia až na strednej... :grinning:
11. nov 2015 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nyusika ďakujem pekne, dedinské učiteľky majú asi iné pravidlá slovenčiny. :grinning:
11. nov 2015 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mladý muž je zrejme nechápavý, ale asi práve to je dôvod, že chodí na mamičkovské fórum, lebo normálny chlap by sem určite nechodil :grinning:
11. nov 2015 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes tu jedna maminka mala- "mänšie obavy" :zipper_mouth:
14. nov 2015 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ma tie najkrajsie ocenka
15. nov 2015 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred pár dňami "byl nalezen" hešteg #mlincek - osoba zháňala "mlincek", ako ďalej objasnila situáciu.
Ale pch, to by bolo tak na 1 mínus od Štúra.
Niekedy, keď nemôžem spať, blúdim vo fóre.... a dnes ma totálne odrovnalo "apriory" .......!!
To je konec.

Cudzie termity používa iba genitálny suterén! :grinning:
19. nov 2015 o 03:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..... strop v kuchiňy .....
..... a co chceju akoze opravit? .....

:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
8. dec 2015 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mesove gule v kely :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2015 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V poslednej dobe ma vytáča slovo: "štandarTný". :D
14. dec 2015 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo tak "úžasTný ..." :grinning: ... áno, áno máme tu čo nevidieť úžasTný vianočný zázrak...:wink:
16. dec 2015 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok