• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

18. júna 2016 
tak mna dostalo toto :sweat_smile: :

"s priatelom sme kupovali cez hú byt a figurujeme na zmluuvách obaja...chcem sa spítať,dá sa nejakým spôsobom odbremeniť od zmluvy?proste,aby tam figuroval len jeden z nás?..pítam sa,lebo to medzi nami škrípe a preto sa dopredu informujem,ked ten vzťah náhodou stroskotá..či vôbec existuje nejaké riešenie(okrem predaja)...prosím o radu..za každú budem velmy vďačná."

o hrubkach v nazve temy a motte,ani nehovoriac :sweat_smile:
8. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roasha, tak niekto kto ma predssi v chybach.. :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne tiež vadí, keď niekto neovláda svoju rodnú reč v písomne podobe, bije to do očí. U mužov by som to ešte prepáčila, ale ak žena neovláda vybrané slová, to je taká vizitka :unamused: Fascinujú ma všelijaké skomoleniny, napr. koženné :grinning: Väčšinou je to tak, kto málo číta, nevie pravopis....
8. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"švagrinná", "bratček", "na hrádzy"
8. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula-rovnáka vizitka ako u mužov :angry: ja tam žiadny rozdiel nevidím, v triedach sú obe pohlavia, učia sa to isté, tak prečo mužom prepáčit?pretože sa im nechce to naučit?
8. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mna dorazil nazov jednej temy,kt. uz aj zamkli: "neviete MY poradit?? "a dalej pise, ze sa "píta, lebo..."... no skoro som odpadla...
8. okt 2009 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, uz ste to tu preberali, sorry, necitala som :grinning:
8. okt 2009 o 09:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som teraz citala aj ja
kokso to bol pravopis trapaaaas to je hanba fuuha sila
8. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, jasné, ani u mužov by sa to nemalo tolerovať, ale také množné čísla ešte odpustím, hrúbky nie :grinning: , ale u žien- to je vizitka každej ženy! Veď sa to učí na 1.st. ZŠ a to sa podla mňa ešte chce učiť asi každému, Inak je pravda, kto sa to raz naučí, nemôže zabudnúť.
švagrinná :zipper_mouth: :sunglasses:
8. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z Myjavi :grinning:
9. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či toto má vôbec konkurenciu :grinning:

chcela by som k tomu vyhadzovaniu ,,,nechapem to su tam finalisty ktory su nemasny neslany a predca ich nasilu niekdo drzi sms a hlavne rodinny prislusnici,,,ja by som to zakazala keby aspon vedeli spievat ale su nemasny neslany a predsa postupuju,,,a koly takym vypadavaju taky co maju na viac ako ti ktorych ich tam drzia ako napr,otec dotycnej ktora je uplne o nicom nespieva ,nevyzera ani dobre a usmev ma ako keby prave bola na wc,,,fuj hamba...mal by sa jej otec uvedomit ze keby sme mali taku superstr tak toje len hamba,,,,fuj fuj fuj...
27. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpito - tak to som sa davno nezasmiala :grinning:
27. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no človek neviem či sa má smiať alebo plakať :grinning: ja mať také medzery vo vzdelaní, tak radšej len čítam :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, pravopis je vizitka človeka! :wink:
27. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpito je to ta, ktoru mylsim????
27. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem či to je dôležité, ale pre mňa dosť :frowning2: poznám veľa vysokoškolsky vzdelaných ľudí a keď po nich čítam texty, fúúúha :unamused: ale oni to berú tak že však študovali napr. architektúru, ale zabúdajú že to sú základy SJ zo základnej školy :cry:
27. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj pre mna je to dolezite, zvlast nechapem, ako moze zena robit take chyby :confused: , naozaj je to 1st.ZS a to sa vtedy skoro vsetci chcu dobre ucit :grinning:
27. okt 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka1.tentokrát nie :slight_smile:
27. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krpito fakt tento krát nie? Brďo tak to si silno konkurujú.... :grinning:
27. okt 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto je sila: "reflexsné" :grinning:
27. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinifera, dnes sa zasa ozvala, má tam "tiež najsammamu"" a už sú aj prvé odozvy, ale vzhľadom k tomu, že tieto typy poznám, tak :zipper_mouth:

A čo sa týka konkurencie, neviem či ju táto "neprečúrala" :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa teda dobre zasmiala na egzekútorovi :grinning: :grinning: :grinning:
o kom točíte? Aj aj chcem vedieť, chcem IP :grinning:
27. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som maniak na SJ, ale nepise sa nahodou pred "a to" ciarka?
27. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a "tentokrat" spolu?
27. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, preco rypes? To su banality proti tym hrubkam. A mimochodom, ja som to pisala s malou na kolenach, takze vylmi rychlo a jednou rukou. :grinning:
27. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula90 - nerypem :grinning: , pytam sa. ja sama si po sebe najdem kopec chyb :grinning:
27. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat velmi rychlo.
ciarky v rychlosti neriesim.
27. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka78, prečítaj si môj príspevok o 15.48 a budeš vedieť odpoveď :stuck_out_tongue_closed_eyes: tentokrát sa píše spolu :wink: ale ako píše babula90 jedna čiarka alebo nečiarka pred a to sa nedá zrovnávať s chybami ktoré sa tu vyskytujú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpito, inteligentná odpoved :wink:
27. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohla by som napisat aj "intelygentna otpovet" :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok