• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
babula :grinning: tak je to veselé,až je to smutné. to mi pripomína,keď boli cez leto záplavy,v správach hovorili,že sa VYBREŽILA rieka. to asi nem ok..... :unamused:
3. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile:
baby, ja vážne nechápem, či to ľudia po sebe nečítajú :unamused: , veď to bol inzerat!! :sunglasses:
3. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes videla slovo anjeliq :sweat_smile:

A napíšte mi, v ktorej téme je taká zábava? myslím, kde sa dieťa mrvý v spálny :grinning: :grinning:
ja som začala fotiť reklamné tabule v našom meste :grinning:
Už mám ryfle a káva do kelínku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, dobréééé :grinning:
3. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to skloňovanie, ale to nebudem hovoriť verejne, aby ma niekto v meste potom nezbil.... :grinning:
3. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj aj skloňovanie! :wink:
3. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula-neprekrásna vestička- to zn. že vesta fakt hrozná,ale,keďže ju chce predať,tak nakoniec si rozmyslela,že bude prekrásna a dokopy je to neprekrásna. chápeš ? :grinning:
3. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v lese - v lesi
dve Hery - dvje Here
góly - góle
a už ma nič nenapadá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
to je odkiaľ? Nejaká Trnava či čo?
3. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Záhorie....
ale ja tu len bývam... ja nie som záhoráčka
3. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon, Záhoráčka...
3. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no ja som zo stredného Slov., tu hovoríme všetci spisovne, až tak, že sa z toho Blaváci smejú, lebo dnes už spis.slovenč. počuť málokde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z okresu DS, ale v diktátoch ma neprekonal nikto, ani najmúdrejší Blaváci na strednej, čo mi nadávali do maďarov.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
my sme sa včera s MM smiali, boli sme v Avione, a tam v kavarni sedeli traja nabúchaní drsňáci a ten jeden že, Zatiaľ som dal za všetko a neviem čo a strašne mäkko, tak nám to prišlo smiešne, že takí chlapi a tak mäkko... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale aj ja učím deti spisovne, lebo Jarko už dotiahol zom školy zopár skvostov :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, Mon :wink: ja som milovala diktáty a dcérka je po mne. Ale zato matika a fyzika na SŠ- horor. :zipper_mouth:
3. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neprekrásna vestiča a vybrežená rieka. Tak to ma dostalo:slight_smile:)
3. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa napr. zle pozerá na:
- s tou ženov
- sedem psou
3. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"časopisi"
3. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, babula, ty si moja dvojička? :grinning: :grinning: matematika a fyzika.... :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zato na jazyky, to som bola a som dobrááá :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
4. nov 2009 o 10:32 • krpito
jdu se sinem :angry: :angry: :angry: a to jsem viděla u mamky co píše jinak normálně, takže fakt musela být úplně mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaleilah, stane sa možno, ale keď prispievateľka má v každom príspevku takéto strašné chyby, tak to určite nie je náhoda, to je neschopnosť :unamused:
4. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bacha na prsia :grinning: : co hovorite natu prsaciu chrypku ...
4. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ MONKULA, no veru, možno aj, nemôžeme byť nadané na všetko :grinning:
krpito, naďalej mi môžeš zlepšovať náladu, tak čítaj a hľadaj perly :sunglasses: :grinning:
4. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpti, možno si to pomýlila s anglickým ANY :grinning: , ale pochybujem :grinning:
4. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
4. nov 2009 o 14:58 • krpito
krpito, prepáč, skomolila som Ti nick :cry:
4. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, takže ideš na istotu, hehe :sunglasses:
4. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, krásný téma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem se teda vždycky snažila psát bez chyb a to trvá už od školy (aspoň něco mě tam naučili) :grinning: :grinning: :grinning:
Ale abych přešla k věci. je tu také založené nové téma: Kombinéza s refleksními proužky. Ten refleks mě vážně bije do očí :astonished: :astonished: :astonished:
4. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poriadku, odpúšťam Ti :wink: lebo spisovne píšeš :slight_smile:
4. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja milujem túto tému, inak, aj v časopisoch sa nájdu chyby a to by sa stať nemalo. Niekedy ma napadá, čí by som nemala byť jazyková redaktorka, bavilo by ma to a ešte by mi za t o platili :grinning:
4. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok