• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

6. mája 2017 
ahojte no zase mam chyby,dakujem :wink: zeny slubujem ze sa polepsim ,no skoda ze pisem s chybne hned by som sa kvam pridala ste tu super banda :wink: papa
23. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niečo do vašeho okienka :confused: :confused: :confused:

ahojte chcem sa opitat kto ma skusenost s danou mala som hu 2 roky ale dala som hu von lebo chcem babetko a uz hu mam mesiac von,,,,chcem sa opitat kto vie po kolkich mesiacoch sa da otehotniet
23. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
dzio, pridaj sa....
23. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula nemozem bola by som medzi vami najblbsia :grinning: :grinning: :grinning: rada vas citam a potom uvazujem nad chybami co spravim ,a vravim si, boze aka som len sprosta :grinning:
23. nov 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzio, ale vidíš, aspoň sa naučíš.... lebo v tomto príspevku si nespravila ani jednu chybu... :wink:
23. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu hu huuuu :confused:
dobre, keď už niekto tak rozpráva..ale musí to aj napísať?

dzio, máš moju poklonu :wink: aspoň uvažuješ..a nie hneď urážať sa :confounded: Veď sa pridaj, naučíš sa ešte viac :slight_smile:
23. nov 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :
mi sme inac neboli chory :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pridala by som sa ale zvikla som si byt hlupa :grinning: :slight_smile: monkula normalne sa lepsim hura :wink: veronika urazaju sa len ty co si nevedia priznat chybu ja to viem ze pisem s chybami ,ale zase mam ine prednosti :wink:
23. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mix vecí pre chlapcou.
23. nov 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzio, to nie je hlúposť, mesiac s nami a si taká spisovná, že až :grinning:
inak, zvykla....tí, čo si... :wink: :wink: :wink:

no a tí čo píšu ako rozprávajú,ako potom píše východniar, hm? alebo záhorák :grinning: to musí byť pekný chaos, hlavne v ich hlave :grinning: :grinning:
23. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzio, nehnevaj sa, ale náhodou som ťa našla : túto funkciju by mal mať každý mobil... :zipper_mouth:
23. nov 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzio, o Tvojich iných prednostiach nepochybujem... :wink: :wink: :wink: :wink:
23. nov 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo holky, já strávila stejný počet let na slovensku a stejný v čechách a dospěla jsem tak daleko ža slovensky už neumím a česky ještě neumím.
Překonala jsem sice shodu podmětu s přísudkem, ale dodnes nechápu v kterých případech se píše na začátku slova - s a kdy -z
23. nov 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellise, myslíš s/z ako predložku?
23. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lego hračka pre malých drobcou
23. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise- ja ked neviem, vzdy si poviem- s kym cim, a z koho ? z coho?
23. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisala som to ako madar :grinning:
23. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukmima, napisala si to dobre, aj ja si to tak hovorim a ten- v ta-u. :wink:
23. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellise..ja viem,čo myslíš :wink: ,na začiatku slova..väčšinou je to opačne,ako v slovenčine...zkrátil-skrátil...tiež si to musím povedať v tom druhom jazyku :grinning:
23. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukmina, aj ja :grinning:
23. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
osamela pedesiatnicka---
názov témy,,,,
23. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pucle...z témy päťdesiatnička, ale nerada sem dávam niečo zo smutných tém :frowning2:
23. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emanka, ja som to sem nedávala.... a presne preto, čo si napísala.... To ej smutné, ja sa veľmi bodím toho, že budem ako stará osamelá... :pensive:
23. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
23. nov 2009 o 19:51 • diddi
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
23. nov 2009 o 19:53 • diddi
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zase
23. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. nov 2009 o 19:57 • monkula
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. nov 2009 o 19:58 • diddi
23. nov 2009 o 20:01 • monkula
23. nov 2009 o 20:03 • emanka
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok