Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

pajenka
11. jan 2014

Nesnáším samozDřejmě ☹
@ee.liska Nevím, jestli se smát nebo brečet 😅

ee.liska
11. jan 2014

@pajenka samozdřejmě a tudíš.... hrůza 😝

jaja01k
13. jan 2014

"zvýdavější"

luciferova
13. jan 2014

Vsetci 2ciati

aknaj
15. jan 2014

..... ktorej detičky sa opsýpu keď spapkajú čokoládu .....

ee.liska
16. jan 2014

máme angýnu 😀 😀 😀

ee.liska
17. jan 2014

kde se hraje bembington 😝

ee.liska
18. jan 2014

a další perličky ze zdi MK 😀
...ma odvikacka od MK...
...nedá my to a zeptám se...
toto je také krásné použití tvaru slova "nehoda": ...už mámu nezlob našima nehůdkama...

bubbles
18. jan 2014

Kriedy na vlasy/ štýľový melír 😀

ee.liska
21. jan 2014

tento příspěvek je perla sama o sobě ....
Kdo má doma dvojčata tak zná. Jedno dítě tahám za nohy z pod postele řve jak tur no jistě nemůže ven, druhé pod postýlkou stejný případ. Za chvíly jednu sundávám z postýlky vysí na ní a bojí se pustit. Druhá stojí na postely a hrozí, že spadne za postel. za chvíly opět řev, jedna si přivřela ruku do šuplíku, ruka vydělána dítě ukonejšeno opět řev tentokrát další dítě, našlo na lince hrnek chtělo si ho podat a v něm mléko takže mléko na hlavě a na celém obličeji samozdřejmě se lekla s řevem jde ke mě hodí porcelánový hrnek na zem ten se rozbyje druhé dvojče se lekne a začne řvát taky. Takže výsledek dvě řvoucí děti a jedno z toho vypadá jako by spadlo do mléka. Tak nakonec končí obě ve vaně. A to nepíšy vyjmečný den, to je můj standard. Mateřskou dovolenou jsem přejmenovala na mateřské galeje s postupnou demencí matky. PS: stejně je miluji všechny třiemoticon

pajenka
21. jan 2014

Grylovačka 🤐

jaja01k
22. jan 2014

"kdyz jsem to vydela poprve"

zuzik307
22. jan 2014

ryfle...mikyna...pižamka... 🙂

ee.liska
22. jan 2014

typycká ženská, prýma. A to prýma je prý schválně 😲

ee.liska
22. jan 2014

zeď na MK je prostě neomezeným zdrojem 😀
...vůbec ta reklama na ně jak sou ůžasný. Srajdy umělí a nezdraví ...

pajenka
23. jan 2014

Modrý koník mi poslal mail: V případe, že už od nás nechceš takovéto emaili dostávat, odhlaš se prosím zde 😅

aknaj
27. jan 2014

tak toto je neskutočné !!!

Pozri mne sa to stalo ties ale ti mas vihoduv tom ze partner ti je oporov.ak si sa uz otom z rodicmi porozpravala a suhlasia tak neni co riesit vies oni su za teba zodpovedni do25 r.ale bude to zlozite to si uvedom bo uz nebudes moct ist hoc kde sa ti zachce flami skoncili to prv si musis uvedomit

😲 😲 😲

ee.liska
27. jan 2014

Jako na zdi je kuriozit hodně, ale když se mrknete na blog deedeedee, tak to je něco 😲 Buď opravdu nedávala ve škole pozor, nebo si myslí, že je vtipné psát takovým způsobem

ee.liska
27. jan 2014

a ještě 100vka 😀

lenka3007
28. jan 2014

Baby, ak možem aj mimo MK, ale toto ma pobavilo hned rano 😀
Diskusia na stranke NČ:
TO NIKTO NEVJE PRESNE KEDI BUDE KONEC SVETA LEBO VJE TO IBA BOCH obicajni luda nesu boch abi vedeli ze kedi ma pris ten sudni den lebo v biblije je napisane ze pride ten sudni den ale ked on otom rozhodne a ke bude ten spravni cas a ked mi ludia nebudeme cakat ze kedi sa ma stat konec sveta to pride samo a ani sa nenazdame a ludia iba sala svet ze bude kones sveta ani oni to nevedia ale toho sa ludia boja ze bude konec sveta ale toho sa neboja ze ked zomru ta ze akui ich potom bude cakat zivooooooot po smrti lebo vela ludi su neveraci a ked vida ked romov ked idu do kostola ta ich ohovaraju a to su ludia chodia do kostoloch ohovarat inich a nie za jezisom a robia sa je su veraci a nerobia to cho odnich chce boch tak nech sa ludia zamisla na svohj viivot ako ziju a ako abi svoj zivot venovali jezisivi a nie ohovaranich druhich a kones sveta teras nebude lebo to nikto nevje kedi ma pris ten sudni den Fajn

Neviem ako vy, ale ja sa po prvej vete stracam 😀 😀

mataharyy
29. jan 2014

@lenka3007 čtu to po páté a pořád hledám smysl 😅

tvojezlatko
2. feb 2014

dnes som tu videla "prasyatko".....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nanulik
4. feb 2014

z jednej stránky o varení 😝 teť vařím....😝

ankan
4. feb 2014

ak dokáže niekto napísať rupsačik tak potom klobúk dolu. No ak to napíše moderátorka svojej skupiny, tak sa už chytám za hlavu či sa tam oplatí niečo písať... 😀 😀 😀

ee.liska
5. feb 2014

celkově mo vadí zdrobněliny amateřský plurál, ale slovo "Teplotkujeme" je docela moc 😀

ee.liska
5. feb 2014

také tady hodně uživatelek nezná rozdíl mezy tip a typ když pak vidím v KZ ... typujte vítěze....

pajenka
5. feb 2014

@ee.liska Ženo, co to "mezy"? 😲 😀

ee.liska
5. feb 2014

@pajenka mezy autorkami KZ je hodně ynteligentních žen 😀

jaja01k
8. feb 2014

"Miminka v šestinedělých"

siska53
8. feb 2014

..pychaju....zarobyt...