Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

ukmima
10. nov 2009

veronika=sa tesim, ze je tu niekto z LC, chodis aj do regionov? ja velmi nie...
Tak najdi nejaku brygadu 😀 dojdem

veronika81
10. nov 2009

do regiónov nechodím, iba keď som potrebovala niečo zistiť ohľadom LC (napríklad ako sa chodí s kočíkom tými žltými autobusmi 😀 )

brykátu najtem, napýšem 😉

ukmima
10. nov 2009

tak hladaj, ideN spat...zajta mrkneN ci si nieco nasla...budem hladat aj ja 😀
dobru nocku...
maly je fesak, nakukla som do tvojho albumu...

veronika81
10. nov 2009

aj ja som nakukla, či ťa náhodou nepoznám, ale asi nie 😉 A chlapci sú tiež zlatí 😵

Tak dobrú noc.

leniciatko
11. nov 2009

dvíha mi žlč,keď niekto predáva odžmolkovač a napíše žmolkovač 😠 - kúpim si žmolkovač,aby som mala svetre ešte viac zažmolkované. 😀

vinifera
11. nov 2009

lenciciatko 😀 😀

babula90
11. nov 2009

Bambuľkyné dobrodružstvá

tinesa
11. nov 2009

prave som citala v jednej teme ze obdobje 😀 😀

babula90
11. nov 2009

svetrík je teplí 😀

babula90
11. nov 2009

opitať ako dám 😀

krpito
11. nov 2009

zadusit jak ma obyma... ☹ bože mňa normálne bolia oči keď toto čítam ... čo niekto dokáže ☹ 😝

berenika39
11. nov 2009

Hledala jsem v e-shopech křesílka, z molitanu, na pohádkování.... a tohle jsem objevila....tam asi nenakoupím...

Na tého rozkládací pohovce si Vaš mylý princ může ...více..

krpito
12. nov 2009

babula90, ďalšia perlička : tak boly sme na poradny ... ale obcas sa mu zadary 😀 😀 😀

inkinka
12. nov 2009

smailinka - Benbinton 😀 , možno nejaká nová hra

smailinka
12. nov 2009

inkinka, veď ja som na to potom prišla, že to je bez košíka 😀 😀 😀

krpito
12. nov 2009

baby ja neňúram, ale kde do akej témy idem vždy natrafím na napr. užívate stále nejaké vytamínky ?

inkinka
12. nov 2009

niektorí obchodníci majú akčné ceny

flamenga
12. nov 2009

obchod s názvom "babetkovo" 🙄

vinifera
12. nov 2009

... ja by som racej chodila v jednych ryflach, zrala suchy chlaba ale dietata by som sa koli "svojemu" standardu nevzdala !!!!

babula90
12. nov 2009

Má Vaše dieťa problémy z angličtinou

osoba ma problemy, ale so slovencinou 😀

veronika81
12. nov 2009

benbintom je môj, to mi neberte 😀

flamenga, nad tým bábetkovom som už aj ja pozastavila.. hmm

marianka79
12. nov 2009

jaj baby ja teda neviem ale každému sa može stat nejaký preklep a skomolí slovo alebo napíše y namiesto i nie? 😔

babula90
12. nov 2009

žmoliek, jemne pranie na nom vydno, len na rukaviku fliačik, vid foto, dl 42, š 35, dl ruk od

emanka
12. nov 2009

baby, v jednom meste je bar s kaviarňou a tam majú cez pol výkladu nalepený taký plagát a na ňom: káva ZO sebou!!! Neporazilo by vás? A to tam majú minimálne 2 roky, debili 😀

babula90
12. nov 2009

na verejnom mieste by sa to stať nemalo, asi ich nik neupozornil 🤐

leniciatko
12. nov 2009

to ako káva zo sebou ? ak chcem kafé,donesiem si ho so sebou,aby mi ho uvarili? fakt debili 😅 ....nemrozumiem...

katy2
12. nov 2009

u nas v jednom obchodnom retazci bol dlho napisany odkaz pre zakaznikov: "vazeny zakaznici...."
a moji deviataci (a boli naozaj viaceri) mi na pisomke sklonovali dieta v mn.c. ako dietata, od dietat, dietatam... - ved je to predsa vzor dievca, tak vraj co je na tom zle.... 😀

babula90
12. nov 2009

so sebou 🙂
oni mysleli, že Ti urobia kávu a zoberieš si ju so sebou.

emanka
12. nov 2009

leniciatko - to znamená, že tam majú kávu, ktorú si môžeš zobrať so sebou do ulíc 😀 😀 😀 v nejakých pohároch s vrchnákom - ako v Amerike, nie???

babula90
12. nov 2009

ja to mám náhodou rada, šupnem do kočíka a hajde 😀