Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

dusanab
26. okt 2010

Jaaaaaaj a dnes v správach na stv, skoro ma z gauča vyhodilo - veterinárske lekárstvo 🙄

dusanab
26. okt 2010

Vybračné kresielko
recepty s tekvice
ovsennymi vlockami, ryzkou

dusanab
27. okt 2010

dnes som si chcela iba čítať, veľa blbostí som prehliadala ale toto mi nedá: okrem vínimok

monkula
27. okt 2010

Pozerali ste TN na Jojke? Tam ukazovali pani, ktorá naletela na nejakú pôžičku cez SMS-ku a ukázala text SMS-ky a tam že dobri večer a bla bla bla 😝

eaka
27. okt 2010

každu osobu plus 35.-eur mesiacne za medií(elektrika,depla voda,kurenie,plin).
z aviza
😲

dusanab
27. okt 2010

@monkula @eaka no krása, že? Teraz som si spomenula na jeden preklep čo nám hovorila prednášajúca. V teste niekto napísal namiesto postranné komory - posrané komory 😀 😀 preto nám odporučila výraz laterálne 😀 moc to do jazykovedy nepatrí ale sranda musí byť (aj keď s dotyčnou sa teda moc srandy užiť nedalo 😖 😉 )
Včera na STV v Slovensko dnes myslím - do Silvestra ostávajú necelé dva mesiace....matematicky mi to nejak nevychádza 😉

monkula
27. okt 2010

úplne čerstvé na našej regionálnej:
... nastúpil hráč xxx, ktorého poznáme ako tenistu, no popri bielemu športu sa venuje aj volejbalu 😀

eaka
27. okt 2010

Pridať k vybraným ponukám Anketár prevádzok - brigáda - Na výber lokality Staré Mesto, Vrakuňa, Byskupice
😖

eaka
27. okt 2010

Bližšie informacije na pohovore. 😒

winona24
27. okt 2010

"Kde sa mam teras zaradit"...

eaka
28. okt 2010

čo naosievame,mlynarovy dame.

eaka
28. okt 2010

diskusia vysokoškolákov na nete... "Asi si nepochopil smysl tzv. cyrkulace strávníků v menze."

dusanab
28. okt 2010

posieľajte
drevenné
ďaľšie
murárske vysprávky
NÁŠEJ
Predám detskú štvorku na pedálové šlapanie
rušenie koly 15kanalom
posielam spet meilami
hracky pre kojencou
s plyšovými šaškovcami (čo je šaškovec???? šašo?)
motorka do 2 roky
hracia hrázda

asi prestanem nakupovať cez inzeráty lebo vždy mám chuť tým ľuďom napísať nech sa naučia po slovensky 😉 😖

mexx
28. okt 2010

Prave ma vo fotoalbumoch zabila "detkova oslava". 😅 Takuto chybu urobi fakt asi len niekto, kto nema o pravopise potuchu. Lebo ked aj neviem nieco spravne napisat, tak poznam aspon nejake "triky", na zaklade ktorych zistim, co tam bude. Ked viem, ze je "dedo", tak logicky je pre mna "dedko". No ale tak niekto ma detka...

eaka
28. okt 2010

psychycke syli!!!!

eaka
28. okt 2010

on nieje zli clovek...

eaka
28. okt 2010

téma o svokrách je "zlatá baňa" 😀 skôr naplač síce... "deti su tak presibane a hlavne dnestne,"

eaka
28. okt 2010

čo tým chcela autorka povedať? "a to este si viem predstavit ked sa nam drobcek narodi bola na pol roka v skotsku doniesla bielu deku zo zmolkovanu ze to mozes mat do krstza jedno mala a potom do kocika .."

eaka
28. okt 2010

".netancuju ako ino pyskaju....." "ino" je síce preklep...ale žeby aj to druhé?? 😉

eaka
28. okt 2010

Moja svokra k nam zavytala; Nemam to rada lebo možeme mat niaky program a taketo navštevy to skomplykuju. ; čo ho nevydela polroka; nespravym s tym nič... Niekto má rád ypsilony 😉

warholette
28. okt 2010

@eaka toto som prave citala a krutila nad tym hlavou... ako toto moze niekto napisat? 😲

dusanab
28. okt 2010

@eaka no ty si sa dnes vybláznila, čo? 😀 😀 hrôza ako môže niekto takto písať 😖

dnes som si čítala letáky a na jednom mali v ponuke sítka, mýdelničky - nad tým som sa už ani nepozastavovala, ale z tičiniek do uší mi skoro prišlo zle 😒

ellise
28. okt 2010

někdo si myslí, že používání ypsilon je znakem inteligence

bubelko
28. okt 2010

mi sme
zásypi

to "mi sme" bolo pouzite viac krat a zakazdym rovnako 😉

didiana333
29. okt 2010

kto ma prosim vas niaky dobry recept na jablkove pyte?dakujem pekne

eaka
29. okt 2010

@dusanab, veď ja už keď čítam hocičo na nete, tak mám v jednom okne otvorené koníkovské okienko a ctrl+c a ctrl+v funguje tak, že sa z nich pomaly parí... 😉 a aj keď čítam koníka, tak v jednom okne túto tému a "browsujem" v inom okne, fakt mi to niekedy pripadá, ako by som vyhľadávala chyby...ale fakt nie! 🙂

eaka
29. okt 2010

a zase... "a ako je možne, že račej je ked "

dusanab
29. okt 2010

@eaka to poznám, tiež začnem niečo čítať, hovorím si že nebudem sledovať chyby kde aké sú, potom príde niečo čo ma vyhodí zo stoličky a už otváram jazykové okienko a ctrl-c a ctrl-v tiež veru až dymia 😀

nastaviteľnou vyškou ryzitiek.
so zvierátkami
Aktívni a hudobní stolík
rupsak

blovitc120
29. okt 2010

@dusanab tak rupsak dvíha zo stoličky aj mňa 😝.

dusanab
29. okt 2010

nechcela som, ale zas mi to nedalo 😉
po 1vej dcerke
oddychovi rezim