Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

emanka
27. dec 2009

😀 😀 😀 Monk
humpacku 😀

emanka
28. dec 2009

Su strasne nebezpecne a mozu porusit mozok. Nas to bral a je to vydiet na uceni, nie ze by bol blb, ale dlchsie sa s nim musime ucit.... 😝

Tento príspevok bol dosť dlhý a bol proste neuveriteľný 😀 ....všade písal ch namiesto h 😀

claudee
28. dec 2009

😀 😀 😀

nikollette
29. dec 2009

Predám ryfle 😕 😀

veronika81
29. dec 2009

😀 😀
inak, s tými ryflami sa stretávam dosť často..ja neviem, ale mne sa z toho normálne oči krútia 😅 veď to sa tam vôbec nehodí

vinifera
29. dec 2009

ahojte baby tak ja sa neriadim tim u mna je poriadok stale neviem preco decka sa dohraju tak si upracu a to su dost male
ja si zas mislim ze neni bordel ked su hracky rozhadzane ale je bordel ked zena ma riad a nahadzane pradlo vsade tade nie

emanka
29. dec 2009

vinifera, trošku si sa sekla v téme 😀 😀 😀

no ale keď už...mislim... 😵

zuzanockamt
29. dec 2009

vini ... no toto som tiez postrehla 😖 ... uz ked clovek spravi preklep alebo zabudne ciarku, tak to pochopim ... ja sama niekedy ciarku nedam, hoci viem, ze tam patri, ale sa mi jednoducho nechce 😀 ... a to som ucitelka SJL, ale ked vidim, ako niektori neovladaju ani vybrane slova, tak mam dost

sue
29. dec 2009

Emanka, keď už, tak:

...neriadim tYm... NIE JE... ...

emanka
29. dec 2009

sue, ja som to všetko videla 😀
ale nechcela som hneď tak vybehnúť na viniferu 😀

babula90
29. dec 2009

baby, dobre soms a zasmiala.
pridávam: dnes som v nápojom lístku v kaviarni videla: "SMED" namiesto smäd 😕 😕

veronika81
29. dec 2009

ale babyyyy.. však to vini skopírovala a dala sem 😉 To nie sú jej myšlienky a už vôbec nie pravopis 😅

zuzanockamt
29. dec 2009

ja som to pochopila, ze to vini skopirovala ... ved som sa aj v takom zmysle vyjadrila 😉

veronika81
29. dec 2009

no ano, to bolo skôr pre emanku 😉

emanka
29. dec 2009

ježíííš, ozaj, veronika, máš pravdu 🙂
aj sa mi zdalo, že veď vini sem chodí, že ona také chyby nerobí 😀
vini, úprimne sa ospravedlňujem 😔

vinifera
29. dec 2009

😀

vinifera
29. dec 2009

Emanka nič sa nestalo.

emanka
29. dec 2009

Chvalabohu 😀

berenika39
29. dec 2009

...to byl dobrý skeč.....emanka vinifera .....jednička s hvězdičkou 😀 😀 😀 😀

emanka
29. dec 2009

že? normálne sa hanbím, aký som tĺk 😀

berenika39
29. dec 2009

nene, to je v pohodě, celé to vyznělo vtipně a na první pohled to vypadalo jako příspěvek vini...jenže já jí znám, tak mě to trklo, ale kdo jí nezná, chápu, že tápal...... 😀 😀 😀

babula90
30. dec 2009

pridávam dalsie perly: 😀
ciklámenový
nevíhoda
malích
nech žije mäkké I!!!!

bebebrumik
30. dec 2009

...ja tiež akosi nechápem - ľudia akože nechodili do školy??? Niektoré pravopisné chyby sú fakt banálne... Stáva sa aj mne, že pri rýchlom písaní spravým preklep, ale ... Niekedy sa to ani nedá čítať 😒

babula90
30. dec 2009

veru, hlavne tie ryfle a vysačky vidím stále 😠

vinifera
30. dec 2009

spravým preklep.... 😔

claudee
30. dec 2009

pridávam - " nech ti to vyde "

roasha
31. dec 2009

"vYsí zvon" 😝 😀

babula90
1. jan 2010

toto ma dostalo:
ACHYLOVA päta 😀 😀

johnie
1. jan 2010

ahojte
pridam "domou" 😀 "z mojim" 😀 😀

ukmima
1. jan 2010

...fcera.... 😀