Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

kaya60
12. okt 2010

@monkula zdalo sa mi ze to mala v pase (alebo Ukrajina)

monkula
12. okt 2010

@kaya60 tam má Čaňa, Košice

kaya60
12. okt 2010

@monkula tak som myslela niekoho ineho, lebo ja som videla podobne vtipny popis pri fotoblogu 🙂 , ale potom som si vsimla to zahranicie...

monkula
12. okt 2010

@kaya60 tak tu je takých expertiek viac... 😀 😀
tak zase pridám výtvor môjho syna: trikrát po sebe nanečisto napísal džínsy a do zošita? džýnsi 🙄

kaya60
12. okt 2010

@monkula takeho mam aj ja doma - napisal z tabora: sme na yzbe traja 🙂

jerryjanka
12. okt 2010

dnes v jednej teme tiež celkom dobre
držim jej palce, ja som vydela aké to je u susedoch ma ťtrojičky a ich staršia mala vtedy 2 roky, vôbec jej nezávydím aj ja mam dvojičky

monkula
12. okt 2010

@jerryjanka mimo tému, pre dievčatko máte vybraté krásne meno 😉

ani3012
12. okt 2010

@jerryjanka @monkula aj pre chlapca aj keď Tomáška nemám 😉

jerryjanka
12. okt 2010

@monkula
@ani3012
monkula ty maš chiarku však? kedy oslavujete?
ani - no podla tatinka ale tomu sa to moc nepači 😀

monkula
12. okt 2010

janka, IP

erikasadek
12. okt 2010

SAS prisla do vlady asi lyklidovat a prisposobit to vsetko im nenazranym podnikatelom.. 😀 😀 😀

vsetkych vijebat
rozmyslam ake I v tomto slove hihih

zuzana76
12. okt 2010

@warholette - podstivo - som aj ja nasla v prispevku istej mamicky, ktora musi mat vzdy pravdu a mysli si,ze je najmudrejsia, kam pride, tam sa vacsinou strhne hadka

erikasadek
12. okt 2010

@zuzana76 takych tu je vela prevela. 😀 😀 😀
ja sa smejem baby , ja viem ja som posledna co moze kritizovat.. ale tazke tvrdky tak lahko nerobim ja som som expert na blbe pismo.. 😀

zuzana76
12. okt 2010

@warholette nie podstivo, ja som nasla - v poctate - to je asi odvodene od pocty 😉 😀

jijitka
12. okt 2010

mě se moc líbí 😉 , když někdo chce použít výraz "holt" (nevím, jestli se vyskytuje i ve slovenštině - něco jako "prostě") a místo toho napíše "HOLD" - tady ve většině případů 😉 .
No, asi holt někomu vzdává hold 😀 😀

berenika39
12. okt 2010

😠 Tak mi spíme v postely 4..... 😠 ......

majdula
12. okt 2010

@berenika39 Tady bych to pisatelce odpustila, obsah sdeleni je krasnej a na forme nezalezi 😵

majdula
12. okt 2010

@erikasadek Vyjebat se da snad jen s tvrdym, ne? 😉 😀

warholette
12. okt 2010

@zuzana76 mne to podstivo znie ako mstivo...

@erikasadek preco? tebe som tusim hrubku este nevidela... je rozdiel ponahlat sa a pisat krivo na klavesnici a pysat kryvo na klavesnycy 😉

eaka
13. okt 2010

hold, je asi poslovnčené holt... 😉 ja to tiež používam... asi už nebudem... 😀

eaka
13. okt 2010

ju...rada by som si opravila ten preklep...ale v práci sa mi táto stránka akosi debilne naťahuje a nejde mi to... (okrem iných vecí, ako pridať tému medzi obľúbené...som rada, že môžem vôbec niečo prečítať a prispieť...)

erikasadek
13. okt 2010

@majdula no vies to bola recnicka otazka tazko najdeme toto slovo v slovniku. overit sa to neda.. 😀 😀 😀 😀
@warholette dakujem.. 🙂 😵 no ano ja som stihacka po klavesnici.. 😀 😀 😀

eaka
13. okt 2010

dylema...

eaka
13. okt 2010

obydvaja...

erikasadek
13. okt 2010

@eaka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
13. okt 2010

tak to hed som pocul v priamom prenose tas som mislel ze ma jebne
DALSIE PIKOSKY;;; 😀 😀

ZASMEJME SA SPOLU
Merčiak je jeden z najlepsich komentatorov aki na Slovensku boli.

sak onisu uplni suchari ti cesky komentatory to ma vobec nebavi ked pozeram nekedy na eurosporte.

ellise
13. okt 2010

musím to hned napsat bo zapomenu, dnes jsem četla zprávy našich obchoďáků... budeme obeslání poptávkou...aktualizován katalogem... gramaticky je to správně, ale ty výrazy, 😕 😕 🙂

eaka
13. okt 2010

možno sú len pre mňa netradyčné, poznám aj Tristana, Darius. Mne sa osobne nepáčia, ale každí máme iný vkus

monkula
13. okt 2010

@eaka 😅 😅 nechcela som to sem dávať, nech nevyzerám falošne ,keďže si s ňou teraz vymieňam zopár príspevkov... 😅

dusanab
13. okt 2010

na dnešnom letáku bol napísaný sortiment, okrem iného majú aj podpoprsenky