Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

berenika39
22. máj 2012

@ikarkulka no nechci se tvářit chytře 😀 😀 😀 , ale chyba je vždy označená 😝 a 😝 . To ostatní jsou naše konimentáře a průpovídky a tak 😉 😉 😉 .

Mě je z těch měnících diskusí úplně úzko, čeho jsou lidi schopný pod vlivem reklamy 😢 . Nikomu to neberu, to je samozřejmé, je to každého věc, ale chováme se někdy jak stádo. Billa, Albert, Penny nebo jak se to všechno jmenuje zavelí, a ovce cupitají pro samolepky. Jen můj názor, nikomu necpu. A mlčím. OT.

berenika39
22. máj 2012

😝 pochibnosti 😝

ikarkulka
22. máj 2012

@berenika39 😀 já jsem pochopila, která věta je s chybou, jen jsem ji vůbec nebyla schopna rozklíčovat, a tudíž ani odhalit chybu. nevěděla jsem totiž, co znamená v té větě "byla" 😀

OT - a to album plné samolepek, které někdo prodával za 7 tis. na aukru, jsi viděla? 😀 dala jsem si to do sledování, který .... si to koupí a za kolik, ale byla jsem zklamána, nikdo nepřihodil ☹ 😀

berenika39
22. máj 2012

No ta 😝 byla 😝 skutečně mohla být špatná verze od bílá, nebo dobrá verze od být v minulém čase, ale to by zase ztrácelo smysl....chtělo to kontext....
@ikarkulka to nemyslíš vážně, že ne? Moje nervy 🙄 Sedm tisíc? Důvod? 😀 😀 😀

p.s. posílám do ip info o tom Motole, jsem na to zapomněla

eaka
22. máj 2012

😝 inak aj moja tak chorievie 😝

romcovaklarka
22. máj 2012

@inkinka Aha, už to začínám chápat, já napřed myslela, že to "píše" jakoby miminko, že se před rokem narodilo a bylo doma z porodnice přesně před rokem a ... no nějak mi to nedávalo smysl 😅

miskax2
22. máj 2012

@berenika39 otot som uz videla aj v anglictine aj to som precitala a porozumela 😀

eaka
23. máj 2012

dakujem Vám za vaše typi

ikke
23. máj 2012

@eaka ta aspon tusi, ze sa tam da pouzit aj ine nez tvrde Y 😀

ikke
23. máj 2012

"zas mam bolesti ako ta tri a naladu ako pred vybuchnutim"

inkinka
23. máj 2012

Podla mna sa neda vseobecne generalizovat

používať cudzie termity je občas rizoto :D

bodka13
23. máj 2012

@eaka aj nabudúce ti nejaké typi pošleme 😉 😀
@ikke 😕 to sú aké bolesti...ako Tatry? 😕

ikke
23. máj 2012

@bodka13 neviem, pre niekoho su Tatry velke, pre ineho male 😀 alebo mozno bolesti ako TA3? 😅

petkave
24. máj 2012

Odpoveď na otázku, či podviazanie vaječníkov nerobí problémy... Podľa mňa robí 😀

😝 ja mam podviazane vajecniki.a nerobi mi to ziadne problemi a ani to neboli. 😝

petkave
24. máj 2012

Táto sebareflexia nemá chybu:

😝 Tak: Postielku mám,kočík tiež veci tiež ešte mi niečo chíba? Zdravy rozum moja mila 😝

bodka13
24. máj 2012

@petkave 😀 😀 😀 😀

limoncino
24. máj 2012

@petkave 😀 😀 😀

mateson
24. máj 2012

buchti, svjatok = dnešní diktát našeho Matese /prváka/. Smát se nebo brečet? 😉

bodka13
24. máj 2012

@mateson ...predpokladám,že prváčik na základnej 😕 ...on na to má plné právo 🙂

reruna
24. máj 2012

nově založená diskuze s názvem Těhotenstvy?? 😝

berenika39
24. máj 2012

@reruna hůůůůůůů 😝 😝 😀 😀 😀

ffiinnkkaa
24. máj 2012

@reruna A co teprve "negativny"

reruna
24. máj 2012

@berenika39 @ffiinnkkaa a celý úvodní příspěvek v uvedené diskuzi je taky počteníčko 😝 Ahoj holky mam mensi dotaz mela jsem telisko ale prisli mi na to ze mi ho zandaly spatne a vyndali mi ho. asi po roce ted jsme bez telíska a samozdrejme s pritelem spolu spíme ale já nevim delam si naky testy ale vzdycky vyjdou negativny a ted me uz asi 2-3 den me vzdycky rano poliva horko a mam prujem já nevim jestli si mam zase udelat test nebo mela naka maminka takovydle stavy rano? jako není mi nak spatne je mi asi jasny ze mi doporucite abych zasla na gyndu ale já nevim. 😝

reruna
24. máj 2012

@berenika39 tý jo, teda ty diskuze o kartičkách a samolepkách mě dostaly 😲 Kartičky se zvířátky taky máme, ty se mi náhodou moc líbí, Albert máme blízko, takže už máme album skoro plné a dítě taky čile vyměňuje ve školce, ale že si to lidi posílají i poštou, nebo prodávají, to hledím

berenika39
24. máj 2012

@reruna já jsem to četla 😝 . hlavně konečně admini vypíchli téma Můžu být těhotná? nahoru nad šedivou čáru, takže se objevuje VŽDYCKY jako první nahoře, nejde přehlídnout...a prd platné. Když je to někdo nový, jasně, než se tu zorientuje, ale někdo je imunní doživotně☹.

petkave
26. máj 2012

To íčko ani tak neriešim, skôr ten srandovný preklep:

😝 netušila som že budem mat zdravotne problemi a budem marodit 1,5 roka počas ktoreho som pribrala 12 km 😝

petkave
26. máj 2012

Text inzerátu k dámskemu tričku. Podotýkam k dámskemu:

😝 Nádherné biele tielečko v super stave, len nám žiaľ už malé, tak posúvam... 😝

eaka
26. máj 2012

@petkave Vole, 12km...to len pribrala, koľko má dokopy!!!! To je aká rekordérka!!! 😀 😀 😀

petkave
26. máj 2012

@eaka Myslíš, že je to obvod cez brucho alebo ...? 😀

eaka
26. máj 2012

no, snáď nie cez prsia... 😀 😀 😀