Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

ivular
20. máj 2013

"nacpala ji med,pak zarela když jsem se rozcilila a pak opet priznaa nechtene když jsem x mesicu mela narážky!!!!!!!!!!!!!
a to tvrdila jak vse v odode když jsme prspechali" 😖

lenkove
20. máj 2013

ja som dnes napisala "pred zahradov" 😀 uaaaaaaaaaa, stavaju sa aj vam taketo preklepy? 😝

aknaj
20. máj 2013

tak na toto som dnes natrafila
.
Moj chlap vesia pradlo a mi vravi : oj tvoje gatky mi padly dole balkonom a skoncily rovno pred vchodovymi dveramy.:( :( ty jo nech ide pone ja nejdem ....:(
.
.
😀 😀 😀

zapka21
20. máj 2013

@arizona ano viem, ze sa pouziva, ale nie je to spisovne 🙂 a hrozne som sa pri tom pobavila

blovitc120
20. máj 2013

Predam batoch, cisto novy
😅

bubbles
20. máj 2013

"Maminky aj vy ste mali take pychanie v rozkroku zhruba tych 50 dni do porodu?lebo mna to tak pychava,ze ma az akoby skruca,ale po chvilocke to prejde" pre istotu: nevysmievam sa z jej ťažkostí, poukazujem na gramatiku 😒

aknaj
20. máj 2013

@bubbles toto "pychanie" som si aj ja všimla v statusoch 😀 😀 😀

iviatko
21. máj 2013

Ahojte bambulky chcem sa prihlasit vymienajme si pomahajme si platý sa poplatok za to?

nice202
21. máj 2013

" prykryvka na gauc"

ikke
21. máj 2013

"Mate skusenosty s baby satkou?"

aj ked podla lokalneho senickeho dialektu to asi zodpoveda fonetickemu prepisu... 😕 😅

iviatko
21. máj 2013

prave6e niesom laik, ak ho hod9m na usb tak ani mi ho v pc neuže, 😕 staaale presviedca, ze nie je laik 😵

berenika39
22. máj 2013

😝 Ondráškovi nepostradatelné věcičky 🙂 😝
(název alba, takže to 3.p to nebude 🙂 )

jaja01k
22. máj 2013

"Krásně sme oslavily miláčka 30 narozeniny"

fra
22. máj 2013

"v auguste ideme do chorvádzka" (asi vzor prechádzka 🙂 )

salomee
22. máj 2013

Ani vesnu mě nenapadlo.....

asi je to jen překlep, ale přemýšlela jsem, co to má s Vesnou...jestli je to třeba obdoba “ani za boha “, či něco podobného🙂

ikusa11
22. máj 2013

@salomee ani v sne by ma nenapadlo.....

iviatko
22. máj 2013

Maminky dávate niektorá svojím dedičkám namiesto UM polotučné mieko? 😀

aknaj
23. máj 2013

"Už len dva kodíky...."

.... čo urobí jeden dĺžeň 😀

.

iviatko
23. máj 2013

Predavam vonavky roznych znaciek ako su:Pacco Rabane,Huggo Boss,Paris Hilton .Ceny mam urcene zamesnavatelom nie mnou.Vsetky Blissie info.najdete v suboroch a niektore veci aj v albumoch.

nice202
23. máj 2013

"zarábajú na cudzom neštastý" 😨

jaja01k
24. máj 2013

Krásné nové slovo: "Takže, jdu si něco přivydělíčkovat"

berenika39
24. máj 2013

😝 Myslela jsem,ze byt matkou je intuityvni,ale jak to tu sleduju,tak si pripadam,ze bych mela absolvovat poradne intenzivni kurz 😝

jj, kurz češtyny...

ianitka
24. máj 2013

V jednej diskusii sa podarilo aj mne (neskoro som si vsimla) - dupačkové "overali". Chvilu som na to cumela, ze "co sme overovali?"
No neskoro, uz to neslo opravit 🙂, ked mi doslo, ze vlastne som pisala o overaloch. 😝
takze ano @lenkove

adulikka
24. máj 2013

poslala som udaje o pladbe

adulikka
24. máj 2013

skoro nove chotiko

adulikka
24. máj 2013

vychadzam sam zo seba a moj ho sina,gde sa my to uz podarylo

berenika39
25. máj 2013

😝 Alex chitil blicí a srací virus 😝

iviatko
25. máj 2013

moji starsy chlapci maju svoju izbu

nice202
27. máj 2013

asi to sem nepatri, ale brrrr: "otehulkujete vsetky do nohy". Otehulkujete, wtf???

bubbles
27. máj 2013

"je to dosť ťažké vybrať s pomedzy tolkého štýlu...." 🙂 🙂 🙂